-
nie zapala sie swiatlo po otwarciu drzwi
Witam też mam ten problem. Po otwarciu dzwi kierowcy nie zapalaja sie lampki i po jakims czasie blokuja sie dzwi i załacza sie alarm. Jak mozecie podesłac jakies foto tych styków jak one wygladaja to tez sie wezme za naprawe. Z góry dzieki
-
problem z maglem czy pompa
Płyn sie nie pieni. Układ szczelny zero wycieku i został odpowietrzony. Zbiorniczek też jest cały.
-
problem z maglem czy pompa
Witam koledzy. Już mówię w czym żecz. Trzy miesiące temu padła mi maglownica która zregenerowałem. Po kilku dniach po włożeniu magla do auta padła mi pompa. Oczywiście ja wymieniłem ale po miesiacu zaczeła cieknac i musiałem wymnienic na kolejna. Po wymnianie nie ubywa płynu kiera chodzi tak jak powinna ale niepokoi mnie płyn w zbiorniczku wyrównawczym. A konkretnie płyn w zbiorniczku strasznie wali pod korek tz ( zachowuje sie jak fontanna ) a nie tak jak powinien delikatnie sie poruszac. I tu moje pytanie czy cos sie dzieje z maglem czy to wina pompy. Za wszystkie sugestie bede wdzieczny:D
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja mam licznik o nr 8D0 919 930 J i taki znalazłem na allegro za 200 zl a z literka E i NX na końcu za 130 zl i dla tego pytam czy te z innymi literkami będą pasowały? Bo mnie już ze mój fis nie działa i ze poprzedni właściciel zmienił tarcze od prędkościomierza i skala jest od 0 do 220 a nie taka jak powinna być do 260km.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Bediks co masz na myśli poprawiona wersja?? Chodzi ci ze lepszy i bardziej wytrzymalszy jest fis i reszta elektroniki w zegarach. Czy to chodzi o więcej informacji i powiadomień na fisie????
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam ponownie ostatnio pytałem czy mi podejdzie licznik od a6 c5 bi turbo teraz już wiem ze nie. Ale wykręciłem swoje zegary i odczytałem nr 8D0 919 930 J no i znalazłem na allegro jeden z tym samym nr co u mnie jest. A drugi tez o tym samym nr tylko ze zamiast literki J na końcu ma literkę E . I powiedzcie mi co te literki oznaczają i czy maja jakieś znaczenie w funkcjach fisa? Za poradę dzięki:wink: No i jeszcze`trzeci z literkami NX
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To co będę musiał jakieś kable zmieniacz czy w cale mi nie będzie pasował?? Wiem ze kości są w tych zegarach takie same jak w moich.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam Mam pytanie jak w/w. Czy ten licznik LICZNIK ZEGARY AUDI A6 C5 2.7 BITURBO ALLROAD (3953753930) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. podejdzie do mojej A4 b5 bez ingerencji w piny kostek? Za porade bede wdzieczny
-
potrzebna rozpiska przewodów lamp tylnych b5 avant
Witam jak w temacie potrzebuje rozpiski kabli lamp tylnych w b5 avant. Chce w piać sie kablami od gniazda przyczepki bez wizyty u elektryka. Za pomoc dzieki
-
jak dlugo dziala ssanie po odpaleniu auta
Witam podepnę się pod temat. W moim przypadku jest tak ze rano jak odpalam auto to ssanie się chyba nie włącza bo obroty ma ok 400/m i silnik kuleje. A nawet potrafi zgasnąć kilka razy. Dopiero jak go przytrzymam na obrotach tak około 2 min to obroty wzrastają do 900. Ale potem nawet jak już pochodzi kilkanaście minut i złapie tem. 70 C to obroty potrafią falować miedzy 400 a 900. Nie mam VAG-a wiec nie mogę sprawdzić co mu tak na prawdę dolega. Stad pytanie do was koledzy co sprawdzić : przepustnice , krokowy czy może jakiś przewód podciśnieniowy odpowiedzialny za ssanie. Czy coś innego? Za pomoc dzięki ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- Dodam jeszcze ze obroty falują na benzynie i na gazie. Gaz założony w czerwcu 2013 firmy STAG- 400 NOWY
-
[B5 AFN] Wymiana tylnej kanapy na składaną
ok to jak zmierzysz to napisz. a ja się od razu wezmę za robotę
-
[B5 AFN] Wymiana tylnej kanapy na składaną
Tak dokładnie o to ucho wygięte mi chodzi. A zwłaszcza o średnicę tego pręta i szerokość
-
[B5 AFN] Wymiana tylnej kanapy na składaną
Koledzy powiedzie mi jakie wymiary ma to ucho co kolega Mariusz dorobił do zatrzaskiwania oparcia. Bo w moim Avancie ktoś wymienił siedzenia a zapomniał zamontować właśnie tych uszów. A zamiast tego wkręcił wkręty w tych plastikach co są zamki oparć. Z pomoc dzięki:wink:
-
Kupić tanio i zeby służyło
Być może że i źle zamontował bo fakt faktem do mechaniki jest lewy ale tak szczerze raczej nie ma znaczenia jak się założy łożyska byle by nabić je prosto.
-
Kupić tanio i zeby służyło
Szwagier kupił łożyska SKF na początku roku i znowu misi wymieniać. To ja już nie wiem czy jednak te Skf są takie dobre.http://a4-klub.pl/images/smilies_smf/eusathink.gif
seba17272
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta