Treść opublikowana przez walekpiter
-
Układ zapłonowy na pojedynczych cewkach w Audi A4 B5 2.4/2.8 V6
Mam u siebie od paru dni tak przerobione. Lepszy elastycznosc silnika. Jestem bardzo zadowolony
-
Włączający się ABS
Poprawione Temat ogarnięty w moim przypadku trzeba było ustawić czujniki na 0.5
-
Włączający się ABS
Podłącze się pod temat. objaw jest taki, że hamujac pedał powoli wchodzi do ok połowy i załącza sie pompa i sam mocno hamuje. Ustawiłem czujniki na 0,7 odpowietrzylem caly uklad . Na vagu wszystkie kola maja tą samą predkość. Nie mam juz pomysłów
-
soczewka podświetlana na czerwono
mnie sie podoba, dobra robota
-
Spalanie z kosmosu 2.4 v6
Takie spalanie jest mozliwe. W trasie 10 a w miescie do 20 Sam to przerabiam
-
Pije za dużo LPG i PB; quattro
Sorry ale płakac mi sie chce jak widze taki burdel pod maską ktory zostawil gazownik. Osobiscie bym mu nie zaplacil za taka partanine. :facepalm:
-
Usunięcie niechcianego zdjęcia z czyjegoś profilu na facebooku
Nie chce dochodzic do ostatecznosci. Chce jakos to normalnie zalatwic
-
Usunięcie niechcianego zdjęcia z czyjegoś profilu na facebooku
Siemka, macie pojecie jak mozna zmusic osobe do usuniecia zdjecia na ktorym jestem z facebooka. Pisalem juz z nim ale ma to gdzies i nie chce usunac. Co zrobic??
-
Kalibracja STAG 300 ISA2
Popróbuj z cisnieniem od 1.15 do 1.25. To sa optymalne wartosci
-
Czy po włączaniu klimatyzacji powinien od razu pracować wentylator chłodnicy klimy?
zawsze ma chodzic na 1 biegu, dopiero jak wiatrak nie daje rady i rosnie cisnienie w instalacji przelacza sie na drugi bieg
-
Zatrzasniety bagażnik w sedanie ZRÓB TO SAM !
Ja mam sedana polifta i mam skladane i dzielone oparcie, zadnej blachy nie ma:decayed:
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
wg przepisow do zbiornika moze wejsc w maxie 80% ze wzgledu na zmiane objetosci gazu wedle temperatury otoczenia. Są gamonie ktorzy podginaja pływak i wchodzi prawie do pelna. Tylko, ze jak pier.....nie butla to nie bedzie co zbierac
-
Wymiana calej KLIMATYZACJI jaki koszt ?
zero uzywanych gratów, tylko nowe, moga byc zamienniki. Układ musi byc sterylnie czysty i suchy jak ma pracowac dluzszy czas
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Kolego w butle wchodzi tylko 80% pojemnosci gazu wic sobie oblicz ile to jest 80% z 55L Ubawilem sie po pachy z tego postu :polew::polew::polew:
-
problem z otworzeniem auta
gniazdka nie mam ale zastanawiam sie czy przez lampke sie da:naughty: ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- Ha, juz wiem co zrobie, zupelnie zapomnialem:facepalm::facepalm: . Mam przeciez w bagazniku suba i zasilanie prosto do aku:banan::banan:
-
problem z otworzeniem auta
Kilka dni temu mialem taka sama sytuacje, padł aku i z pilota nie chcialo otworzyc ale z kluczyka sie wtedy udalo, a teraz nie. Sam nie wiem czemu tak sie dzieje, jest jakas blokada czy co?? Kluczyk przekreca sie tylko w pozycje zamykania
-
problem z otworzeniem auta
Mam problem z dostaniem sie do auta, padł akumulator i nie dziala centralny i co gorsze nie mozna otworzyc drzwi z kluczyka . Co mam teraz zrobic??
-
Filtr fazy ciekłej
Załóż filtr fazy cieklej bo caly syf pojdzie na reduktor, jka wymienisz na nowy to rozkrec stary i zobaczysz jakie sa w nim fanty
-
auto gasnie po przelaczeniu na gaz, straszny smrod gazu
Sprawdz wszystkie cybanty, przewody. Jeżeli jest ok to znaczy ze wtryski sie przywieszaja
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
stag 300 isa 2 , hany, reduktor ac czerwony. wtryski obok benzynowych, zadnych wężyków. Pod maska nic nie widac oprocz reduktora ktory jest przy lampie. Znajomy gazownik bawił sie 2dni. Ustawienia robilem już sam. Sam bym sobie to wszystko założył ale nie mialem czasu
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
Moja 2.4 w trasie przy normalnej jezdzie 8L przy deptaniu 9-10L Miasto 11-12L Wyniki mam super ale zainwestowałem w Instalacje
- subaru
-
[B5 ADR] Srebrna A-Czwórka Arka
ładna sztuka
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Najlepszego w nowym roku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem Audi A4 b5 2000r 2.4 30v :naughty: