Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Sedan B5 USA kierunki /donjakub

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja przygoda z audi zaczela sie w maju, kupiłem jako tako sztuke za niewielka kase 5ooo zł. Co było dla mnie ważne auto było z LPG... liczy sie ekonomia jak to dla studenta :decayed:

W audiczce jest silnik 1.6 ADP moc przerażająca 101 km :facepalm: rocznik 1996 ale nie to było ważne przy poszukiwaniach także bez lipy.

Wystarczało mi na 5 miesięcy radości z jazdy teraz już mało :doh:

Kod lakieru LY3K u mnie dość rzadko spotykany.

Wielkie zapoznawanie sie z samochodem rozpoczałem od usuwania ogromnej ilosci diod led :facepalm: były dosłownie wszędzie ... w bagażniku czerwono, w słoneczku nad lusterkiem fioletowo, za maskownicami głosnikow w drzwiach czerwono, w zderzaku jakies policajne sroboskopy :facepalm: w połaczeniu z lampami tylnymi ktore robiły zware i wszystkie mrugały jak mogły właczyc tylko muzyke i :dance2:

To co z wyposażenia:

- dzielona kanapa tył

- regulacja kierownicy w 2 plaszczyznach

- 2 poduszki powietrzne

- ABS

-

- szyby przód elektryka

- szyby tył korbotronik

- boczki drzwi skóra

- fotele welur zeszmaciały troche

- lakier LY3K

- gdy kupiłem lampy tył jakiś led chinski przód DAYLINE

- dziadowski alarm ktorego do dzis nie rozgryzłem

- kluczyk scyzoryk nie ori raczej

- felgi 15

- instalacja lpg stag 300 wtryski valtek czerwone

- brak klimy

I zaczeło sie nie od upiekszania ale od remontów mechanicznych...

wymieniełem :

- poduszka silnika lewa i prawa

- klocki hamulcowe przód

- łozysko prawe przód

- filtr kabinowy

- filtr powietrza

- rozrzad, pompa wody

- przegub lewy

- lozysko lewe tyl

- klocki hamulcowe tył DELPHI

- swiece zapłonowe NGK

- przewody zapłonowe JANMOR PRO

- amortyzatory tył KAYABA

- kilka wahaczy : banan , lewe gorne 2 sztuki, prawy dolny

- Oponki zimowe Pirelli

W planach :

- lampy przód lift + Bixenon 4300 k - 6000 k i swiatła do jazdy dziennej , malowane na czarno

- usunięcie nalepek z klapy tylnej - ZROBIONE

- skóra czarna nie koniecznie grzana- WPADŁA KOŚĆ SŁONIOWA ZROBIONE

- tunel środkowy z podłokietnikiem

- dystanse przód i tył nie za duże jakieś tak o żeby były lepiej auto stoi

- podświetlenie nóg białe ZROBIONE

- biale podświetlenie zegarów ZROBIONE jest fis z czerwonym :jerk:

- lampki w tylne słupki

- czarny sufit

- czarna maska w foli czarny połysk

- czarny dach folia połysk

- ciemne szybki tył

- grzane lusterka

- kierownica 3 ramienna - ZROBIONA

- ledowe podświetlenie tablicy - ZROBIONE

- malowanie ramki grilla na czarny mat - ZROBIONE

- lampy tył 1 lift - ZROBIONE

- zderzak przód na gładko i dorzucić halogeny

- felga 17 coś ori

- robione na czarno ori lampy przedliftowe - ZROBIONE

- oświetlenie Led ZROBIONE

- wygłuszenie mata gms

- srebrne ringi dookoła zegarów

- przyciemienie lamp tył

- Białe podświetlenie przycisków na desce ZROBIONE

- Licznik z fisem ZROBIONE

Na razie wiecej planów niż możliwości ale wszysko powoli :wink:

kilka fotek jak to wyglądało i wygląda :)

jl1d.jpg

h5qv.jpg

bxlb.jpg

ywry.jpg

fcdd.jpg

b6kj.jpg

2rze.jpg

Proszę o komentarze i jakieś propozycje :)

------------------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj zabrałem sie za montaz licznika z fisem, trafilem akurat ze typek z okolicy sprzedawal taki z wraku a4 z rocznika 95.

