Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak się czepili :decayed: wszystko w swoim czasie:wink:

Opublikowano

Ładnie to wyszło ;) nad swoim w wolnej chwili będę musiał popracować to powinno wyjść podobnie bo też masz chyba LZ9W?

Opublikowano
  • Autor
Ładnie to wyszło ;) nad swoim w wolnej chwili będę musiał popracować to powinno wyjść podobnie bo też masz chyba LZ9W?

tak, lz9w.

jak już będziesz sie zabierał, to pamiętaj że potrzebna będzie taka dluuzsza chwila zeby to w miare ogarnąć:decayed: szczególnie jak masz orginalny lakier audi, bo jest okrutnie twardy

Opublikowano

a jak wyszly te Twoje odpryski co plakales? zginely troche?

Opublikowano
  • Autor

Te mniejsze zginęły, a te większe ciężko znaleźć

Opublikowano
Te mniejsze zginęły, a te większe ciężko znaleźć

a tak d... telepales :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po korekcie troche mnie wciągnęło forum KA no i zamówiłem kolejne kosmetyki, m.in. nielsen finesse na plastiki i apc nielsena :kox: dzisiaj zabrałem się za wnętrze i jak zacząłem zmywać wszystko apc to myślałem że farba z plastików mi płynie:facepalm:, porobiły sie zacieki i wszystko zmieniło kolor a okazało się że to syf, plak, kurz itd.:grin: myślałem, że mam czysto w środku a tam normalnie muł wszędzie był:naughty: fotki z telefonu, słabe strasznie:thumbdown:

DSC_0873.jpg

DSC_0871.jpg

No i wpadły springi Weiteca -40. Siadło równo, wszystko pięknie ale amorki z tyłu musze znaleźć jakieś o skróconym skoku bo są 1ba i jeździ się średnio:decayed:

fotki później

Opublikowano

Dawaj foty mendo :kox:

Opublikowano
  • Autor

najpierw podziwiaj wnętrze:decayed:

dobra, masz

wszystko z telefonu...

DSC_0874.jpg

DSC_0876.jpg

DSC_0877.jpg

DSC_0858.jpg

Opublikowano

no :decayed:

jeszcze kozum zawiewa ale jusz o niebo lepiej

:naughty:

Opublikowano

Jest to optymalne obniżenie do codziennej jazdy :) jak wrażenia jezdne?

Opublikowano

a u kolegi kółka to czasem nie są założone w odwrotnym kierunku całość

Opublikowano
  • Autor
a u kolegi kółka to czasem nie są założone w odwrotnym kierunku całość

To są Rainsporty, one tak mają być.

Jest to optymalne obniżenie do codziennej jazdy :) jak wrażenia jezdne?

Przód super a tył średnio bo amorki 1ba. Ogólnie twardo :wink:

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czemu tył średnio? Za nisko? Za twardo?

Opublikowano
  • Autor

Amortyzatory są 1ba i nie pracują tak jak powinny. Dziwnie się zachowuje na nierównościach

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jak zmienisz tylne amorki, to będziesz zadowolony z Weitec'a. U mnie też siedzi ten kit na amorach 1be i bardzo fajnie się jeździ, fakt twardawe to cholerstwo, ale do stosunkowo dynamicznej jazdy jak najbardziej SI :wink:

Opublikowano

Ładnie usiadł i świetnie się prezentuje :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tak jak pisze radek jak tył Ci nie bangla wal amorki z be ale najpierw popatrz na gumy może one już są do wymiany.

Teraz musisz jakieś 17 najmniej załatwić i już będzie :banan: :banan: :banan: :banan:

Jak możesz podeślij linka do kosmetyków którymi potraktowałeś środek :wink:

Autko podobne do mojego tylko na lepszym wypasie i mi ktoś relingi zajumał :grin:

Opublikowano
  • Autor

Tak jak pisze radek jak tył Ci nie bangla wal amorki z be ale najpierw popatrz na gumy może one już są do wymiany.

Teraz musisz jakieś 17 najmniej załatwić i już będzie :banan: :banan: :banan: :banan:

Jak możesz podeślij linka do kosmetyków którymi potraktowałeś środek :wink:

Autko podobne do mojego tylko na lepszym wypasie i mi ktoś relingi zajumał :grin:

Z weitec'iem już sie pożegnałem :grin: Po ładnych drogach lata sie super, ale w moich okolicach to podkakiwałem w tym aucie jak pingpong :decayed::decayed: Trochu za twardy zawias jak dla mnie. Wróciło 1be, było troche przebojów bo kupiłem na forum stukające amortyzatory na tył :facepalm: W przyszłym sezonie zapoluje na eibacha -30 albo -35.

Kosmetyki to Nielsen Cyclone do wyczyszczenia wszystkiego a potem Nielsen Finesse jako dressing

Z innych rzeczy to wpadł nowy aku, przy okazji wymyłem całe podszybie, plastiki i cały silnik karcherem na błysk. Przydał by sie zbiorniczek wyrównawczy nowy ;)

DSC_0922.jpg

Wyprałem też bagażnik i oparcia siedzeń tylnych

DSC_0895.jpg

Ramke od biegów troche odświeżyłem

DSC_0892.jpg

czyli nic ciekawego generalnie sie nie dzieje :wink:

Edytowane przez misiek9980

Opublikowano

Ta cisza przed burzą :grin:

Dużo jest zabawy z rozebraniem boczków w bagażniku w celu wymontowania amorków???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.