Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Srebrny AFN+, pewnie niektórym znany ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

chciałem nareszcie przedstawić wam moje A4 B5, pewnie niektórym znane, ponieważ należało wcześniej do innego klubowicza.

Całą wcześniejszą historię auta możecie zobaczyć tutaj:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-afn-sreberko-klekocikiem-schwarz-pakiet-avuski-17-a-5591/

Autko kupiłem ponad rok temu i od tamtej pory zrobiłem w nim kilka drobnych rzeczy:

- kluczyk scyzoryk

- lusterka składane z pilota

- lusterko wewnętrzne fotochrom

- bixenon - dzięki koledze mrogal ;)

- radio concert + zmieniarka + wzmacniacz w boczek + głośniki w tylnych drzwiach

- kubełki w skórze z audi s4

- instalacja podgrzewanych foteli

- grill rs4

nowe mody:

- konsola 2 din z navi plus

- gwint fk

- felga 18"

- dach w czarny połysk

- heble 312 przód

Kilka fotek auta na dzień dzisiejszy:

db70d413886d8fd6m.jpgb8766fd193ec1b57m.jpg03b6df69f73dd53cm.jpg

a136825cd61e2115m.jpg532d7c11eb07fbe3m.jpg

i fotki wnętrza:

01df3d9cce1e8697m.jpg193da5661481e026m.jpgc2675649a98d828em.jpg8fdee3a22d59c1d1m.jpg

z planów to jeszcze mam kilka pomysłów:

- końcówki wydechu

- ogarnąć tylny zderzak i może dokładki w kolor

- obszyć podłokietnik

- światła do jazdy dziennej w miejsce długich

nowe, dużo ładniejsze wnętrze:

a54f0876de5808bbm.jpgd6e4c37c760c5a36m.jpg

plany na 2014:

- wtryski 216

- turbo awx

- fmic

- kolektor awx

- wycięcie kata

- pewnie sprzęgło - chyba też od awx

- no i korekta programu

zobaczymy co z tego wyjdzie plany są, zapał też ;)

Opublikowano

Auto znane za czasów rodzyna zpodlaski, ale również obadane w stanie obecnym, skórka w środku bardzo ozywiła to wnętrze:thumbup1:

Wlepa trafiła na swoje miejsce?

Opublikowano
  • Autor

trafiła, widoczna na czwartym zdjęciu, dzięki Kowi jeszcze raz za wlepe

Opublikowano

znane, znane

jutro będzie w Radzyniu?

Opublikowano

Zmienił się właściciel to i samochód wyładniał. Sorry rafalekx:tongue4:

Zmiany na plus, świetne fotele, bixy. Dobrze, że trafiła w Twoje ręce.

Opublikowano
  • Autor
znane, znane

jutro będzie w Radzyniu?

będzie ;)

Zmienił się właściciel to i samochód wyładniał. Sorry rafalekx:tongue4:

Zmiany na plus, świetne fotele, bixy. Dobrze, że trafiła w Twoje ręce.

dzięki za taka opinie ;)

Opublikowano
Zmienił się właściciel to i samochód wyładniał. Sorry rafalekx:tongue4:

Ty uju :decayed: przyjedź na gryla kiedyś przyjedź... :decayed:

Michał wiedziałem komu oddaję sreberko :wink: A co najważniejsze dość często je widuję :wink: gwint, koło i malowanie zderzaka tył no i będzie git :wink:

Opublikowano

Przyjadę:decayed:

Opublikowano

Wnętrze ładne, kubełki ok.

Lakier niestety mocno styrany i nie tylko zderzak :kwasny:

Grill to nie RS :wink: ino zamiennik

Opublikowano
  • Autor

Grill to nie RS :wink: ino zamiennik

a no zamiennik, ale dla mało wtajemniczonych może być ;)

Opublikowano

a i tak fajny jest :decayed:

Opublikowano

ładna sztuka :) i koło pierwsza klasa

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nowe fanty, czekają spokojnie na montaż ;)

cd2c2ec53326b019m.jpg

Opublikowano
:decayed: I nie musiałeś miesiąc temu kupować pokręteł do grzanych dupek :wink: Działaj działaj, daj znać jak poskładasz :wink:
Opublikowano

elegancko:naughty:

Opublikowano

ładnie lecisz z modami:naughty:powodzenia w dalszym modzeniu:hi:

Opublikowano
  • Autor

jak tylko poskładam, na pewno wrzucę foty ;)

Opublikowano

Ładne auto podobne do mojego :decayed:

Ja to bym psiknął szprajem plastiki od foteli w szary kolor może by to lepiej do całości pasowało :whistling:

A końcówki wydechu jakie planujesz?

Opublikowano
  • Autor

A końcówki wydechu jakie planujesz?

końcówki to jeszcze temat do przemyślenia, a może byście coś polecili, co by fajnie pasowało

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.