Zbyt duzo problemow nie mialem bo odcialem mu wszystkie potrzebne i mniej potrzebne mi kostki, immo mam poza licznikiem :naughty: sporo poczytalem na forum kabelki dzien wczesniej polutowalem do czerwonej kostki a sam montaz zajal mi doslownie 3 godziny. wszystko dziala jak nalezy, przy okazji ozywilem ikonke informujaca o zapalonych swiatlach :jerk:

koszty to :

* Licznik ( najpierw chcial 100 pozniej 200 ) ostatecznie sprzedal za 110 PLN

* Manetka fis 40 PLN

* Ori czujnik temperatury zewnetrznej 20 PLN

fotki pozniej dodam :wink: polecam ta modyfikacje bo warto duzo frajdy :banan:

addd5d874ab2b78cm.jpg

a tutaj juz z poliftowymi lampami :decayed:

1f4faa52fd78d052m.jpg

i skórzane fotele kość słoniowa

24b19182c0679c38m.jpg

-------------------------------------------

Koszty modów:

-licznik , manetka fis , czujnik temperatury zewnetrznej 170 PLN

-fotele skórzane 300 PLN

-kierownica trójramienna 150 PLN

-lampy przód lift + xenon 4300 k 400 PLN

-grill ramka czrny mat 20 PLN

-lampy tył I lift 140 PLN

-

Opublikowano

Profi zamazanie tablic ;):thumbup1:

Opublikowano

idziesz w dobrym kiernuku jednak te oklejenie maski to troche wiocha jak dla mnie :wink: Powodzenia w modach i bezawaryjnosci zycze

Opublikowano
  • Autor

maske i dach chce okleic bo jest strupow i rudej bylo i na razie zabezpieczylem tylko a na masce jest krater taki troche... wyjdzie mnie taniej okleic niz pomalowac :wink:

Opublikowano

no to oklej chociaz w kolor :wink: albo moze odrazu cale auto w jakis inny ciekawy kolor?

Opublikowano
  • Autor

a co byście proponowali? ;P Myślałem kiedyś nad czerwonym lub czerwonym matem

Opublikowano

jak mat to tylko czarny:decayed: plus, że lampy zmieniłeś,bo była tragedia. no i ten hak...:facepalm: skóre chcesz wkładać do auta bez klimy?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

hak do wywalenia wieem :) zrobi się.

nowe fotki :wink:

---------- Post dopisany 19-03-2014 at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2014 at 20:14 ----------

3 nowe fotki ze zmian

Opublikowano

tak z ciekawości zapytam , na czym polega mod z tym by po zapaleniu świateł było to widoczne na liczniku?;> bo sam przerabiałem ostatnio przejście ze zwykłego licznika na fis ale widocznie coś przeoczyłem:naughty:

Opublikowano
  • Autor

w liczniku od tyłu sa wejscia na żarówki podswietlające dane ikonki i sa np. esp , grzane swiece, check engine, ale nie ma do nich oryginalnych sciezek zeby poprostu mozna bylo sobie wlozyc zarowke i miec , dlatego w podane miejsce bierzesz standartowa zaroweczke lutujesz dwa kabelki do niej , jeden ciagniesz (ja tak zrobilem) do kostki w manetce i szukasz gdzie pojawia Ci sie + po zapaleniu swiatel, u mnie byl to zólty przewód a mase dajesz obojetnie gdzie i juz masz kontrolke :decayed:

lepiej masz może opisane tu :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-kontrolka-swiatel-mijania-pozycyjnych-2306/

ja korzystałem po części z tego i polecam :wink:

Opublikowano

ładne siedzenia :)

Opublikowano
  • Autor

KIERUNKI USA? MAM I JA! :whistling:

39fb8c64774ded7cmed.jpg

8ad396e76b3e781cmed.jpg

tak wygląda włącznik od halogenów podłączony pod instalacje od ustawiania świateł żeby nie ciągnąć nowych kabli a skorzystać z tego co jest :naughty: regulacji nie używałem i tak bo silniczków nie mam na razie

af8942ff1acf4d3em.jpg

Odświeżone wnętrze

96bec91c46eaa835med.jpg

29c41c0d37f907d5med.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.