Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dystanse weszły ze starymi śrubami czy musiałeś kupić dłuższe? widzę, że tył też się chowa jak u mnie:wink: będziesz wrzucał na tył większy dystans? a siłowniki stare nie trzymały czy te są lepsze?

p.s. ramki wyglądają super

Opublikowano
  • Autor

śruby kupiłem dłuższe o 10mm na allegro:wink: tył jest minimalnie schowany, jakby zdjęcie było od tyłu to by wyglądało że jest ok a przód sie chowa:decayed:

to już moje 3 siłowniki... pierwsze to były harty:grin: drugie nie podnosiły do samej góry no a teraz jest już dobrze:whistling: no i wyglądają fajnie

Opublikowano

To jakie Ci tam teraz ET wychodzi?

Opublikowano
To jakie Ci tam teraz ET wychodzi?

za duze jeszcze wciaz za duze mu wychodzi... przynajmniej z tylu :grin:

Opublikowano
  • Autor
To jakie Ci tam teraz ET wychodzi?

za duze jeszcze wciaz za duze mu wychodzi... przynajmniej z tylu :grin:

wyjdź mi stąd:disgust::grin: et wychodzi 32

Opublikowano
trzeba go trochę posadzić :)

popieram :kox:

zalatw mu jakies springi to szybciej bydzie :cygaro:

to jest ciężki typ :) raz goniłem mu na chama komplet a on nie :P:P:P

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

satyna na zegary skoczyła :D a wskaźnik paliwa poległ :D

Opublikowano
To jakie Ci tam teraz ET wychodzi?

za duze jeszcze wciaz za duze mu wychodzi... przynajmniej z tylu :grin:

wyjdź mi stąd:disgust::grin: et wychodzi 32

eee chyba z matmy cienki jestes :decayed:

albo bo to wygladalo musi byc z 22

jak chcesz to wezme 15 i 20mm dystanse od burka na przymiarke bo te Twoje 10mm to damskie jakies :polew:

widziales u wujka jak kolka maja byc i nic przykladu dobrego nie bierzesz :facepalm:

Al@n po Twoim ulepku tez widzialem ze lekki typ nie jestes ale odnajdujesz powoli wlasciwa droge :decayed:

Opublikowano

A no tak, zapomniałem, że to 16" :doh: na 1BE na dodatek :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Arre, nie chce, żeby wystawalo jak u Ciebie... Poza tym co my tu debatujemy nad spasowaniem 16cali :polew: w planach jest koło o cal większe, cal szersze i wtedybędę się starał żeby było idealnie :wink:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

A no tak, zapomniałem, że to 16" :doh: na 1BE na dodatek :whistling:

Otóż to:naughty:

Opublikowano

Pięknie się prezentuje ta Twoja audiczka :wink: Szukaj wiekszego koła i będzie lux

Opublikowano
Arre, nie chce, żeby wystawalo jak u Ciebie... Poza tym co my tu debatujemy nad spasowaniem 16cali :polew: w planach jest koło o cal większe, cal szersze i wtedybędę się starał żeby było idealnie :wink:

nic mi z tylu nie wystaje :decayed:

z przodu tez nie bedzie tylko wydech ogarne :wink:

16 cali tez mozna fajnie spasowac... zreszta widziales moje bbs-y 16 zimowe :whistling:

no chyba ze zapomniales juz jak mowiles ze nie wyobrazasz sobie ze mozna szerzej :whistling::naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Ale Ty masz gwint. Bez tego to nie robota:decayed:

Opublikowano
Ale Ty masz gwint. Bez tego to nie robota:decayed:

w zime z tylu gwinta nie bylo synku :whistling:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dobra koniec tematu, nie chce większego dystansu. Teraz jest idealnie do ori zawiasu. Wypychanie tego koła szerzej to jak lepienie bata z gówna :decayed:

---------- Post dopisany 13-04-2014 at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 22:16 ----------

ostatnio skupiłem się na mechanicznych sprawach, nic ciekawego:whistling:

-na początek wymiłem olej bo już przyszedł na niego czas

-później egr został rozebrany, wyczyszczony i złożony na nowych uszczelkach żeby usunąć wycieki

-zlikwidowałem jakieś drobne wycieki na wężach w pobliżu IC

-tłumik środkowy wyglądał już nieciekawie, dlatego wymieniłem go na ori nówke tak jak powinno być

-pompa wspomagania zmieniona na KYB

---------- Post dopisany 07-06-2014 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 14:45 ----------

Wpadł nowy komplecik opon- uniroyal rainsport 3 205/55/16:naughty:

2e112ee355.jpeg

Poza tym odświeżyłem troche hak, wymieniłem stukający wahacz.

Czekam na tapicerke klapy bagażnika bo moja miała już tylko 4 zaczepy i hałasowała.

Przymierzam się teraz do korekty lakieru, ale co z tego będzie to nie wiem bo już pół roku sie za to zabieram i jakoś sie zabrać nie moge :decayed:

Opublikowano

Bladzisz z ta korekta bladzisz...

ja dzisiaj miekki wosk dodo polozylem i zamiata :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i udało sie, miałem troche czasu i była korekta:naughty: pasty menzerny, wosk finish kare 1000p:whistling:

Zdjęcia na szybko z podwórka, jak bedzie chwila to ogarne cos lepszego:wink:

DSC08694.jpg

DSC08696.jpg

DSC08692.jpg

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

koza jest koza :decayed: lakierem oczu nie mydlij.... tosz tam głowę można między nadkole i oponę wsadzić :grin:

Opublikowano

pięknie wyszło :D lakier odmłodniał

tez bym mi się to przydało

Opublikowano

lakier lakierem ale :whistling:

eaO1o7s.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.