Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dopiero zauwazyłem , ze masz watek swój:)

Opublikowano

Świetnie utrzymana gablota :) Środek nówka

jestem pierwszym klientem na ledy, już jestem zadowolony :P

Opublikowano
  • Autor

Prace nad felgami trwają, małe spy foto:whistling: Jak na malowanie własnoręcznie w garażu to myśle, że wyszło idealnie :kox: jest pare pyłków, ale tego nie da sie uniknąć chyba bez komory :wink: Przy tym świetle wyglądają prawie jak srebrne ale jest to bez wątpienia biała perła

DSC08339.jpg

DSC08344.jpg

Opublikowano

:whistling::git::guma:

ciekawe jaki ja sobie kolor wymysle na wiosen....

:dziura:

Opublikowano

ładunki avancik bo kolor lz9w jest najpiękniejszym w audi :wink: mi brakuje w mojej 2din :-(

Opublikowano

Kozak audi dawaj grill w czern :D pzdr

Opublikowano
  • Autor

Z bagażnika wyleciał wzmacniacz i sub, ze schowka wyleciała zmieniarka ale za to wpadły czarne grzane kubły w skórze :kox: Jak narazie w aucie tylko tył ale na dniach na pewno wpadnie reszta włącznie z climatronikiem, wiązką grzania, boczkami łokciem itd.

DSC08358.jpg

Dokończyłem pakiet ledów na własnych modułach

DSC08373.jpg

DSC08376.jpg

Materiałowe kubły idą na handel, więc jakby ktoś był zainetersowany to uderzać na PW

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2013 at 17:14 ----------

Wiązka zrobiona, fotele przód już w aucie :kox:

DSC08392.jpg

DSC08391.jpg

Opublikowano

to sie Panie teraz wosil bedziesz jak krol :kox:

Opublikowano

no no środek niczego sobie :)

Opublikowano

Ładna ładna mam taka sama tylko fis mam inny bo tylko temperaturę mi pokazuje i kiere mam 4 ramienną ale autko super:)

Opublikowano

fajnie tu... widzę kolor ten sam... tylko serducho i napęd inny :]

może chcesz się zamienić 2din na 1 ?? :P

Opublikowano
  • Autor
może wymiana 2din na 1 ?? :P

To przy okazji Twoje flat 5 na moje 16 :decayed::grin:

Opublikowano

to jak już się tak zamieniamy, to mam jeszcze zimowe 15" na jakieś gumy 17" :]

hahaha:grin:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio mi sie nudziło więc postanowiłem trzasnąć koncówki w poler, ale nie było to takie łatwe jak sie spodziewałem. Wżery były naprawde głębokie:facepalm:

DSC_0438_1.jpg

DSC_0440_2.jpg

DSC08414.jpg

A tutaj pochwale się swoją drugą zabawką, którą razem z ojcem ostatnio odnowiliśmy i zmieniliśmy kolor. Aktualnie jest składana i dlatego nie bardzo mam czas robić coś przy audi :kox::banan:

DSC08405.jpg

Opublikowano

fajnie wyszla ta polerka :kox:

a zielopuszka na lato jak znalazl ;) tylko zderzaki w chromie obowiazkowe :good:

Opublikowano

no no no foteliki super :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
fajnie wyszla ta polerka :kox:

a zielopuszka na lato jak znalazl ;) tylko zderzaki w chromie obowiazkowe :good:

Zderzaki w chromie jak sie trafią. Teraz bedzie czarny mat :decayed:

A do audi wpadł bixenon na soczewce z q7. Troche zabawy było i nie wyszło idealnie ale nie paruje i co najważniejsze świeci mega :banan:. Jak mi sie uda zamienić DRL'e okrągłe na ori halo w dobrym stanie to wpadną diody DRL w miejsce długich :naughty: Znikneły także ramki tablic

DSC08416.jpg

DSC08429.jpg

DSC08424.jpg

Do wiosny musze pomyśleć co zrobić z tymi progami:eusathink:

Opublikowano

Audi robi wrażenie Powodzenia w planach :))

Opublikowano

śliczna, jak moja, i gratki za tylną wycieraczkę, bixy robota gwertego?

Opublikowano
  • Autor
śliczna, jak moja, i gratki za tylną wycieraczkę, bixy robota gwertego?

Tylna wycieraczka jest z jakiejś skody, Al@n mi dał :decayed: A bixy robiłem sam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.