Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] A4 1.8T avant nowe mody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tfr4.jpg

Audi a4 b5 1.8T ABT 180KM :a4fan:

Audiolka była zakupiona od jednego z forumowicza.

Samochód pewnie niektórym znany :)

W moich rękach od 1 miesiąca.

Założony gaz firmy Stag wlew we wlewie paliwa

Wyposażenie z ciekawszych to

skóra kubełki

kierownica s4

webasto

podgrzewane fotele

klimatronik

nawigacja

Modyfikacje obecne

zderzaki od rs4

felgi oryginały audi 18 et30 8,5cala

wskaźnik doładowania depo w kratce

grill rs4

jakieś sprężyny -40

pomarańczowe lusterka i znaczek :audi:

Naprawy

komplet wahaczy firmy ms sport zobaczymy ile wytrzymają

w niedługim czasie olej i filtry

poszukiwanie kompresora klimy :kwasny:

Plany na przyszłość

lakierownie zderzaków

lakierownie tylnego błotnika

wymiana tylnego poszycia drzwi

i listwy tylnej klapy

Modyfikacje na przyszłość

hamulce od s4

turbo timer

czarna podsufitka z plastikami

czarne szyby

obszycie kierownicy pełna perforacja

gwint

opony 215-45-18

kupno małej i środkowej kratki w zderzaku

Aktualne zdjęcia

ludt.jpg

q0c7.jpg

tcux.jpg

72kjt.jpg

Zdjęcia Środka :wink:

dcb2f96962fe53c7med.jpg

85fdc427c6275a49med.jpg

6b74d5e28b66ae04med.jpg

f55dabbb952868dfmed.jpg

Serducho :wink:

fef740d49d98c74emed.jpg

Edytowane przez michcio88

Opublikowano

Tablice WL? To kto miał to wcześniej?:decayed: Czy to już Twoje blachy a miejscowość masz inną wpisaną?:wink: Dopieść przód tej suki:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Blachy jeszcze poprzedniego właściciela. W przyszłym tygodniu już będzie na WWL :)

Opublikowano

To tak jak moje:decayed:

Opublikowano

fajne auto ale te pomarańczowe lusterka i logo audi pasują tutaj jak świni siodło , ja bym czym prędzej to pomalował :)

Opublikowano

zgadzam się z przedmówcą, mało przemyślane te pomarańczowe dodatki ;)

Opublikowano

do planów dopisz ogarniecie progów S4/RS4 czy choćby z omegi:wink:

Opublikowano
  • Autor

Pomyślę nad tymi progami a lusterka pójdą w satyne albo od s4

Opublikowano

no mi przy przeróbkach przeszkodził zakup mieszkania, ale mam nadzieję że dopieścisz zewnętrznie maszynkę bo mechanicznie autko jest dopieszczone :wink:

Opublikowano

pod ten zderzak az sie fmic prosi:naughty:

Opublikowano

Dokładnie:D Icek jakiś ładny wpakować i bedzie już dupe urywać:D

Opublikowano
  • Autor

Taki jest plan aby tam wpakować icka tylko wszystko w swoim czasie :)

Opublikowano

Fajne auto, wydaje mi się czy Duczki są blisko Zagościńca? Auto świetnie wygląda, mi jedynie nie widzą się te pomarańczowe dodatki jakoś tak z niczym to nie akcentuje :wink: Mimo tego auto bardzo fajne, można na jakiś spocik w przyszłości się umówić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie Duczki są koło Zagoscinca. Co do spota to nie mówię nie. Z tymi pomarańczami to na pewno coś zrobię tylko jeszcze nie teraz może na przyszły sezon.

Opublikowano

jakby kiedyś naszła cie mysl żeby ten oto zderzak sprzedać to śmiało wal na pw :grin:

zewnatrz juz coś sie dzieje daj foto wnetrza :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

foto wnętrza w pierwszym poście :)

małe zmiany

-ramki motoricus

-zakupiona mała kratka w zderzaku brakuje jeszcze tylko środkowej.

-blaszki WWL :)

99f2ce73fa89d387med.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Moje stare audi ,fajnie że cały czas na forum :)

Opublikowano
  • Autor

Dziś po powrocie z pracy czekał na mnie mój mały kurier z paczkami

210677186718014bm.jpg

a w niej

2a6aec899ac64de2m.jpg

+ dywaniki welurowe rs

1690c64872929661med.jpg

audio zamontowane :)

023b64b8cdd0e388med.jpg

Opublikowano

skad zadobyles takie dywany

Opublikowano

allegro :D nawet nie drogie ,tez bym kupil ,ale mi te rs4 niue pasuje nigdzie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.