Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RoBi_Rs

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wczoraj na trasie 707 Skierniewice - Rawa Mazo..... około godz 17:30 widziane czarne A4 B5 avant z naklejką na klapie. Kolega puścił mnie przodem. Leciałem sprinterem, czarny matt SK rej.... pozdrawiam
  2. Jak masz auto tylko bazą pomalowane i kolor smerfowy to jedź może tez nakłada klar
  3. Macie cos do malowania, bo znalazłem fajnego lakiernika.... może grupowo będzie taniej https://www.facebook.com/photo.php?v=448180281889890&set=vb.256603734380880&type=2&theater
  4. Fajnie... ale napewno nie w PD-ku , bo taki zestaw tam nie zdaje egzaminu :/
  5. Bardzo szerokim.... strach oddać fure na warsztat , bo ci z dobrego zrobią wóz drabiniasty....
  6. Koledzy, potrzebuje taniego piaskarza... potrzebuje wypiaskować nie cała budę Audi 80 B1 ... podłoga, komora, zakamarki... Jakiegos taniego, szczerze powiem. Bo niektórym to sie w głowce poprzewracało, taniej mozna kupić piaskarkę. Rekord zrobiła firma na ul. Lwowskiej, powiedziała mi za cała budę 8 tys zl ... Po piaskowaniu, jakis dobry blacharz co robi po godzinach...
  7. No i na tej samej trasie DTŚ tylko w kierunku Katowic przed ograniczeniem 70 na wiadukcie nad LUK oilem wyprzedziło mnie czarne A4 B7 avant rej SY.. klubowe ramki.... Mnie ciężko dojrzeć bo ramki ma klubowe ale z Audi Klub Polska .... jedynie naklejki na tylny szybach bocznych po obu stronach z A4 klubu.
  8. Dzisjaj wylatujac z tunelu w kierunku chorzowa wyprzedzalem koleżankę w czerwonym audi z czarną maską. Pomrygalem kierunkami.
  9. Tos mi ublizyl SZO dzieki za pogawedke no nie godej... wiesz co , jak mnie mijałeś leciałeś lewym pasem za subaru, na prawym wcisnął sie koleś audi A6 avantem takim jasnym i on miał rejst.. SR .... trochu on zamieszał na tych pasach i dlatego po chwili pytałem sie czy dobrze widziałem u ciebie naklejkę klubową, a jego rej.. zostala mi jakos w pamięci .. no to teraz jasne... sorki za mój bląd ....
  10. Dzisjaj na trasie Mikołow - Żory , czarny avant B5 , rej SR.... z ramkami i naklejka klubową.. zamieniliśmy parę słów ... pozdrowienia od Robiego z czarnego Sprintera
  11. Koledzy ja tak z innej beczki... Walcze ze swoja bestią juz od dawna i żeby się nie pchać w kolejne koszta, potrzebował bym pożyczyć na podmiankę Vacum pompę do swojego klekota. Może ktoś z was ma taką na półce, bo opcja wyciągania z auta raczej nie wchodzi w grę. Foty zapożyczone ... Oznaczenie mojej LUK 038 145 209A są koncówki C, H nie wiem czymś się różnią.. chyba tylko koncówka Pacjent 1.9 tdi ATJ Pozwole sobie to wrzucic jeszcze na spoty Gliwickie
  12. Koledzy ja tak z innej beczki... Walcze ze swoja bestią juz od dawna i żeby się nie pchać w kolejne koszta, potrzebował bym pożyczyć na podmiankę Vacum pompę do swojego klekota. Może ktoś z was ma taką na półce, bo opcja wyciągania z auta raczej nie wchodzi w grę. Foty zapożyczone ... Oznaczenie mojej LUK 038 145 209A są koncówki C, H nie wiem czymś się różnią.. chyba tylko koncówka Pacjent 1.9 tdi ATJ Pozwole sobie to wrzucic jeszcze na spoty Katowickie
  13. Mogła. Ja w tamta zime miałem super świece. Minus 30 w Ustroniu i autko odpalało, teraz było +5 i problem. Okazało sie dzisjaj że na 4 cylindrze spalona.. Dzisjaj zapodałem 4 nowe a tutaj filmik ze sprwdzania świec...
  14. Co taki zdziwiony .. neostrady nie czytałes ?? wina sprzegła, potem łożysk, sprawdz zapas czy ma ciśnienie a na koncu zvaguj... Skąd sie takie ziomki biora ?? a autko pali za pierwszym krećeniem , po ilu sek ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.