Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] skromne q w sedanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Czas przedstawić mój dupowóz :decayed:

Złoty zestaw słów: 1.9tdi quattro sedan polift :decayed::banan::banan:

Tak wyglądał kilka dni po zakupie:

JaaLwFRl.jpg

lUMnNbel.jpg

I właściwie tak wygląda do dziś, z zewnątrz żadnych zmian :facepalm:

No, może prócz lepszych ramek i brak trytytek na blachach :grin:

Wypas:

- quattro :kox::banan::dancing:,

- standardy takie jak wspoma, abs, eds, airbag, klima etc.

- (tylko :facepalm:) 2 ele. szyby,

- podgrzewane sitza,

- 1/2 fis,

- ... i to chyba koniec frykasów :grin:

Kompletna seria, fotele placki itd.

Dołożone:

- tempomat,

- pompka centralnego wymieniona na taką z obsługą pilotów, dołożony pilot scyzor :thumbup1:

- żaróweczki philips blue vision (nie chcę kombinować z hidami, wolę się pomęczyć i mieć ori ksenon jak już),

- full fis z ori szybką z a6 lift :kox::

As9FYjSl.jpg

fw5xU1Kl.jpg

- do tego wymieniony zbiornik sprysków na taki z czujnikiem, podłączone, działa,

- dokupiona ori apteczka :grin::

iDIvccTs.jpg

- ledy w bagażniku... ciemno było jak w...,

- i ostatnio wpadł concercik II :banan: (przedtem było chorus 1 :facepalm:):

3JmNj4Ul.jpg

troszkę obdrapany, ale będę z czasem polował na nowy panel w bdb stanie i w dobrym kolorze ;)

Z zewnątrz niestety bez zmian ale są plany ;)

Najbliższe plany z wypasu:

- ori reflektory ksenon, wraz z samopoziomem, spryskami etc.

Plany z wypasu przyszłość (daleka...):

- lepsze fotele,

- bose,

- pdc.

Plany zewnątrz (myślę, że next sezon),

- koniecznie większa felga (podobają mi się takie 17zoll z D2),

- dobra polerka lub korekta lakieru,

- być może niższy zawias - ale tu musiałbym pokombinować aby w miarę łatwo zmieniać zawieszenie lato/zima... choć pewnie to bez sensu to mieszkam w górach i czasami jest dużo śniegu :facepalm::decayed:

aczkolwiek pewnie -20 czy -30 nie zaszkodzi :grin:

Mechanika / silnik:

- większe heble, choć aktualnie nawet nieźle mi tu hamuje, to się tu naczytałem że warto zmieniać :decayed:

- program jakiś :kox:

I na koniec jakaś randomowa fota mojega brudasa z młodszą, większa i szybszą siostrą :kox:

xaijIXzl.jpg

Wiem, wiem że nic ciekawego, nuda, ale z czasem mam nadzieję rozwijać wątek :hi:

Opublikowano

zamiast ori xenonu pomysl nad bixem:wink:

Dobra baza do modów, klekot + Q, ale zeby jako tako jechał trzeba worek banknotów wrzucić:decayed:

Opublikowano
  • Autor
zamiast ori xenonu pomysl nad bixem

To jest też opcja warta przemyśleń :wink:

Zakup lamp jest na samym końcu tego procesu, więc jest czas.

Póki co ma wiązkę poziomu, potem zderzak, a na końcu lampki :decayed:

ale zeby jako tako jechał trzeba worek banknotów wrzucić:decayed:

Co prawda do 4.2 to mu trochę brakuje, ale nie ma tragedii :decayed:

Opublikowano

Mialem kiedys serie :P muł

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

mam ANF 110KM i tragedii niema gorzej jak się trafi 90KM :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Mialem kiedys serie :P muł

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Póki co jest plan mieć go parę lat, bo za taką kasę nie kupie nic lepszego, a to jest świetny samochodzik, więc może przyjdzie pora na mechaniczne dłubanie :decayed::grin::banan:

---------- Post dopisany 21-10-2013 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 10:24 ----------

Pierwszy etap do ksenonów zakończony.

Samopoziom onboard :banan:

Opublikowano

gdybym miał czas też bym sobie zrobił :) ...

Opublikowano

Marcin, napisz coś więcej ew. podrzuć link, ile roboty z samopoziomowaniem? Kupiłem kolejne B5 i tam nawet regulacji z wewnątrz pożałowali...w polifcie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
gdybym miał czas też bym sobie zrobił :) ...

Hehe no ja też dosyć długo się za to zabierałem :facepalm:

Marcin, napisz coś więcej ew. podrzuć link, ile roboty z samopoziomowaniem? Kupiłem kolejne B5 i tam nawet regulacji z wewnątrz pożałowali...w polifcie

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-samopoziomowania-audi-a4-fotostory-kompletna-instrukcja-260282/

Ja regulacje miałem więc miałem "względnie" prosto.

A Ty jeszcze będziesz musiał kabelki ciągnąć do silniczków - o ile są w lampach.

---------- Post dopisany 05-12-2013 at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 20:11 ----------

Mały mod, a cieszy:

BAb31Pol.jpg

:decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

pane ładnie ładnie dawaj jakiś kontakt na Fb czy cuś to sje dogadamy :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

0xPp79Pl.jpg

:kox::kox:

---------- Post dopisany 20-02-2014 at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 11:24 ----------

Wpadł ori ipod adapter :decayed::kox:

4n0HKjsl.jpg

Działa super :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.