Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] 1.8T QUATTRO AVANT na 18` RS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam kolejne moje A4 i znowu kurde nie S4, ale narzekać nie mogę jest turbo jest quattro i trochę mocy, następne już będzie S4 :)

A4 2000r APU 1.8T QUATTRO

- Ori Xenon samopoziom i spryski

- Pełny FIS

- QUATTRO !!!!

- EIBACH PRO KIT + KONI SPORT

- S4 FRONT

- felgi RS4 8x18 ET30 + 225/40/18

- wtryski BEX

- walbro 255 w zbiorniku

- downpipe 2.75

- zegary boost i egt

A reszta to taki tam standard :)

tyle, pozdr !

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

Opublikowano

dobra baza do dalszych modów

Opublikowano

Dobry egzemplarz do modów:wink: powodzenia w modach i bezawaryjnosci:hi:

Opublikowano
  • Autor

No dzięki, tylko że ja nie zamierzam nic więcej modzic...

bo niby co ? :)

Opublikowano

no nie wiem.. jakis spojler.. sonary na przod ? :rolleyes:

Swietna furka, brakuje mi jedynie kierownicy z eSki i kubłów w srodku :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tak kubły w skórze granatowej może wlecą i kiera 3 ramienna też tylko szukam granatowych a to już nie tak łatwo w super stanie, gdyby ktoś miał pisać PW :)

Położę też przód bo jest wyżej o 1 cm niż tył tzw motorówka, pewnie jakiś gwint na sam przód wskoczy...

Myślałem też nad hydrografiką zamiast drewna w środku, ale to muszę przemyśleć.

Sonary spojlery i brewki już zamówione a jakże !! :D

Opublikowano

noo te zestawienie wnetrza jest klopotliwe, ciezko bedzie dorwac niebieska skore :kwasny: Wiem, bo ja mialem zielone wnetrze :decayed:

Opublikowano

Dziwne to niebieskawe wnętrze.. jak buda zdrowa to może swap na upragnione 2.7?

Też jestem za spoilerem, do kompletu jeszcze lexy z tyłu :grin:

Opublikowano
  • Autor

Tak to racja mało takich niebieskich, ogólnie jak kupowałem to mówię granatowe wnętrze lipa, ale po czasie uważam że jest super, inne niż zawsze miałem czyli czarne, to jest dość dziwny granat na foto wygląda jak niebieski bo było dużo słońca, na żywo wygląda jak grafit wręcz czarny, jedynie jak słońca dużo to widać ten niebieski odcień, dla przykładu moja kobieta zobaczyła że to niebieskie wnętrze w sensie plastików deski po chyba 2 tygodniach jak słońce mocno zagościło w aucie...

2.7BIT... tylko w S4... czyli następnym razem ... póki co 2xx w 1.8TQ daje sobie radę :)

Opublikowano

2xx to 299 czy 201? :decayed:

W sumie i tak za chwilę będzie mało :grin:

Opublikowano
  • Autor

bliżej dolnej wartości, boost 1.3 BAR, jest szybsze sporo od 1.8TQ 188/290, wyhamuję to potwierdzę...

---------- Post dopisany 29-03-2014 at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 12:00 ----------

S4 nie może czekać.. jak nie teraz to nigdy...

dziś impuls, audi sprzedane, do znajomego poszło :)

także można zamykać, nie miałem tego w planach bo tak bym tematu nawet nie zakładał :)

pozdr

Opublikowano

:grin: ja też tak chcę ..

powodzenia w szukaniu eski :whistling:

Opublikowano

Te zegary sam montowałeś ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zegarki już były, ja robilem w poprzednim autku tez taki słupek :P nic trudnego :)

Opublikowano

powiedz znajomemu żeby te dekielki sprysów zamienił stronami :]

Opublikowano
  • Autor

haha faktycznie thxxx :) on tu gdzies jest czyta temat więc sam kuknie :)

Opublikowano
haha faktycznie thxxx :) on tu gdzies jest czyta temat więc sam kuknie :)

No ładnie Lukas, takiego ulepa wcisnąć koledze z zamienionymi spryskami....:wink:

Opublikowano
  • Autor

taaaa, obym kupił ulepa chociaż w podobnym stanie, dzis obejrzalem 2 wozy, i dziękuje bardzo, na jednym miernik sie popsuł, i to nie na jednym elemencie, BA nawet na dachu nie chciał ciagnać :)

Opublikowano

stan super :) chciałbym taką bazę do modów :)

Opublikowano
  • Autor

Pij1973, oddawaj mój wóz :) ja już mam dość, po obejrzeniu z 5 sztuk... już mi się po prostu nie chce !! :( szkoda czasu paliwa i nerwów, dobrze że postawiłem sobie zasadę że dalej jak 25KM nie pojadę w jedną stronę... chociaż przyjmuję na luźno te złomy które oglądam, bo gdybym sadził po nie kilka godzin to było by nerwowo...

pozdr :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.