Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sporadyczny błąd P1128, brak mocy, LPG 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pacjent A4 B6 1.8T AVJ na sofcie

Założony gaz LPG Tech

Co jakiś czas pojawia się chceck na desce, błąd na Vagu pokazuje P1128 - System too Lean

Po pojawieniu się błędu raz jedzie prawidłowo raz muli, nie zależnie czy LGP czy bencyna

Logi na benzynie

DYNAMICZNE:

Grupa 002, 031: http://vaglog.pl/log_271332.html

Grupa 003, 020: http://vaglog.pl/log_271333.html

Grupa 115, 118: http://vaglog.pl/log_271334.html

Logi na gazie

DYNAMICZNE:

Grupa 033, 002: http://vaglog.pl/log_271339.html

Grupa 033, 002: http://vaglog.pl/log_271338.html

Grupa 115, 118: http://vaglog.pl/log_271337.html

Grupa 003, 020: http://vaglog.pl/log_271336.html

Grupa 002, 031: http://vaglog.pl/log_271335.html

Coś możecie podpowiedzieć ?

Edytowane przez miecio7934

Opublikowano

Soft jest do pupy, przyczyną błędu może być zaniżająca przepływka, logi na serii by potwierdziły, na lpg górą od 5 tyś brakuje gazu, prawdopodobnie niewydolna instalacja gazowa.

Opublikowano
  • Autor

Soft LPG czy chip na benzynie ?

Opublikowano

Soft w aucie, lpg też nie daje rady i od 5 tyś jedzie z niedoborem paliwa,

Opublikowano
  • Autor

Jednym słowiem ponownie trzeba się do tunera wybrać + po tym regulacja LPG

Edytowane przez miecio7934

Opublikowano

Tak i porzadna diagnostyka przed programem na serii.

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje

Opublikowano

Miałem ten sam błąd i te same objawy Auto też po sofcie. Pomogło czyszczenie odmy i wymiana pękniętej rurki nad podstawą filtra "rura odpowietrzająca" (nr2) . Sprawdź dokładnie odmę i układ dolotowy.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

A u mnie jest tak:

Jakiś czas temu zapalila mi sie kontrolka check engine, byłem na diagnostyce i wszedl błąd p1128 -multiplikacyjna korekcja mieszanki układ za ubogi. (mam tylko PB)

czasami kontrolka sie pali, po 200km gaśnie po kolejnych 200 zapala i tak w kółko. Czasami mam wrażenie że auto gorzej się zbiera a czasem czuje że jest normlanie (8,5s do 100km/h

) i czasami przy ok 2200 rpm lekko autko szarpnie (ale minimalnie przy lekkim przyspieszaniu) przepływomierz? filtra paliwa? co to może być?
Opublikowano

Przyczyn może być troche, najlepiej by było logi zrobić.

Opublikowano

Zakupilem kabelek vag (409 chyba) i niedlugo bede podpinal pod autko. Jaką wersje oprogramowania mam zdobyc? I jak zrobic logi i które dokladnie? Podajcie linka z tematem jak mozecie bo swiezy jestem:p dzieki (btw zdradzilem bmw i je sprzedałem i teraz mam pakt z audi :P )

Przyczyn może być troche, najlepiej by było logi zrobić.

http://vlep.pl/8s5nz2.jpg

wyskakuje mi czasem błąd p1128 i czasem gaśnie. auto czasem ma moc a czasem jakby ze 30 koni mniej.

logi dynamiczne 002 003 020. które logi mam jescze zrobić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.