Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marek33

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marek33

  1. jest bez napisów i o strukturze kokpitu
  2. w bukowinie jest dobry gość w Żaganiu na bożnowie. na miodowej w Żaganiu w Szprotawie obok samolotu podobno ---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ---------- Tuning Custom & Cars | Co robimy
  3. wymień plastik bezpieczników na polift
  4. nie no 1`sza klasa robotę robi zbiornik
  5. podobno ma sie zgadzać numerami lecz ja wymieniłem tak jak u ciebie i tez z przedlift i działa wszystkie klapy chodzą
  6. w żarach o 9 na stacji obok ronda zbiera się kilka klubów , pewnie będzie mała kolumna jak w zeszłym roku
  7. ok dziękuje po podjęciu decyzji będę się kontaktował
  8. Witam. Mam pytanko 1. czy można zamówić nocleg np na dwa dni "piątek -sobota" 2. czy jedzenie jest w liczone w cenę czy własne zapasy ? 3. do kogo pisać dzwonić w razie kontaktu rezerwacji itd. ? organizatorzy ;-) ? Pozdrawiam
  9. mam tez tak dwa różowe zielony a tył mam dwa białe i zielony może biały był kiedyś różowy mowa o 1be co do firmy kamoka ... to chyba ta sama klasa co topran i maxgear ---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------
  10. dajcie panu szanse dopiero tydzień mija ... nie rozpruł jeszcze skarpetki z kasą. co do planu to każdy z nas ma w głowie podobny i potem trafiamy na rzeczywistość "praca dom dzieci teściowa ":kwasny:
  11. nie ten dział Home Forum Forum Główne Moje Audi B5 A4/S4/RS4 a4 b6 s-line AWX !!
  12. taki dodatek na nowej drodze 1be
  13. ja w wrześniu założyłem tracze + klocki z Meyle i 20tys zrobiłem i wszystko ok
  14. grubo planuje i odrazu strzał, z lampami . następny grill z biedronki powodzenia w modach rozpisz ile planujesz wydac .. np 3000zł malowanie 1000zł zawieszenie 2000zł recaro 1500 bixenon xxxx car audio 2000 fela Powodzenia
  15. moje zdanie ledy kiepsko wyglądają !
  16. marek33 odpowiedział(a) na adi8282 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    papierek wodny 2500 lekko zmatowac i polerka z fereclą g3
  17. moim zdaniem chyba cie poniosło..........
  18. marek33 odpowiedział(a) na adi8282 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ogarnij wszystko oleje filtry zamontuj ori radiio plus adapter i czytaj foruma dbaj o lakier komorę silnika no i o mechanikę pamietaj brudny czołg hanba dla całego batalionu ps ładna fela
  19. wiosenne zabawy z szmatką ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- nowe gadżety :-) ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- ---------- Post dopisany 23-03-2014 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 21:41 ---------- daszki przygotowane ---------- Post dopisany 24-03-2014 at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 20:54 ---------- dziś badanie było
  20. no no niezła robota booster70 powrotu do zdrowia :-)
  21. ja robiłem kiedyś w vb w abc serwisie w zielonej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.