Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakład w okolicach trojmiasta


pklimek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Czy moglibyście polecić mi jakiś zakład w okolicach trójmiasta w którym fachowo zagazują moje 3.0 ASN? Cena nie jest najważniejsza, zależy mi na tym, żeby instalacja była zamontowana profesjonalnie. Nie chciałbym też być królikiem doświadczalnym. Możecie kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trochę dojechać z trójmiasta ale warto. Mnie polecono i nie żałuję .

Marcin Czapp

ul. Glińskiego 16

84-239 Bolszewo

tel. (58) 572-41-51

tel. kom. 692-305-266

MAROL-GAZ Samochodowe instalacje gazowe Wejherowo, Bolszewo - O NAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w warsztacie w Gdańsku na Do Studzienki i właściciel polecał mi instalacje Lovato Easy Fast, czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tą instalacja? Cena za całość razem z montażem to 3750zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób w przyszłości- przy mnie stały dwa range 4,7l, które Marcin stroił- po kierowcach widziałem raczej zadowolenie. A to moja ogólna opinia ich pracy:

Też zakładałem u Pana Marcina- mają dużo pracy, ale wykonują swoją pracę dokładnie i co najważniejsze przemyślanie- komp w miejscu komputera auta, przewody idą oryginalnymi wiązkami, wlew pełny we wlewie (nie ma pierr z wkręcaniem przedłużki, a teraz większość stacji LPG jak samoobsługowa więc o lakier się nie martwię jak to ktoś kiedyś napisał), wtryski Hany ładnie pod kolektorem jak najbliżej głowicy, wystrojone, spalanie 10-10,5 brak jakiegokolwiek odczuwalnego przejścia na gaz- może być odrobinę słabszy za to przy obrotach 3 tys. wzwyż silnik pracuje ciszej- ku mojemu zaskoczeniu. Obecnie za 100 zł- 400 km. Instalacja AEB z OBD, Hana, KME. Dodam tylko, że instalacja ani nie czuć ani nie widać. Długo zbierałem się z zamiarem instalacji bo dwa lata, ale za to doceniam ekonomię podróży.

PS. Kolektor zdjęty do montażu, przepustnica wyczyszczona, zaadaptowana, kilka sparciałych przewodów olejowych od razu wymienionych, wyjeżdżone podczas strojenia z 60 km- no chyba że mieli większe spalanie to niech nawet 40km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gdyni na krzyzowce puckiej z hutnicza nasz klubowicz tam ogarnia lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni chwalony jest również koleś przy dworcu (na prawo od poczty). Zaznaczam, że ogólnie - nie specjalizuje się akurat w Audi, tylko ogarnia wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni chwalony jest również koleś przy dworcu (na prawo od poczty). Zaznaczam, że ogólnie - nie specjalizuje się akurat w Audi, tylko ogarnia wszystko.

tych nie polecam. mam od nich staga, roczna instalacja i 7 regulacji :kwasny: moje 2.4 palilo wiecej LPG niz S8 4.2 kumpla, szkoda zmarnowanego czasu. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni chwalony jest również koleś przy dworcu (na prawo od poczty). Zaznaczam, że ogólnie - nie specjalizuje się akurat w Audi, tylko ogarnia wszystko.

tych nie polecam. mam od nich staga, roczna instalacja i 7 regulacji :kwasny: moje 2.4 palilo wiecej LPG niz S8 4.2 kumpla, szkoda zmarnowanego czasu. :thumbdown:

Miedzy innymi dlatego nie zdecydowałem się w obecnym aucie na gaz :wink:. Ta opinia się przyda - jak jeszcze będzie ktoś wychwalał ten zakład pod niebiosa...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa gaziarze co sie przykladaja i magicy co robia tylko po to zeby jakos jechalo z tekstem ten typ tak ma.najezdzilem sie sporo po roznych gaziarzach i z pelnym przekonaniem moge tych z hitniczej-puckiej polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spostrzeżenia z instalacji w poprzednich autach: bardzo profesjonalne wykonanie instalacji na Powstańców Warszawskich w Gdańsku i bardzo kiepskie wykonanie instalacji na Jaśkowej Dolinie. Jak wspomniałem było to kilka lat temu i nie wiem czy te zakłady istnieją. Napewno nie polecam tego na Jaśkowej Dolinie (gdzieś w połowie drogi od Grunwaldzkiej do Moreny po prawej). Musiałem tam jeżdzić często na tzw. regulacje, dopóki sam nie rozebrałem wszystkiego. Zrobiłem zdjęcia dla dokumentacji i okazało się, że wsadził mi pękniętą przekładkę - taki element aluminiowy (jednopunktowy wtrysk w Golfie). Tak, że te wszystkie "regulacje" nie mogły w tym przypadku pomóc bo dostawało się "fałszywe powietrze", tylko wymiana na sprawny element pomogła - za co jeszcze chciał kasę,.

jednak daje pojęcie o fachowości tego pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w warsztacie w Gdańsku na Do Studzienki i właściciel polecał mi instalacje Lovato Easy Fast, czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tą instalacja? Cena za całość razem z montażem to 3750zł.

Ci to są partacze nie polecam oddawania tam samochodu, w szczególności tych z turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...