Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kupić tanio i zeby służyło

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Mam a4 b5 1.8 125 km avant która potrzebuje ingerencji w zawieszenie z przodu. Czyli chce kupić komplet wahaczy , 2 przeguby i 2 łożyska. Mam do wydania na wszystko 1000 zł. Jakiej firmy mi polecicie te wszystkie części.

Opublikowano

ja osobiście polecam Msport 500-600pln za kpl a gra wara swieczki cena dobra i dobra jakość osobiśćie przelatałem 40tysi na nim i ciągle na gwincie i nic nie robiłem jeszcze zdaje egzamin i coraz wiecej ludzi sobie chwali:wink: coraz wiecej podróbek LF i innych. naprawde polecam

WAHACZE M.SPORT AUDI A4 A6 VW PASSAT B5 +GRATIS (3619019363) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
  • Autor

A tak zapomniałem dopisać ze audi jest z 1998/99 rok

Opublikowano

przeguby -RUVILLE FEBI MS

łożyska - SKF lub RUVILLE

Opublikowano
  • Autor

a co powiesz na Krafta cześci

Opublikowano
a co powiesz na Krafta cześci

z tym sobie odpuść,chyba że chcesz za kilka km znowu wymieniać

Opublikowano
  • Autor

to jaka firme ty mi polecisz darko

Opublikowano

szukaj MS-dobry stosunek ceny do jakości,przeguby i łożyska jak wyżej,

nasze wspaniałe drogi to i Lema potrafią zabić:grin:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

jeżdżę na MS kilkanaście tys. i na razie cisza

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

nie bierz tylko końcówek drążka z MS bo są słabe

Opublikowano

kraft to bajzel łozyska strasznie kiepskie na pewno tylne bo kolesiowi po 10tys padło

Opublikowano

Wywalilem 1.6 tys na Lema (nie tureckiego) i na razie mam spokoj.Wymiana w listopadzie zeszlego roku.

Opublikowano
szukaj MS-dobry stosunek ceny do jakości,przeguby i łożyska jak wyżej,

nasze wspaniałe drogi to i Lema potrafią zabić:grin:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

jeżdżę na MS kilkanaście tys. i na razie cisza

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

nie bierz tylko końcówek drążka z MS bo są słabe

dokładnie tak cały zestaw ms jest ok ale koncówki zakladalem febi

Opublikowano

Też zdecydowałem się na master sporta bo ludzie polecali, jestem zadowolony.

Opublikowano

Koledzy a ja podepnę się pod temat i zapytam jakie końcówki drążków kierowniczych polecacie? oczywiście oprócz Lema. Słyszałem że Mele HD są dobre a gość w sklepie powiedział mi żebym pomyślał o naszym Krośnie co o tym myślicie?

Opublikowano

Mele, Ruvile ,Febi,Trw,. Nie kupuj nieznanej firmy jak nie chcesz po 10 tyś. wymieniać jeszcze raz.

Opublikowano

przeguby wez GSP , DZIK poleca i taniocha jest

lozyska tylko SKF ewent FAG

Opublikowano
  • Autor

Szwagier kupił łożyska SKF na początku roku i znowu misi wymieniać.:shock3: To ja już nie wiem czy jednak te Skf są takie dobre.:eusathink:http://a4-klub.pl/images/smilies_smf/eusathink.gif

Opublikowano

Ja juz jeżdżę 3 lata na komplecie skf 4 szt , musiał chine kupić albo h*jowo zamontować

Opublikowano
  • Autor

Być może że i źle zamontował bo fakt faktem do mechaniki jest lewy :grin: ale tak szczerze raczej nie ma znaczenia jak się założy łożyska byle by nabić je prosto.

Opublikowano

a może nie dokładnie je przesmarował? jesli chodzi o tylne to częsty błąd przy montażu

Opublikowano

Ja kupiłem zawieszenie Kamoka i jestem zadowolony. Nie ma co przepłacać tak samo się rozpierniczy po naszych autostradach :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.