Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu


Grzes A4

Rekomendowane odpowiedzi

lejesz do pełna 44l przy spalaniu 12l na 100km robisz 350 km i gazu już niema:decayed:. Masz butle 55l i możesz wlać tylko około 80% tej obiętości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pierwszym razem wypuscili mnie z resztka gazu zaczelo rozlanczac i zatankowalem do pelna 39l przejechalem 100km zeby spalanie sprawdzic wyszlo mi lekko ponad 11. zalalem do pelna znowu i teraz za kazdym razem robie okolo 350km plus minus i przelancza

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

jest to teraz po zastanowieniu logiczne wytlumaczenie bo niby obliczeniowo tak wychodzi. ale pojade jutro i zapytam wodza co o tym mysli bez mondrosci z mojej strony i zobaczymy co powie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz wszystko OK:grin: ja mam butle 50l wchodzi 38l przy spalaniu 9l wychodzi około 410km

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Nawet niema sensu do niego jechać bo tak ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde ni eprzypuszczalem, tzn o czesciach cos tam wiem ale o samym gazie nie wiele a napewno ze nie wchpdzi go tyle ile ma butla pojemnosci

fakt wychodzi niemal idealnie 20% plus minus

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

ale i tak ciekawi mnie jego opinia na ten temat:) generalnie rzecz biorac dobrze by bylo gdyby to byla prawda(pewnie jest) bo znaczylo by to ze z instalacja jest wszystko wporzadalu:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w papierach od instalacji tam jest napisane ze mieści 80%

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Kilka postów na forum i instalacja się naprawiła:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz i chyba masz racje. znam si ena innych rzeczach ale na gazie ni ch ja.... wkoncu od tego jest forum i niech tak pozostanie ja pomoglem wielu osobom wiele osob pomoglo mi i oby tak zostalo:):):) zaczerpnalem informacji z innych zrodel i faktycznie 20% to poduszka powietrzna ktora chroni zbiornik cisnieniowy przed wzrostem temp np w lato. bo wyskrobalem ze tankuje sie 80% do 15stopni C ale co za tym idzie gdy w lato jest np 30stopni c skala % wzrasta do 90% obietosci fazy plynnej wiec teoretycznie latem powinienem zatankowac wiecej i co za tym idzie przejechac wiecej czy dobrze to rozumiem dariuszu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie tak myslalem, bo nie do konca te twoje obliczenia z pierwzego posta mi sie zgadzaly, jak chcesz zeby troche wiece wchodzilo mozesz powiedziec zeby troche podgiol plywak w butli zeby wiecej gazu wchodzilo.

Wysłane za pomoca sputnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz mówiłem pamięci może trochę nie dokładnie. A ty tez tak lukasz masz? Jaka masz butle i ile ci wchodzi? A z plywskiem nie będę cudowal bo to nie bezpieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ateście na butlę masz napisane ile ma wejść gazu-44l,reszta to poduszka gazowa

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

czy zima czy lato ma wejść mniej więcej tyle samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w butle wchodzi tylko 80% pojemnosci gazu wic sobie oblicz ile to jest 80% z 55L

Ubawilem sie po pachy z tego postu :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEGO...

Mam 53l butlę w bagażniku i też mi wchodzi tylko max 44 l gazu. Robię na tym ok 340-350 km.

Tak ma być i kropka :-)

pozdrawiam

KKKC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam butlę 53L, wchodzi 52L i w trasie robię więcej jak 500km:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z daro84. Przy takiej pojemności butli wejdzie do 44l. Sam mam taką butlę i tyle max udało mi się wlać. Także wszystko masz w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...