-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
wlepa na zaciskach mega
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
vitrail do witraży użyty? planowałem identycznie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
jednak gleba to robi mega auto ale ciekawsze koło i tak by się przydało imho..
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
nieciekawie współczuję... dobrze że ty cały
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
przemo muszę kiedyś w końcu obadać tą twoją a4 na żywca
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
świetne jest to twoje a4
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
ale to wnętrze to masz kozackie podoba mi się
-
a4 avanT z CSW - 1.8 t
poogarniana troszkę buda, dużo rys usuniętych, wywoskowana, niektóre miejsca delikatnie podmalowane Alusy sprzedane póki co, szukam nowego koła Wyleciały wlepki prawie wszystkie bo przypominało to choinkę...
-
a4 avanT z CSW - 1.8 t
taka jest wizja, ma być max czarne wszystko. Koło nie jest docelowe, wpadną 18 lub 19 czarne i gwint
-
a4 avanT z CSW - 1.8 t
Niestety na pikniku mnie nie będzie, bo moja żonka termin ma na 13 czerwca ale za rok na bank, bo fajna impreza fele znowu srebrne, biały był niewypałem kompletnym
-
a4 avanT z CSW - 1.8 t
przymiarki do nowego frontu nowy front jak tylko sprzedam felgi, rozpoczynam pracę nad budą wymieniam błotnik, maluję zderzaki przód i tył itp. Szukam też zawiasu niższego
-
[B5 APU] 1.8T QUATTRO AVANT na 18` RS
stan super chciałbym taką bazę do modów
-
a4 avanT z CSW - 1.8 t
Siema Jest to moje pierwsze Audi w życiu, natomiast auto z grupy vag - 9te (ogólnie było ich 13 ) Te najciekawsze to: (może ktoś kojarzy z jakiegoś zlotu) :) A najnowsze dziecko to: Audi a4 1996 1.8 turbo z lpg Alufelgi Rh 17 cali Kierownica S line gładki zderzak przód (niestety ktoś mądry przede mną przykręcił tablicę więc mam 2 dziurki :/ ) Wyposażenie: -elektryka szyb przód -klima -el lusterka -reg kierownicy -skórzana kierownica Auto ma parę wad, głównie jeśli chodzi o lakier - ale mechanicznie wydaje mi się wszystko ok. Ogólnie mam go od 2 dni, więc z modów wsadziłem tylko alufelgi i wywoskowałem PLANY -gleba obowiązkowo -niższy profil opon -rotory na biało rant w poler -smoked front przód -usa tyłek - jest jeszcze parę, ale nie zdradzam póki co a oto ona pozdro
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
Siemanko ekipie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemanko wszystkim ;)