Treść opublikowana przez Salin92
-
Prośba o Analizę logów A4 B6 1.9 TDI
Cześć wszystkim ! Ostatnio zaniedbałem swoje Audi z powodu innych wydatków, ale chciał by je doprowadzić do ładu . Ok tygodnia temu turbo zaczęło mi wstawać późno , gdy jechałem na 6 biegu pod górkę ok 100 km/h jak dawałem gazu to Audi zamiast przyśpieszać to zwalniało . Nie dzieje się to cały czas , dziś np cały czas wstaje dobrze ( bynajmniej tak mi się wydaje ) Ok poł roku temu zaczął mi lać pompowtryskiwacz kupiłem wtryks po regeneracji ( NIBY ) mechnik mi wsadził i dalej lał nie chciałem juz się w to bawic i odsyłać wtryskiwacz bo każde kolejne wkładanie wtryskiwacza wiązało się z kosztami montażu. Dziś po podłączeniu Vaga pokazuje mi ze 2 wtryski leją i Audi trzęsie na wolnych obrotach . Zrobiłem logi statyczne : Log #667381 I logi dynamiczne : Log #667383 W załączeniu filmik jak wstaje turbo z opóźnieniem oraz zdjęcia bloków pomiarowych i błędów po 1 podłączeniu komputera , wszystkie błędy się skasowały oprócz błędu 17571 Proszę o radę co może być przyczyną komputera 332441107_6089113191111178_19402488566319525_n.mp4 VID_20230227_101228.mp4
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
2 lata temu uszczelniałem wszystkie wtryski, ciekawe czy to by pomogło, za uszczelnianie biorą u mnie 350 zł za 4 a 1 wtryslinna olx są teraz po 250 zł z gwarancją na rok i za wsadze nie bierze 150 zł więc sam nie wiem
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Witam. Zaczęło mi ostatnio rzucać silnikiem i nierówno pracuje i rzuca przy odpalaniu podłączyłem vcds i wnioskuję że chyba jest to wina wtryskiwaczy. Czy możecie mi pomóc w diagnozie Dzięki
-
[B6 TDI PD] Muli przy przyspieszaniu, zapala się kontrolka akumulatora
Panowie można zamykać temat Alternator wymieniony i egr wysyłam.na gwarancje bo po roku się zepsuł. Dzięki za rady. Pozdrawiam
-
[B6 TDI PD] Muli przy przyspieszaniu, zapala się kontrolka akumulatora
Jak to masa silnika? I od tego mulilo?
-
[B6 TDI PD] Muli przy przyspieszaniu, zapala się kontrolka akumulatora
Nie ma błędów właśnie
-
[B6 TDI PD] Muli przy przyspieszaniu, zapala się kontrolka akumulatora
Witam. Mam problem z moim audi a4 b6 1.9 tdi avf, oatatnio podczas przyspieszania łapie muła i dopiero po 3-4 s przyspiesza, przy wciskaniu sprzęgła gaśnie a potem strasznie ciężko odpala, wyczyscilem sitko w pompie paliwa ( było całe zalepione) tydzień było dobrze, dzis w trasie zauważyłem to samo, tylko że nie gaśnie ale ma muła, przy nagłym przyspieszaniu gaśnie radio i światła i zapala się kontrolka akumulatora Co może być przyczyną? Wtryski uszczelnianie rok temu VID_20191104_200648.mp4
-
[B6 AVF] Kopcenie na biało
Przegoniłem Audi i juz nie kopci , nie wgrywałem serii. Problem sam znikł, dziękuję za pomoc
-
[B6 AVF] Kopcenie na biało
w sobote wgram serie i zrobie jeszcze logi
-
Proszę o analizę logów Audi AVF 1,9 TDI kopci
Witam. Proszę o analizę logów , Audi 1,9 TDi avf kopci na biało po puszczaniu gazu i zmianie biegów. Śmierdzi spalonym olejem. Dynamiczny: Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_03S48.html (011 dynamiczne) Statyczny: Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_1iSBfno.html (023) Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_5z52Qi.html (000 BS) Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_LA8z967.html (001) Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_tahb7FK.html (002) Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_z78B37.html (003) Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_51zqe.html (004) Grupa 007: http://vaglogi.pl/log-007_ygm6UKB.html (007) Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_LDI2Bq.html (013) Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_VO4053B.html (018) Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_v990Z.html (000) Dziękuję
