Treść opublikowana przez admin20
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
Piękna daj więcej zdjęć z tym pakietem zderzaków sline
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
rób kolor bo jak wszystko w kolorze to i dokładka tak samo
-
[B5] A4 1.8T avant nowe mody
jak możesz to popraw zdjęcia bo nie da się ich powiększyć. Ładnie teraz z tymi halogenami wygląda
-
[B5] A4 1.8T avant nowe mody
mogę być identyczne ale czy mocowania podejdą, może nie będą sie tak różnic i je zamontujesz
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
Bartek dobrze lecisz z tematem a jak tam poszukiwania sline na tył?
-
[B5] A4 1.8T avant nowe mody
jedynie halogeny od rs4 tam pasują chyba że zrobisz jakąś przeróbkę.
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
Kolego miałem założony wątek ze zdjęciami ale jużgo nie ma. jak znajdę zdjęcia to wrzucę.
-
Spociki w Skierniewicach
muszę się wkońcu do Ciebie wybrać zobaczyć ten warsztat i może jakieś 0,5 byśmy zrobili
-
Spociki w Skierniewicach
Seba jakiego paździerza? zapierdalaka była dobra Jest na a4klubie. A sprzedałem bo kupiłem w centrum sk-ce mieszkanie i trzeba było trochę zainwestować ;/ ostatnio widziałem chyba Twojego oblkejonego busa - dobra reklama
-
Spociki w Skierniewicach
Bartek jak A4 kupię to będziemy ogarniać spotkania
-
Spociki w Skierniewicach
Seba no ja też będę takie cuś otwierał w tej chwili jestem na bezrobociu ;p
-
Spociki w Skierniewicach
seba warsztat otworzyłeś czy co?
-
Łańcuch rozrządu
zrzucaj miskę i ssak czyść. mi się ciśnienie nie pokazywało a stukało na nowym napinaczu i łańcuszku powodem był ssak. do zdjęcia miski musisz zrzucić sanki, a miskę sklejasz np. na pastę dirko.
-
Łańcuch rozrządu
Sprawdź smok!!! ja zmieniłem niepotrzebnie łańcuch i napinacz. przejechałem 20 km i znów stukało, okazało się że ssak był zawalony i pompa dostawała za mało oleju. częsta przyczyna w 1,8t.
-
Spociki Łódzkie
Witam wszystkich. chciałbym zaprosić waszą grupę ŁDZ na imprezę więcej info; http://a4-klub.pl/imprezy-motoryzacyjne-108/vag-skierniewice-end-of-season-sierpien-2014-a-276757/
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
no ale zawsze mniejszy koszt no i tutaj masz rację tylko kto mnie później do pokoju odprowadzi
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
A nie policzyłeś mojej żony:p
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Arek z miłą chęcią bym pojechał, ale tak jak mówiłem wolę odłożyć te 600-700 zł na autko. Jak w przyszłym roku będzie impreza to już jej nie opuszczę !!! A silnika 2,5 tdi nigdy nie kupie Życzę wam dobrej pogody, takiej jak w tamtym roku oraz udanej imprezki
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kaju musze skubać kieszenie na auto i odpuszczę ten rok, ale mam nadzieję że w przyszłym będę z czymś pięknym
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kaju zakup własnego kąta i tak wyszło ;/ Już zaczynam zbierać na coś lepszego i o większej mocy Co do przyjazdu innym to nie chcę wiochy robić golfem III 1,9D
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
taka impreza a ja sprzedałem Aczwórkę mam nadzieję tylko że w przyszłym roku też będzie ta impreza i do tego czasu zakupię coś nowego i zdążę pomodzić
-
[B5] A4 1.8T avant nowe mody
no mi przy przeróbkach przeszkodził zakup mieszkania, ale mam nadzieję że dopieścisz zewnętrznie maszynkę bo mechanicznie autko jest dopieszczone
-
Spociki w Skierniewicach
Klimek robi to profeska
-
Spociki w Skierniewicach
ostatnio go w dagrasso widziałem. chłopak zalatany, a pizzę w trybie expres wcinał
-
Spociki w Skierniewicach
ja jakoś ostatnio nawet na necie za często nie siedzę