Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu


Grzes A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam borykam sie z malą zagwostka. Otuz nie moge wyjezdzic gazu do konca. mam bak 55L auto pali mi 11 12 litrow na 100. i obliczylem sobie ze za 55l place okolo 137-140zl wiec powinienem przejechac na tym 450km a za kazdym razem identycznie przejezdzam 350km i zaczyna mi przelaczac na benzyne gdy tankuje wychodzi mi okolo 107-110zł wiec zostaje mi jeszcze to 30zł gdzies czyli jakies 100km jazdy. nie moge sie dowiedziec czemu tak jest ze nie moge wyjezdzic calego gazu. moze ktos mial podobny problem i pomoze mi w tej kwastii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego nie wiem szczerze mowiac moge to jakos sprawdzic w domowych warunkach?? czayli ze co gdy nawet powoli przyspieszam w slimaczym tepie gaz sie przemieszcza i odcina doplyw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie wykluczam tego ale nie sadze. jestem sklonny przychylic sie do odwrotnie zamontowanej butli bo to ma sens ale ,oze to i zawór....mozna go jakos sprawdzic pod tym katem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalacje mam nie caly miesiac i jestem po pierwszym przegladzie i wszystko wyszlo bardzo dobrze wiec to mozliwe ze bylby trafiony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wytrzymał około 2 miesiące i został wymieniony w ramach gwarancji i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz powoli to nie ma bata musisz wyjeżdzic do konca, przy zle załozonej butli wyłanczał by ci się przy butowowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a on zawsze zaczyna mi rozlanczac gdy przejade 350 km gdy powoli przyspieszam do zaledwie 2tys obrotow a zostaje mi podtlenku na 100km jeszcze hmmmm, a tak to krece go poza skale i cieknie bez zajakniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłeś mu o tym ? trzeba podejrzec parametry możliwe że przy małej ilości gazu w butli zmienia się ciśnienie na reduktorze i dlatego rozłancza gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade narazie czytalem. niby jak sa za dlugie czasy wtrysku to spada cisnienie ale wtedy na pelnym baku tez powinno rozlanczac. a mi rozlancza zawsze w tym samym momecie po przejechaniu 350. moze to rzeczywiscie wina niskiego cisnienia

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

no raczej chyba sie mylisz bo mam butle 55 cala butla kosztuje mnie 140zł a tankuje za 110zł wiec wchodzi tyle ile powinno a tankuje tylko za 110 okolo bo reszta zostaje mi w srodku logicznie myslac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palnij w łeb tego Domagalskiego:grin: jak będziesz miał mało gazu w butli to podjedz do niego i niech sprawdzi co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz wszystko jest za***iście zrobione jak patrzylem i jestem zadowolony poza tym ze tych ostatnich 12l nie chce dopalic:P jutro jade bo wlasnie dzis przejechalem 346km koma w piz*ziec metrow i od chu.....mm i zaczelo rozlanczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzi mi za kazdym razem w granicach 43, 44l gazu wiem do czego zmierzasz hehe kolega ma butle 60l i robi na niej 500km wiec ewidetnie cos tu nie halo

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

aaaaa idzcie booo....:P zamieszaliscie mi w glowie teraz wszystko si ewydaje racjonalne ze butla odwrotnie ze cisnienie gazu za male i ze gazu wchodzi mniej niz powinno. nie wiem juz co myslec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...