Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:-P:)

Opublikowano
a ja mam butlę 53L, wchodzi 52L i w trasie robię więcej jak 500km:naughty:

Jakim cudem lejesz prawie 100% obiętości

Opublikowano

wyjęte zabezpieczenie z wielozaworu i wchodzi do pełna

Opublikowano

wg przepisow do zbiornika moze wejsc w maxie 80% ze wzgledu na zmiane objetosci gazu wedle temperatury otoczenia. Są gamonie ktorzy podginaja pływak i wchodzi prawie do pelna. Tylko, ze jak pier.....nie butla to nie bedzie co zbierac

Opublikowano

jeśli przy LPG wszystko jest dobrze zrobione i nie ma żadnych nieszczelności to jest on bezpieczniejszy niż PB

Opublikowano
. Są gamonie ktorzy podginaja pływak i wchodzi prawie do pelna. Tylko, ze jak pier.....nie butla to nie bedzie co zbierac
tylko że takich gamoni co podginają pływak jest w Polsce naprawdę sporo ale jakoś jeszcze nikomu nic nie wybuchło-...:whistling:
Opublikowano
  • Autor

Wszystko wszystkim ale lepiej nie kombinować i stosować się do zaleceń. Niczym się nie traci na tym tyle ze trochę wcześniej trzeba na stacje zjechać. Dla mnie najważniejsze że temat rozwiązany i wszystko ok z instalacją

Opublikowano

Grześ, wyjmij pływak i podegnij nieco to zostanie jakieś 10% obiętości do rozprężeń a co do butli to nie rozerwie jej , każda jest testowana sprężoną wodą pod ciśnieniem 200 atmosfer.

Pomyśl że auto staje w płomieniach i jest na gazie, a butla rozgrzewa się nie do 30'C tylko do 100 powiedzmy to wiesz jakie jest ciśnienie wewnątrz? ogromne. A słyszałem kiedy że w wypadku spłonęło auto i wybuchła butla zabijając ludzi w pobliżu i zniszczyła wszystko w okół siebie??

Opublikowano
  • Autor

O ziomus. Myślałem nad tym ale ani mi nie przybędzie ani nie ubedzue. A to da tylko 50 km więcej wiec szkoda sensu ale dziękuję za chęci:)

Opublikowano

Po co ciągniecie tem temat skoro każda butla jest atestowana na 80% objętości dlaczego ? raz że zawór bezpieczeństwa dwa że to pojemość zbiornika tak jakby nalać tam wody, gaz nie jest wodą i pod ciśnieniem nie wejdzie tyle gazu bo jest to nawet nie możliwe bo gaz ma większą objętość.

Odpowiedz tego tematu jest na 1szej stronie.

Chcesz wyjeździć gaz do końca? zmniejszyć minimalne ciśnienie na sterowniku.

Opublikowano
  • Autor

Ok temat rozwiązany dziękuję za pomoc myślę że możemy go zamknąć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.