Treść opublikowana przez peem
-
Potrzebny vag Trójmiasto
Kontaktuj się z lukasn1
-
Sporadyczny błąd P1128, brak mocy, LPG 1.8T
Miałem ten sam błąd i te same objawy Auto też po sofcie. Pomogło czyszczenie odmy i wymiana pękniętej rurki nad podstawą filtra "rura odpowietrzająca" (nr2) . Sprawdź dokładnie odmę i układ dolotowy.
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Ja też jestem po walce z mechanizmem. Nie mogłem tego gó.... na wyjąć,przy chyba trzecim podejściu. Ja wyjmowałem podszybie tak; 1) cały plastik przesunąłem kilka razy lewo /prawo ( w stronę kół L/P) . Przesuwa się więc stwierdziłem że nie jest przyklejony. 2) demontaż filtra kabinowego , razem z plastikowym mocowaniem 3) między akumulatorem a filtrem który już wyjąłem, jest miejsce gdzie można włożyć dość duży wkrętak płaski, ostrożnie ale zdecydowanie wypchnąłem plastik, wyszedł kawałek. Reszta ręcznie do góry w stronę szyby i poszło.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin, dziękuję za przesyłkę, wszystko w jak najlepszym porządku. Wczoraj zamawiałem , dziś o 11.00 kurier puka z przesyłką. Dzięki i pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Uporządkuję dane; - Kratki nie świecą , przy lewej i prawej są przewody. Ciągnąłem nie mogę ich wypiąć, idą w stronę silnika. - Kratka środkowa jest uzbrojona w przewody ale nie jest podpięta .( dziwne L i P są podpięta a środek NIE) Ciąć przewody i podpinać pod włącznik i ESP ?
-
B6 DIVISION
Witajcie, odkryłem że przy kratkach nawiewu są przewody (lewa i prawa -przewody idą gdzieś w dół, środkowa nie jest podpięta) . Oznacza to że jeżeli połączę prawą i środkową z ESP a lewą podłącze do świateł to mogę się cieszyć z podświetlanych nawiewów ? Jak odpiąć kabelki przy lewej i prawej ? Pomoże ktoś ...
-
B6 DIVISION
Dzieki wampir,zacznę od tego co napisałeś.
-
B6 DIVISION
017544/P116 Mieszanka za uboga. Przepływomierz nowy,sonda przed katem nowa,gaz po regulacji,szczelność w miarę moich możliwości sprawdziłem. Od pewnego czasu co 70-100 km wyskakuje błąd. Co robić, gdzie szukać. Pierwszy benzyniak i mam go dość. Proszę o jakieś wskazówki.
-
B6 DIVISION
Szanowni koledzy pytanko, cewka zapłonowa , jaka zakupić ; - NGK 48005 - BERU ZSE043 - BOSCH 0 986 221 024 świece mam NGK, pomóżcie radą co kupić.
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Witam, szukam kontaktu z grandmaniek , tu na forum przestał się pokazywać. Pomoże ktoś ?
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
aaa.... jaki jest nr oryginału ?
-
B6 DIVISION
Dobry Panowie / Panie. Powiedzcie jaki czujnik poziomu oleju , rozbieżność cenowa duża : VEMO Czujnik, poziom oleju silnikowego z uszczelnieniem do AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T od Rok 11.2000 150 KM 119,98 PLN VEMO Czujnik, poziom oleju silnikowego Q+, original equipment manufacturer quality MADE IN GERMANY z uszczelnieniem do AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T od Rok 11.2000 150 KM313,98 PLN MEYLE Czujnik, poziom oleju silnikowego z uszczelnieniem do AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T od Rok 11.2000 150 KM 292,98 PLN HELLA Czujnik, poziom oleju silnikowego owalny Wtyk płaski z uszczelnieniem do AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T od Rok 11.2000 150 KM172,98 PLN Co wybrać , proszę o pomoc ?
-
B6 DIVISION
Ludziska pomóżcie, czy hak od kombi pasuje do sedana ?
-
00588- po wymianie kierownicy z poduszką.
Kiera brana od naszego gościa z naszego forum, więc nie podejrzewam go o niecne czyny . W sobotę czyszczenie wtyczek, pinów a w poniedziałek zmiana kodu z 00 na 01.... Zobaczymy , jeśli to nie pomoże rozbieram jaśka i zobaczę czy coś tam jest .... Podmiana poduchy rozwiązała problem, bez żadnego kodowanie itp...
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Zmieniłem z 4 raminnej na 3 ramienną i nie mogę pozbyć się błędu 00588, a na desce AIRBAG dumnie świeci . Kostki przeczyściłem, usunięcie błędu vagem nie pomaga, co mam jeszcze zrobić ? Jak założę starą wszystko ok. Jak zmienić kod 00xxx na 01xxx , gdzie tego w vagu szukać ? Zmiana kodowanie nic nie da. Problem jest z okablowaniem poduszki albo w samej poduszce. Sprawdz styki Karol - biggman miałes rację , podmiana poduszki rozwiązała problem.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Zmieniłem z 4 raminnej na 3 ramienną i nie mogę pozbyć się błędu 00588, a na desce AIRBAG dumnie świeci . Kostki przeczyściłem, usunięcie błędu vagem nie pomaga, co mam jeszcze zrobić ? Jak założę starą wszystko ok. Jak zmienić kod 00xxx na 01xxx , gdzie tego w vagu szukać ?
-
00588- po wymianie kierownicy z poduszką.
Koledzy, auto jest B6, kiera z poduchą tez jest od B6. Zajmę się kodowaniem.
-
00588- po wymianie kierownicy z poduszką.
Kiera jest od B6, będę walczył z kodowaniem.
-
00588- po wymianie kierownicy z poduszką.
Wydaje mi się ze nie powinno pasować , ale sprawdzę .
-
00588- po wymianie kierownicy z poduszką.
sprawdzę !!!
-
00588- po wymianie kierownicy z poduszką.
Na starej błąd można wykasować .
-
00588- po wymianie kierownicy z poduszką.
W/g mnie tam nie ma wiele do składanie , dwie kostki do podłączenia i koniec. Chyba że jest coś o czym nie wiem ? Taśmy nie wymieniałem .