-
Spotkania na drodze
Wczoraj na trasie 707 Skierniewice - Rawa Mazo..... około godz 17:30 widziane czarne A4 B5 avant z naklejką na klapie. Kolega puścił mnie przodem. Leciałem sprinterem, czarny matt SK rej.... pozdrawiam
-
Spoty Katowice i okolice
Jak masz auto tylko bazą pomalowane i kolor smerfowy to jedź może tez nakłada klar
-
Spoty Katowice i okolice
Macie cos do malowania, bo znalazłem fajnego lakiernika.... może grupowo będzie taniej https://www.facebook.com/photo.php?v=448180281889890&set=vb.256603734380880&type=2&theater
-
Spoty Katowice i okolice
Fajnie... ale napewno nie w PD-ku , bo taki zestaw tam nie zdaje egzaminu :/
-
[B5 AJM] Wymiana oleju, proszę o wskazówki
Bardzo szerokim.... strach oddać fure na warsztat , bo ci z dobrego zrobią wóz drabiniasty....
-
Spoty Katowice i okolice
Koledzy, potrzebuje taniego piaskarza... potrzebuje wypiaskować nie cała budę Audi 80 B1 ... podłoga, komora, zakamarki... Jakiegos taniego, szczerze powiem. Bo niektórym to sie w głowce poprzewracało, taniej mozna kupić piaskarkę. Rekord zrobiła firma na ul. Lwowskiej, powiedziała mi za cała budę 8 tys zl ... Po piaskowaniu, jakis dobry blacharz co robi po godzinach...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
No i na tej samej trasie DTŚ tylko w kierunku Katowic przed ograniczeniem 70 na wiadukcie nad LUK oilem wyprzedziło mnie czarne A4 B7 avant rej SY.. klubowe ramki.... Mnie ciężko dojrzeć bo ramki ma klubowe ale z Audi Klub Polska .... jedynie naklejki na tylny szybach bocznych po obu stronach z A4 klubu.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dzisjaj wylatujac z tunelu w kierunku chorzowa wyprzedzalem koleżankę w czerwonym audi z czarną maską. Pomrygalem kierunkami.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Tos mi ublizyl SZO dzieki za pogawedke no nie godej... wiesz co , jak mnie mijałeś leciałeś lewym pasem za subaru, na prawym wcisnął sie koleś audi A6 avantem takim jasnym i on miał rejst.. SR .... trochu on zamieszał na tych pasach i dlatego po chwili pytałem sie czy dobrze widziałem u ciebie naklejkę klubową, a jego rej.. zostala mi jakos w pamięci .. no to teraz jasne... sorki za mój bląd ....
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dzisjaj na trasie Mikołow - Żory , czarny avant B5 , rej SR.... z ramkami i naklejka klubową.. zamieniliśmy parę słów ... pozdrowienia od Robiego z czarnego Sprintera
-
Spoty Katowice i okolice
Koledzy ja tak z innej beczki... Walcze ze swoja bestią juz od dawna i żeby się nie pchać w kolejne koszta, potrzebował bym pożyczyć na podmiankę Vacum pompę do swojego klekota. Może ktoś z was ma taką na półce, bo opcja wyciągania z auta raczej nie wchodzi w grę. Foty zapożyczone ... Oznaczenie mojej LUK 038 145 209A są koncówki C, H nie wiem czymś się różnią.. chyba tylko koncówka Pacjent 1.9 tdi ATJ Pozwole sobie to wrzucic jeszcze na spoty Gliwickie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Koledzy ja tak z innej beczki... Walcze ze swoja bestią juz od dawna i żeby się nie pchać w kolejne koszta, potrzebował bym pożyczyć na podmiankę Vacum pompę do swojego klekota. Może ktoś z was ma taką na półce, bo opcja wyciągania z auta raczej nie wchodzi w grę. Foty zapożyczone ... Oznaczenie mojej LUK 038 145 209A są koncówki C, H nie wiem czymś się różnią.. chyba tylko koncówka Pacjent 1.9 tdi ATJ Pozwole sobie to wrzucic jeszcze na spoty Katowickie
-
Uszkodzona świeca żarowa
Mogła. Ja w tamta zime miałem super świece. Minus 30 w Ustroniu i autko odpalało, teraz było +5 i problem. Okazało sie dzisjaj że na 4 cylindrze spalona.. Dzisjaj zapodałem 4 nowe a tutaj filmik ze sprwdzania świec...
-
kupa dymu po odpaleniu
Co taki zdziwiony .. neostrady nie czytałes ?? wina sprzegła, potem łożysk, sprawdz zapas czy ma ciśnienie a na koncu zvaguj... Skąd sie takie ziomki biora ?? a autko pali za pierwszym krećeniem , po ilu sek ??
-
Drgania na drazku i aucie 1,8 -2,0 tys od 3 biegu w gore.
To w inwalidzie a w quattro jak ??