Treść opublikowana przez marek33
-
A4 Sedan B5 USA kierunki /donjakub
ładne siedzenia
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
niech sobie kolega robi 5 stron komentarzy a on dalej swoje wiec poco chce to ma jest bogaty ekscentryczny ma Ałdi to i tak lepiej jak by miał tjuningować dewoo tico możliwe ze pojedzie na jakaś wioskę i zrobi furorę ;-) albo zdjęcie sobie w slipach
-
1.9 tdi 90 km nie ma mocy !
jakie szczęście ze kolega UpalonY udziela ci cennych rad co do silnika to nie myśl za dużo jedz do mechanika pewnie twój ojciec wujek sąsiad wie który zakład jest tani i dobry i nie wymienia ci pompy paliwa za 2000zł jak to miało miejsce u kolegi wyżej : pewnie to jakaś pierdoła typu przepływka lub filtr paliwa lub inne upierdliwe schorzenie, gdzie naprawa nie przekroczy np 200zł no i oczywiście patrz na ceny w dziale handlu lub allegro albo w normalnym sklepie a nie w ASO i nie pisz ze ma przyspieszenie w 16 sek bo nigdy tego nie sprawdziłeś a gazowanie po drodze publicznej lub po obwodnicy to tak lekko wioską ciągnie napisz np . auto niema dobrego przyspieszenia auto nr 2 zbiera się o wiele lepiej i elastyczniej przyspiesza
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
no to bogato
-
[B6 AVF] Blue AVANT 1.9TDI
moze wstaw tak
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
odmalował bys sprężynki sprayem :
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
dokładnie to jak z jazdą po ulicy jedziesz w tym kierunku co wszyscy a nie pod prąd
-
[A4 B5] AFN Zielona Laleczka
chyba ok 3 tys ---------- Post dopisany 09-03-2014 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 21:26 ---------- foteliki już po praniu wyschły
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
świetna
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
u mnie w szkole o tym nie uczyli a moje auto miało prądnice
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
kolego skoro lampa i instalacja została stworzona do 55w i można max wcisnąć np 60 co lepsi 100:decayed: wiec poco szarpać 160w. wątpię czy one maja tyle ... teraz pomysł jak masz alternator 120W a zapakujesz 160wx2 =320w+ postojowe 5wx2 =10w oświetlenie konsoli i licznika 20w tył 20w rejestracja 25w no i trzeba doliczyć zasilanie czujników kompa abs itd i całej instalacji auta 320+10+20+20+25=395w nadal nie możesz pojąc co ci piszą kolegi w obecnych czasach tuning to ładny lakier czysty środek z dobrym fotelem dobre koło zawias jakiś obniżony lampy xenon albo jakieś dobre żarówy philipsa. dobra muza sub i jakość wykonania dobre foty ładny wosk i jakaś sesja. masz szanse się zrehabilitować : dostałeś tyle wskazówek trochę pracy i wniosków i będzie malina zwłaszcza ze czerwony ma prezencje
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
160W... widać nic nie rozumiesz ...
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
to będzie pompa :-)
-
[A4 B5] AFN Zielona Laleczka
zrobi się ciepło będę się zbroił :
-
[A4 B5] AFN Zielona Laleczka
na wiosnę wylatuje all i ładnie w słoneczku uporę jakimś pachnącym płynem do płukania no powoli do przodu : dziękuje za pozytywne słowa
-
[A4 B5] AFN Zielona Laleczka
oczywiście za dostarczenie podzespołów upiększających dziękuje naszemu koledze Al@nowi ---------- Post dopisany 07-03-2014 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 22:58 ---------- dziś było słoneczko wiec troszkę ograrnełem wnętrze jak podeschnie zrobię fotosy
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
edytuj 1 posta i no i jakaś sesja w trawie w końcu wiosna
-
[ B5 ADR ] Zielona perełka Danzan's
widać zielony jest popularny
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
Poczekaj jeszcze trochę i zobaczysz jaka moc jest w ciemno zielonym combi ps. nie robię fury na laski mam żonę
-
[B5 1.8T quattro]
no no rewelacja lakier zadbany wszędzie czysto i ładnie
-
RADIO CHORUS - aux
tylko chorus niema wejścia pod zmieniarkę ma tą możliwość bliźniacze radio concert
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
Kolego. Musisz pogodzić się ze są pewnego rodzaju standardy, zarejestrowałeś się na forum aby pochwalić się swoją praca i być chwalonym. Nikt ci nic nie powie pozytywnego jak walisz na dzień dobry ze wywaliłeś 7tys na remont a potem miałczysz ze nie masz kasy i jeździsz bez pływaka. Fakt pływak czy cała pompa musi kosztować wywrotkę kasy np 30zł Pompa na forum na pewno byś dostał w dobrej kasie. Napisz czego oczekujesz od kolegów bo skoro xxxx osób ci pisze ze auto wygląda jak strachy na lachy to cos w tym jest i to ze dziewczyny oglądaja sie na miescie to nie z podziwu jaka to super mega wypas rakieta tylko z zdziwienia co to ku....a. wiec kolego każdemu jest ciężko ale weź się w garść i działaj jesteś facet czy J.Bimber
-
[B5 AFN] A4 Patrycjusza _gewinde_18"_
najważniejsze masz kiere z esy
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
no rewelacja skrzynia tez robi robotę skóra wielki plus !
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
bardzo dobre rozwiązanie no i alpina