Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Audi A4 B5 2.5 TDI V6 Avant, German Style, 15", śliwka...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :grin:

Chciałbym wam przedstawić moją furkke.

Audi A4 B5 2.5 TDI V6 150 KM [AFB] 1998.r (szkrynia 6) :wink:

Autko na chwile obecną wyglada tak :

201309011041.jpg

20130505583.jpg

P7062423.jpg

20130505585.jpg

Wykonane Mody : :naughty:

* Malowanie Felg i zacisków

Zdj_cie200.jpg

Zdj_cie213.jpg

Zdj_cie228.jpg

Zdj_cie229.jpg

Zdj_cie267.jpg

20130414451.jpg

20130414461.jpg

20130413439.jpg

20130413441.jpg

20130413443.jpg

20130413447.jpg

Zdj_cie089.jpg

Zdj_cie282.jpg

Nowe zawieszenie : :wink:

3275960834_1.jpg

3275960834_2.jpg

P7062425.jpg

Wymiana rozrządu, pompy wody, termostatu itp; ::wink:

Zdj_cie210.jpg

Kat Out : :naughty:

20130601671.jpg

Zdj_cie231.jpg

Zdj_cie232.jpg

Końcówki wydechu Ulter N1-70 RS z dyuzorami :wink:

Zdj_cie286.jpg

Zdj_cie287.jpg

20130428555.jpg

20130428560.jpg

20130429562.jpg

20130429564.jpg

20130429565.jpg

20130519652.jpg

Oświetlenie Led (tablica,postój,wnętrze,niebieskie podświetlenie nóg i drzwi,) :grin:

20130323334.jpg

20130403377.jpg

20130511610.jpg

20130614726.jpg

20130615743.jpg

20130615745.jpg

Car Audio: ( 2x Alpine w klapie, 2x Hertz Dsk 130 woofery+ 2x Hertz Dsk 130 Tweetery w drzwi przednie, Blaupunkt London 120, Wzmacniacz Voice kraft + katoda na klapie )

20130615735.jpg

20130615738.jpg

Zdj_cie234.jpg

Zdj_cie246.jpg

20130614716.jpg

20130614721.jpg

20130614722.jpg

20130614723.jpg

20130615730.jpg

Zdj_cie101.jpg

Zdj_cie113.jpg

20130511598.jpg

20130511600.jpg

20130511606.jpg

Zdj_cie222.jpg

Zdj_cie223.jpg

Wymiana Lamp przednich na Depo ( przy okazji nowa instalacja lamp i wszystkie żarówki zmienione na niebieskie TYPE R+ Led postój ): :grin:

20130619756.jpg

20130619757.jpg

20130619759.jpg

20130619767.jpg

20130619770.jpg

20130619775.jpg

20130619776.jpg

20130620786.jpg

20130620787.jpg

20130620790.jpg

20130620793.jpg

20130620795.jpg

20130620796.jpg

20130620797.jpg

Jak na razie tyle :)

Co do planów to później :D

Opublikowano

auto fajne tylko ta jażeniówka w bagazniku nie potrzebna

Opublikowano

ile dales za te glosniki w drzwiach i jak graja ?

Opublikowano
  • Autor

230zł z przesyłką, zmieniałem bo woofery już wyskakiwały :grin:

Polecam je ponieważ są o wiele lepsze niż seria i bardzo ładnie grają, nawet przy nie wyciszonych boczkach :wink:

Opublikowano

grill ze znaczkiem bys założył i te neony w bagażniku to pachnie mi tu wiejska remiza ! :)

Opublikowano
grill ze znaczkiem bys założył i te neony w bagażniku to pachnie mi tu wiejska remiza ! :)

+1:good:

Opublikowano
auto fajne tylko ta jażeniówka w bagazniku nie potrzebna

bo to ma być jeżdżąca dyskoteka :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
auto fajne tylko ta jażeniówka w bagazniku nie potrzebna

bo to ma być jeżdżąca dyskoteka :decayed::decayed::decayed::decayed:

:doh::facepalm:

Moim zdaniem wywal te niebieskie podświetlenia w środku i postoje, bo wygląda to tak jak by małolat dostał się do auta :thumbdown:

Opublikowano

zdejmi to co pisze i bedzie GIt

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

odp na pw ?

Opublikowano

autko Fajne jakas felga większa i na glebe go:hi: bo narazie nie ma nic w Twoim Avancie z German style.:wink:

Opublikowano
  • Autor

O jakich postojach mówisz >?

Opublikowano
O jakich postojach mówisz >?

Pierwsza fotka z wątku, postojówki wyglądają na wsiowe niebieskie, pozmieniaj na białe razem z środkiem a auto nabierze klasy:wink: I proponuje grill dać z znaczkiem, ale pomalowany cały na czarno, dodaje agresora:kox:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
O jakich postojach mówisz >?

Pierwsza fotka z wątku, postojówki wyglądają na wsiowe niebieskie, pozmieniaj na białe razem z środkiem a auto nabierze klasy:wink: I proponuje grill dać z znaczkiem, ale pomalowany cały na czarno, dodaje agresora:kox:

Żadne wsiowe niebieskie tylko wszystkie są białe a na zdjęciu tak tylko wyglądają... :wink:

---------- Post dopisany 25-02-2014 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2013 at 20:44 ----------

Noo, Witam po dłuższej przerwie kolegów, troche sie pozmieniało, posłuchałem waszych rad i wgl doszło troche tego, choć bez wielkich rewolucji :wink:

Najpierw wyleciała katoda, która was tak drażniła

katoda_out.jpg

Wpadły również nowe felgi na lato:

BBS 17"Opony Dunlop 225/40-R17 zamieniłem swoje stare 15 i dopłaciłem 400zł do tych, myśle że to niezły interes, 2 opony do wymiany i jedna felga do delikatnego prostowania, dwie prawie jak nowe.

