Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konrad.jpg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Konrad.jpg opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Cześć, jaki jest poprawny numer pierwszej sondy/ przed katem do 1.8t BEX?
  2. Dobry wieczór. Około miesiąc temu wymieniłem N75, zacinał się lekko przeładowywało a po chwili brak mocy, typowy objaw. Po wymianie wszystko ok. Dzisiaj przeładowuje, wywala błąd 16618 i wchodzi w tryb awaryjny logi: Grupy 001, 003: http://vaglogi.pl/log-001_003_5Kj39z.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_E93J964.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_J9PQF0k.html Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_r0H4S.html z odpiętą wtyczką od N75 Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_Y9cPTk.html turbo to hybryda k03/064
  3. Pokazuje, jak złożyłem rozrząd tak jak było wcześniej to pokazywało +10, cofnąłem na wałku o jeden ząbek i teraz jest od-2 do -5. Już chwile tak jeżdżę.
  4. Proszę o sprawdzenie logów, Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_tz33Ke5.html Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_4LQh4P5.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_RUIqOx9.html Po wymianie rozrządu i napinacza łańcucha na opcję bez solenoidu w grupie 93 nie pokazuje wartości, w grupie 15 czwarte okienko cały czas "disabled" i same zera - tak było też przed wymianą rozrządu. Dziękuje
  5. Tak sobie szukam różnych informacji i doczytałem że nie zaleca się wkładania wałka wydechowego, czemu? jakby były kliny na tych kołach to bym przełożył same koła bez zastanawiania...
  6. Wymieniam łańcuch rozrządu i po rozebraniu okazało się że koła zębate na wałkach są zajechane. Mam wałki od ADR-a z zębatkami jak z fabryki, pytanie czy zakładać te wałki czy przekładać same koła i dać wałki od BEX-a. Jak narazie seria, ale będę wymieniał turbo na hybryde.
  7. Logi zawsze z gazem w podłodze, ostatni jest z odpiętą wtyczką od n75. Dzisiaj ustawiłem WG na 0.3 bara turbina popękana po stronie gorącej :( i zrobiłem logi : http://vaglogi.pl/log-002_033_iSD605.html http://vaglogi.pl/log-003_020_JOdTNG.html http://vaglogi.pl/log-115_118_0eGE0z3.html i z odpiętą wtyczką n75: http://vaglogi.pl/log-115_8BvG1.html
  8. Luzy sprawdzałem po stronie zimnej i osiowy nie wyczuwalny a promieniowy około 1 może 2 mm. Olejem nie pluje nadmiernie. Jak dużo sztangę skrócić?
  9. http://vaglogi.pl/log-115_h512O.html
  10. Podmieniłem DV i zrobiłem logi, pracuje bez większych zmian. Dolot wizualnie jest ok, na dniach sprawdzę pod kompresorem. http://vaglogi.pl/log-002_033_YI6w5.html http://vaglogi.pl/log-003_020_V3055.html http://vaglogi.pl/log-115_118_97u6eP.html
  11. Świeży zakup, Zrobiłem logi dynamiczne, za małe przepływy i turbo trochę opóźnione, na pewno będę wywalał kata, czy coś jeszcze? http://vaglogi.pl/log-002_033_6rY9122.html http://vaglogi.pl/log-003_020_OsW0l.html http://vaglogi.pl/log-115_118_gtaG8.html
  12. Zrobiłem stage I, mam następujący problem sub nie gra wcale, ani ten z bosa ani ten z harmana. Głośniki tylne grają słabiej od przednich i praktycznie bez basu. Coś robię źle czy uwalony wzmacniacz ?
  13. Ponownie prośba o opinie, ten sam samochód zmieniałem sztange w gruszce i próbuje teraz to ustawić log dynamiczny 004 i 011 http://vaglog.pl/log-004_011_951y3AB.html
  14. Witam, podejrzewam zapieczone kierownice turbiny, proszę o analizę logów Statyczne: 000 http://vaglog.pl/log_222106.html 004 http://vaglog.pl/log_222105.html 011 http://vaglog.pl/log_222104.html Dynamiczne: 004, 010 http://vaglog.pl/log_221856.html Jakie jeszcze logi zrobić? czy przepływka pokazuje prawdę? Z góry dzięki za pomoc.
  15. Witam zrobiłem logi Grupa 020, 003, 033 : http://vaglog.rtnet.pl/log_181756.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.