-
[B6 AVF] Kopcenie na biało
a jak wtryski ? bo wydaje mi się ze 1 ma za małe parametry a 4 za duze
-
[B6 AVF] Kopcenie na biało
Dynamiczny: Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_03S48.html (011 dynamiczne) Statyczny: Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_1iSBfno.html (023) Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_5z52Qi.html (000 BS) Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_LA8z967.html (001) Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_tahb7FK.html (002) Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_z78B37.html (003) Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_51zqe.html (004) Grupa 007: http://vaglogi.pl/log-007_ygm6UKB.html (007) Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_LDI2Bq.html (013) Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_VO4053B.html (018) Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_v990Z.html (000) Sory za tamto ale nie chciała mi pójść stronka VAGLOGI
-
[B6 AVF] Kopcenie na biało
Dodam ze zaczyna dymić jak zmieniam biegi/puszczam gaz wtedy idzie dymek
-
[B6 AVF] Kopcenie na biało
Tutaj wszystkie logi LOG-000.CSV LOG-000bs-xxx-xxx.CSV LOG-001.CSV LOG-002.CSV LOG-003.CSV LOG-004.CSV LOG-007.CSV LOG-013.CSV LOG-018.CSV LOG-023.CSV LOgidynamiczne.CSV
-
[B6 AVF] Kopcenie na biało
LOGI , nie wiem czy dobrze zrobione ale wysyłam Logi robione : Statyczne: 000, 000bs, 002, 003, 004, 007, 013, 018, 023 Dynamiczne: 011
-
[B6 AVF] Kopcenie na biało
Moge teraz przy wymianie zalać 5w40 czy już nie?
-
[B6 AVF] Kopcenie na biało
To co polecacie lać? I jak teraz mam 10w40 to czy mogę zejść na 5w30 czy już nie?
-
[B6 AVF] Kopcenie na biało
To pewnie turbo
-
[B6 AVF] Kopcenie na biało
Witam. Mam problem odnośnie białego dymu, który wydobywa się z wydechu. Dziś przegonilem swoje Audi Avf 220km/h po trasie i po następnym odpaleniu zauważyłem że mi kopci na biało. Tydzień temu wymieniłem olej i mechanik powiedział że mało go zostało, bo spuścił 2,5 l. Olej valvoline 10w40 Ostatnio też skrecilem audi na 160 km. Co może być przyczyną? Uszczelniacze zaworów? Jeśli tak to jakie są koszty całości?
-
[B6 AVF] Rzuca silnikiem przy odpalaniu i gaszeniu
Temat można zamknąć, ten problem ze nie było mocy na nowym egr to nie podłączyłem rury tej od przepływki, dzis podłączyłem i wszystko działa
-
[B6 AVF] Rzuca silnikiem przy odpalaniu i gaszeniu
Tak od vacum zaciąga ale sobie przypomniałem że wczoraj zapomniałem chyba podłączyć rury tej co idzie do filtra powietrza, dzis po pracy sprawdzę czy podłączona
-
[B6 AVF] Rzuca silnikiem przy odpalaniu i gaszeniu
Wymieniłem egr, zmieniłem przewody od podcisnienia ale jest gorzej, wolniej się wkreca na obroty i jest takie coś jak blow of przy zmianie biegów jest jakby spust powietrza z turbo takie psssss.... Co może być przyczyną? Pytanko jeszcze o zaworek zwrotny ten czarno biały, jak on powinien siedzieć czarny powinien być u góry czy u dołu?
-
[B6 AVF] Rzuca silnikiem przy odpalaniu i gaszeniu
Gwarancja jest to mozna zwrócić
-
[B6 AVF] Rzuca silnikiem przy odpalaniu i gaszeniu
https://allegro.pl/zawor-egr-7372d-vw-passat-b5-fl-1-9tdi-awx-avf-i5641654157.html 330 zł dziwne że tak tanio , brat co pracuje w hurtowni motoryzacyjnen mówi że ten egr za 330 zł jest tańszy niż jego hurtownia kupuje Gwarancja 2 lata
-
[B6 AVF] Rzuca silnikiem przy odpalaniu i gaszeniu
Zamawiam nowy egr są na allegro. Po 330 zł, mam peknietą membranę w egr i w klapie gaszacej