Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GermanStyleA4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam wszystkich. Od długiego czasu nie działają mi ABS w Audi A4 B5 2.5 TDI 1998.r, swieci kontrolka i hamulce nie są zbyt dobre. Problem polega na tym iż pompa abs byla wymieniona wczesniej poniewaz byla uszkodzona, niestety zostala wymieniona na pompe z innymi numerami.. ABS brak, hamulcy również, ciagle migajacy błąd na liczniku, takie tego skutki. Po zadzwonieniu do serwisu dowiedzialem sie ze pompa jaka wystepowala w mojej Audi po Nr VIN to "8E0614111J" Moje drugi problem polega na tym iż w serwisie powiedziano ze samochodow z tą pompą abs wyszlo tylko kilkadziesiat sztuk, szukajac takiej pompy znalazlem moze dwie za kwoty powyzej 1500zł Moje pytanie polega na tym czy moge zastapic moją pompe jakims innym numerem ktory jest jakby zamiennikiem, czy to mozliwe ? Co zrobic zeby znow miec dobre heble a nie wkladac w auto tak astronomicznych pieniedzy za pompe abs ? Dodam że posiadam ASR. Z góry dzieki za podpowiedzi
  2. Witam wszystkich. Od długiego czasu nie działają mi ABS w Audi A4 B5 2.5 TDI 1998.r, swieci kontrolka i hamulce nie są zbyt dobre. Problem polega na tym iż pompa abs byla wymieniona wczesniej poniewaz byla uszkodzona, niestety zostala wymieniona na pompe z innymi numerami.. ABS brak, hamulcy również, ciagle migajacy błąd na liczniku, takie tego skutki. Po zadzwonieniu do serwisu dowiedzialem sie ze pompa jaka wystepowala w mojej Audi po Nr VIN to "8E0614111J" Moje drugi problem polega na tym iż w serwisie powiedziano ze samochodow z tą pompą abs wyszlo tylko kilkadziesiat sztuk, szukajac takiej pompy znalazlem moze dwie za kwoty powyzej 1500zł Moje pytanie polega na tym czy moge zastapic moją pompe jakims innym numerem ktory jest jakby zamiennikiem, czy to mozliwe ? Co zrobic zeby znow miec dobre heble a nie wkladac w auto tak astronomicznych pieniedzy za pompe abs ? Dodam że posiadam ASR. Z góry dzieki za podpowiedzi
  3. Jak juz w temacie gwintu to jaki polecacie w dobrych pieniądzach a w miare solidny ?
  4. Hmm chyba mnie w końcu co do tego przekonacie... /
  5. Witam wszystkich ! Daaawno mnie tu juz nie bylo. Chciałbym wam pokazac co sie pozmienialo przy mojej A4, a przy okazji zobaczyc co myslicie o zmianach i moze jakies propozycje Ogolnie wszystko co zostalo zrobione przez ten czas przy samochodzie to w wiekszosci rzeczy wizualne, mniej mechaniczne. A więc tak. Pewnie wyda wam sie to dziwne ale znowu zmieniony został grill, ponieważ ciągle mi czegos w nim brakowalo Kupiony za grosze w idealnym stanie, przedliftowy ze znaczkiem quattro Przełożony cały oprócz ramki w chromie która zostala w czarnym macie a potem oklejona w carbonie Wygląda to tak : Następny krok to oklejanie carbonem 3D Oklejone zostały kolejno: *Ramka grilla *Ramki rejestracji *Listwa nad rejestracją *Wszystkie listwy wewnętrzne (drzwi,konsola) *Przedni panel radia. Duuużooo tego tutaj, ale zaleglosci tez troche jest wiec nadrabiam zaległosci W grudniu zawitały nowe kółka zimowe 15" słoneczka ori od Audi Opony Continental 5mm bieżnika 195/65 Kupione za 500zł z felgami W trakcie malowania 17-sto calowe BBS-y, swoją drogą wpadną nowe opony 235/45 Gumy już nadawały sie do wymiany hahah W audi został przez ten czas wymieniony olej+filtry, ogolnie żadnych usterek oprócz pompy ABS do wymiany, oby tak dalej ! Nooo, jak na razie to tyle, czekaam na wasze opinie i komentarze Na koniec jeszcze kilka ogolnych fotek
