Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Srebrny AFN+, pewnie niektórym znany ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam tak

Zdj_cie059.jpg

Ale zdeś i klapa wiecznie okopcona :doh:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

troche to trwało, ale nareszcie jest, nowe wnętrze:

a54f0876de5808bbm.jpgd6e4c37c760c5a36m.jpg

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
:naughty: no i jest telewizor :kox: Jeszcze trochę i ją od Ciebie odkupię :decayed:
Opublikowano
  • Autor
:naughty: no i jest telewizor :kox: Jeszcze trochę i ją od Ciebie odkupię :decayed:

hehe, tak łatwo jej nie oddam

Opublikowano

teraz zmieniaj ten kredens na cos co jest na czasie:decayed:

Opublikowano

Najlepiej to okleić w coś ciekawego ;)

Opublikowano
  • Autor

chyba coś będę musiał pomyśleć w tym temacie ;)

Opublikowano

Widzę, że przed modami miał tapicerkę taką jak ja :naughty:. Nie zostały może gdzieś graty w postaci tylnego siedziska ? Może poprzedni właściciel jeszcze nie sprzedał ? Chodzi mi w sumie o sam materiał bo nie wiem czy siedzisko z avanta jest takie same jak w sedanie. Fotele to mam identyczne jak przed zmianą na skóry. A poszukuję takiego siedziska :decayed:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zbliża się wiosna, więc czas na kolejne zmiany, kilka nowych fantów, czekają już w garażu:

66d05fa0b2095956m.jpg10fab9b759ac5087m.jpgb0017a3d1a9f1fcdm.jpg

gwint oczywiście do odchamienia, ale może coś z niego będzie ;)

---------- Post dopisany 25-03-2014 at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 08:59 ----------

efekt sobotnich prac, na żywo cieszy jeszcze bardziej, tył na pewno jeszcze trochę do skręcenia ale niech to się ułoży wszystko:

a4027b50dc3d49d6m.jpg7ce580145963fb2dm.jpgec540958b87d357dm.jpg

---------- Post dopisany 27-04-2014 at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2014 at 08:23 ----------

pamiątkowa fota z Bukowiny, dzięki koledze rafalekx:

5d254f3b674090e0m.jpg

Opublikowano

niżej ją bo pieje

Opublikowano
  • Autor
niżej ją bo pieje

to ma być samochód do jazdy ;) na razie wystarczy i tak jest nisko, szczególnie żeby przejechać przez super wiadukt w Radomiu

Opublikowano

na 60cm normalnie sie jeżdzi, przez radom również :wink: tylko parkowac nie mozna:grin:

Opublikowano

konosla z polifta pasuje do przedlifta? wlasnie sie zastanawiam czy duzo jest rzeźby

Opublikowano
  • Autor
konosla z polifta pasuje do przedlifta? wlasnie sie zastanawiam czy duzo jest rzeźby

pasuje, trochę rzeźby jest szczególnie z przyciskami od awaryjnych i przeciwmgielnych, ale jak ktoś trochę ogarnięty to zrobi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.