-
Ssanie silnika
A rano samochód nie odpalił
-
Ssanie silnika
Raczej jest to oryginał
-
Ssanie silnika
Wiesz co, dokładnie nie wiem ile ma pinów, to jest ten przy głowicy. Tak mi mechnik powiedział, sam nie sprawdzałam jak to wygląda. Tak pytam, a reduktor co ma z tym wspólnego?
-
Ssanie silnika
Witam Ostatnio miałem problem z odpaleniem zimnego silnika, tzn. odpalał, obroty skakały, dusił się i gasł. Po paru próbach udało sie go odpalić i chodził już normalnie. Działo się to tylko na ssaniu. Wymieniłem czujnik ssania i drugi dzień działa bez problemów, z tym że samo ssanie działa zaledwie kilkaddzeisiąt sekund co wcześniej miało miejsce przez około 2 min. Na wagu nie pokazywało, żadnych błędów. Dlatego też mam pytanie, czy ssanie nie powinno dłużej trwać? Szczególnie na zimnym silniku?
-
Demontaż schowka
Dzięki za rade, być może skorzystam .
-
Demontaż schowka
Dzięki, chcę przeciągnąć wiązkę przewodów od podgrzewania lusterka, chciałbym żeby było to maksymalnie schowane i nie widoczne.
-
Demontaż schowka
Wielkie dzięki.
-
Demontaż schowka
Witam Mam pytanko do was, jak zdemontować schowek od strony pasażera? Szukam podobnego tematu i nic nie znalazłem, a nie chciałbym niczego połamać i wyrwać.
-
Demontaż schowka
Witam Mam pytanko do was, jak zdemontować schowek od strony pasażera? Szukam podobnego tematu i nic nie znalazłem, a nie chciałbym niczego połamać i wyrwać.
-
Zakład w okolicach trojmiasta
AUTO GAZ SERWIS DARIUSZ TOMCZYK Sam zagazowałem tam autko we wrześniu i polecam.
-
Napinacz łańcucha faz rozrządu
Witam Mam pytanko, jaki jest montowany napinacz łańcucha faz rozrządu w silniku ARG 1.8 1999? (hydrauliczny czy elektryczny?)
-
Zbieżność kół
Witam. Mam takie pytanko, czy po zmianie kół standardowych (ET=45, szer. 6J, 195/65 R=15 cali) na koła (ET 42, szer. 7J, 205/55 R=16 cali) zmieni się geometria? Czy ponownie trzeba ją ustawiać?
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Zgodzę się z daro84. Przy takiej pojemności butli wejdzie do 44l. Sam mam taką butlę i tyle max udało mi się wlać. Także wszystko masz w porządku.
-
Czy będą pasować i jaką opone dobrać?
Dobra, czekam na info.
-
Czy będą pasować i jaką opone dobrać?
Ok, to czekam na fotki. ---------- Post dopisany 15-01-2014 at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 13:56 ---------- I jak tam Michalos? Udało się jakieś fotki zrobić?