  6. Te zegary sam montowałeś ?
  7. Teraz na sezon trzeba Twoją przygotować ! ---------- Post dopisany 04-03-2014 at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2014 at 21:33 ---------- . ---------- Post dopisany 10-03-2014 at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2014 at 20:07 ---------- Do sprzedania, cena 7300zł do negocjacji ---------- Post dopisany 29-03-2014 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 14:34 ---------- Taka tam sesja z kamil_a4b5
  8. Nie przejmuj sie, u mnie też sie tak zlewa
  9. Pierwsza sprawa to lampy ! Wtedy już przód sie odnowi troche
  10. chudy30 niezle Ci te hamulce wyszły a jaki koszt jesli mozna wiedziec ? a4-freunde nie wstydze sie, ale jak przylozylem grill ze znaczkiem w chromie, i bys to zobaczyl, to sam bys doszedl do wniosku, że tak jest lepiej ( dodaje agresora chyba troche ) I dzieki za pozytywne opinie chłopaki
  11. Ładny przodzik
  12. Pierwsza fotka z wątku, postojówki wyglądają na wsiowe niebieskie, pozmieniaj na białe razem z środkiem a auto nabierze klasy:wink: I proponuje grill dać z znaczkiem, ale pomalowany cały na czarno, dodaje agresora:kox: Żadne wsiowe niebieskie tylko wszystkie są białe a na zdjęciu tak tylko wyglądają... ---------- Post dopisany 25-02-2014 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2013 at 20:44 ---------- Noo, Witam po dłuższej przerwie kolegów, troche sie pozmieniało, posłuchałem waszych rad i wgl doszło troche tego, choć bez wielkich rewolucji Najpierw wyleciała katoda, która was tak drażniła Wpadły również nowe felgi na lato: BBS 17"Opony Dunlop 225/40-R17 zamieniłem swoje stare 15 i dopłaciłem 400zł do tych, myśle że to niezły interes, 2 opony do wymiany i jedna felga do delikatnego prostowania, dwie prawie jak nowe. Przed: Po: Z felg to by było tyle. Potem wpadł nowy grill, z przedlifta cały pomalowany w czarny mat tak jak radził kolega "szafa" (dzieki ) Z okazji że zrobiło sie cieplej, wypadałoby umyć to brudne 2.5 TDI Przed: Po: To narazie tyle, dzieki za rady koledzy, oceniajcie i doradzajcie dalej Co do planów to szału żadnego nie ma typu pneumatyczne zawieszenie, itp Myśle że z najbardziej prawdopodobnych to : *Osłona na silnik 2.5 TDI srebrna od B6 *Wymiana wszystkich świec *Wyciecie końcowego tłumika *Nowe dywaniki *Pranie tapicerki *Wymiana klocków i tarcz na tyle, oraz czujnika ABS tył lewy *Oklejenie Carbonem- znaczka audi, i ramki grilla, oraz kilka elementów wnętrza *Polerka *Wrzucenie JBL GT5-12 275Wat RMS + Crunch 1000.4 i Hertz bo narazie trzaska w domu Noo, to oceniajcie, hejtujcie i wgl Pozdrooo ---------- Post dopisany 26-02-2014 at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2014 at 22:07 ---------- Dzisiaj zawitały właśnie nowe klocki, i tarcze tył, czujnik ABS też zmieniony ---------- Post dopisany 03-03-2014 at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 15:43 ---------- .
  13. Przydałoby sie jakieś aluu może

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.