Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APU] 1.8T QUATTRO AVANT na 18` RS


tarq

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno bierzesz zasięg tylko 25km pod uwagę? Coś mi się wydaje, że swap kosztował by mniej kasy i nerwów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddać??:naughty: A w życiu :decayed:, gdzie ja takie super autko znajdę. Dziś pojechałem odkurzyć i oczywiście nie mogłem odmówić sobie przejażdżki do Skalmierzyc. Przy 180 mógłby być trochę cichszy, ale jak podłącze radio to pewnie będzie troszkę lepiej.

A jak nie ma radia i sobie jadę to śpiewam sobie - Thank You very much :wink:

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

No jest ten AJL w Koninie co ja go miałem oglądać. Do wymiany podobno tylko łożysko. Dziś gościu miał wrócić z Pozka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dej Pan spokój mi z AJL po mocnym APU w lifcie ;)

szukam S4, jest taka jedna na alle ale koleś coś nie odpisuję ciężki kontakt do niego, może ktoś ma dobre S4 polift :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dej Pan spokój mi z AJL po mocnym APU w lifcie ;)

szukam S4, jest taka jedna na alle ale koleś coś nie odpisuję ciężki kontakt do niego, może ktoś ma dobre S4 polift :P ?

Szukasz auta w PL:facepalm:?? daj spokój, wyczaj cos zagranica jak ja. Nawet jak pojedziesz / polecisz i akurat to auto bedzie złomem to zawsze mozna cos innego kupic i wrócic. S4ek jest troche pod granicą z Belgią, Holandią najwiecej.

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

Oddać??:naughty: A w życiu :decayed:, gdzie ja takie super autko znajdę. Dziś pojechałem odkurzyć i oczywiście nie mogłem odmówić sobie przejażdżki do Skalmierzyc. Przy 180 mógłby być trochę cichszy, ale jak podłącze radio to pewnie będzie troszkę lepiej.

A jak nie ma radia i sobie jadę to śpiewam sobie - Thank You very much :wink:

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

No jest ten AJL w Koninie co ja go miałem oglądać. Do wymiany podobno tylko łożysko. Dziś gościu miał wrócić z Pozka.

Gratulacje fury! Słuszałem że zawija sie konkretnie. Felg czemu nie masz?:decayed: Tarq Ci zabrał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje fury! Słuszałem że zawija sie konkretnie. Felg czemu nie masz?:decayed: Tarq Ci zabrał?

Ano zabrał niedobry :kwasny:

Kupiłem włoszki avusy, do robienia trochę. Mam nadzieje że niedługo założę.

A autko zbiera się zacnie, na gazie jedynie zdarzy mu się czknąć i to nie przy dawaniu ognia.

Byłem u gaziarza, powiedział że jest pełen podziwu że instalka (jakieś lovato) daje radę z autem.

---------- Post dopisany 09-07-2014 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 14:39 ----------

Mały update z felgami. Po kilku miesiącach i kompletnej porażce jesli chodzi o zakup avusów (poszły na złom) od kolegi Krawata nabyłem drogą kupna oryginalne 17 od audi z nowymi oponkami.

20140628_101716.jpg

Sory za jakość, na szybko telefonem robione

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Masz cos juz na oku?

Chorowałem na avusy, ale nic z tego nie wyszło, w wątku autko na nabytych świeżo 17-tkach 225/45 Uniroyał Rainsport 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega ciezkie koła :) b duze obciazenie dla auta ale przynajmniej sa trwałe, kute

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada slicznie, na zywo bajka, tyl do gory o te 1.5cm, albo przod nizej, dystanse i wzor :)

dobrze ze moj ex wóz ma dobrego właściciela :D

poza tym to czysty wyprany granat w srodku wyglada za***iście :D

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

ooooo a to co :D

WP_20140220_010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zle, lopaty sa fajne :wink:

No dla mnie mega wygląda jak patrzę z okna ;)

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

mega ciezkie koła :) b duze obciazenie dla auta ale przynajmniej sa trwałe, kute

Z softem daje radę zupełnie dobrze ;), no i wygląd zajefajny, nie ma to jak klasyka.

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

wyglada slicznie, na zywo bajka, tyl do gory o te 1.5cm, albo przod nizej, dystanse i wzor :)

dobrze ze moj ex wóz ma dobrego właściciela :D

poza tym to czysty wyprany granat w srodku wyglada za***iście :D

No wiem wiem, te 1,5 cm mi też spędza sen z powiek ;), ale zwolniło się 1BE Krawata więc pewnikiem zagości u mnie :).

Aaaaa i antenka kupiona więc jutro wpadnie na autko.

A środek jest tak czysty, że zastanawiam się czy kapci nie przebierać do auta hahaha.

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

ooooo a to co :D

http://s28.postimg.org/pi6rkeq55/WP_20140220_010.jpg

Ooooo granat w wersji Porsche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega ciezkie koła :) b duze obciazenie dla auta ale przynajmniej sa trwałe, kute

9,52kg za felge 8x17 to dużo ?? Dla mnie raczej mało - Avus 7,5x17 waży 12,7kg :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do autka wpadła świeżo obszyta w BM CUSTOMS (super robota) trójramienna kierowniczka :banan:

DSC_9410.jpg

DSC_9409.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna robota, jakie koszta?

150 razem z kosztami wysyłki do mnie

Super wyszlo

No jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super sprawa z tą kierą chyba odeśle swoją :)

autko super :)

+10 do wyglądu środka.

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...