Przed:

WP_20131014_068.jpg

Po:

WP_20131224_008.jpg

WP_20131224_003.jpg

WP_20131224_004.jpg

WP_20131224_005.jpg

WP_20131224_006.jpg

WP_20131224_012.jpg

Z felg to by było tyle. :grin:

Potem wpadł nowy grill, z przedlifta cały pomalowany w czarny mat tak jak radził kolega "szafa" (dzieki :banan:)

WP_20140220_001.jpg

WP_20140220_002.jpg

WP_20140220_003.jpg

WP_20140221_001.jpg

WP_20140221_002.jpg

WP_20140221_003.jpg

WP_20140221_004.jpg

WP_20140222_034.jpg

WP_20140222_035.jpg

WP_20140222_036.jpg

WP_20140222_037.jpg

WP_20140222_023.jpg

WP_20140222_024.jpg

WP_20140222_026.jpg

WP_20140222_027.jpg

WP_20140222_029.jpg

Z okazji że zrobiło sie cieplej, wypadałoby umyć to brudne 2.5 TDI :naughty:

Przed:

WP_20140222_008.jpg

Po:

WP_20140222_014.jpg

WP_20140222_015.jpg

WP_20140222_016.jpg

WP_20140222_017.jpg

WP_20140222_018.jpg

Silnik_przed_i_po.jpg

Grill_przed_i_po.jpg

To narazie tyle, dzieki za rady koledzy, oceniajcie i doradzajcie dalej :wink:

Co do planów to szału żadnego nie ma typu pneumatyczne zawieszenie, itp :grin:

Myśle że z najbardziej prawdopodobnych to :

*Osłona na silnik 2.5 TDI srebrna od B6

*Wymiana wszystkich świec

*Wyciecie końcowego tłumika

*Nowe dywaniki

*Pranie tapicerki

*Wymiana klocków i tarcz na tyle, oraz czujnika ABS tył lewy

*Oklejenie Carbonem- znaczka audi, i ramki grilla, oraz kilka elementów wnętrza

*Polerka

*Wrzucenie JBL GT5-12 275Wat RMS + Crunch 1000.4 i Hertz bo narazie trzaska w domu

WP_20140129_031.jpg

Noo, to oceniajcie, hejtujcie i wgl Pozdrooo :thumbup1:

---------- Post dopisany 26-02-2014 at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2014 at 22:07 ----------

Dzisiaj zawitały właśnie nowe klocki, i tarcze tył, czujnik ABS też zmieniony :banan:

WP_20131218_001.jpg

WP_20131218_002.jpg

WP_20131218_004.jpg

---------- Post dopisany 03-03-2014 at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 15:43 ----------

.

Opublikowano

ładne audi czyste schludne,mogłeś kolego tylko zamiast tego oryginału tarcz na tył zarzucić MIKODĘ nacinaną i nawiercaną i klocki ferrodo ls ja mam cały taki zestaw zarzucony przód tył i do tego płyn hamulcowy TRW 5.1 no i efekt bardzo dobry wyszedł, hamownia bardzo dużo się różni od oryginału i staje auto w miejscu szybciej

---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

wcześniej szału nie miałem ogólnie ale poczytałem i złożyłem sobie zestawik a u Ciebie jest co zatrzymać silnik ciężki no i buda w kombi poczuł byś różnicę jak nic

86375441_5_644x461_audi_a4_od_osoby_prywatnejbar.jpg

Opublikowano

dobrze że pozbyłeś się tej niebieskiej jarzeniówki :) teraz z ostatnich zdjęć oceniam na duże ++++ oby tak dalej , myślę że idziesz dobrą drogą :):hi:

Opublikowano

+1 :thumbup1: powodzonka w dalszych modach :wink:

Opublikowano

wrócił bym do znaczka na srebrno ... wyglada to tak jak bys sie wstydził ze jeżdzisz audi

Opublikowano
  • Autor

chudy30 niezle Ci te hamulce wyszły :thumbup1: a jaki koszt jesli mozna wiedziec ?

a4-freunde nie wstydze sie, ale jak przylozylem grill ze znaczkiem w chromie, i bys to zobaczyl, to sam bys doszedl do wniosku, że tak jest lepiej ( dodaje agresora chyba troche ) :banan:

I dzieki za pozytywne opinie chłopaki :grin:

Opublikowano

elegancko za dużo Tobie pomagam i nie mam czasu się swoją zająć :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Teraz na sezon trzeba Twoją przygotować !

---------- Post dopisany 04-03-2014 at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2014 at 21:33 ----------

.

---------- Post dopisany 10-03-2014 at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2014 at 20:07 ----------

Do sprzedania, cena 7300zł do negocjacji

liwka_na_wybiegu.jpg

---------- Post dopisany 29-03-2014 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 14:34 ----------

Taka tam sesja z kamil_a4b5 :drinks:

WP_20140322_053.jpg

WP_20140322_054.jpg

WP_20140322_055.jpg

WP_20140322_056.jpg

WP_20140322_057.jpg

WP_20140322_058.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.