-
RS4 B7 wersja Vintage Custom
Założenie przerobienia go na rs4 było jeszcze przed zakupem auta, ale fakt coś się działo.. tak serwis audi w Warszawie zabezpieczył blachę po naprawie blacharskiej w 2010 roku chyba
-
RS4 B7 wersja Vintage Custom
Tak było zresztą rame Irona mam do dzisiaj jako pamiątke
-
RS4 B7 wersja Vintage Custom
RS'ek ma jeszcze zdjęcia z bentleyem, maserati, mustangami i innymi które serwisuje na moim warsztacie
-
RS4 B7 wersja Vintage Custom
poszycia wstawiane w miejscach oryginalnych zgrzewów, lakierowane razem z wanną i wszystkimi wnękami. Blacharz się bardzo postarał spas wszystkich szczelin jest idealny. Dodatkowo mój wspólnik i przyjaciel zajął się bixami i dorzucił troche czerni w te reflektory
-
RS4 B7 wersja Vintage Custom
Blachę ogarniał mi znajomy z Rybnika, mechanikę ogarnia Vintage Custom czyli ja i mój wspolnik. co do skrzyni opowiem więcej jak już będzie siedzieć na swoim miejscu i zmieniać biegi
-
RS4 B7 wersja Vintage Custom
Przerabiamy już skrzynie dsg pod większe niuty na moim będziemy testować zestaw wzmocnienia stronic jak wszystko pójdzie zgodnie z planem będą do kupienia zestawy wzmacniające i swapow stron do b6/7
-
ADHDmfe obserwuje zawartość RS4 B7 wersja Vintage Custom
-
RS4 B7 wersja Vintage Custom
Witam! Więc tak nie rozpisując się zbędnie: Buda: -fabrycznie A4 B7 S-line -body RS4 B7 -dokładki Maxton Design Zawieszenie: -RS4 b7, wszystko piaskowane i malowane poliuretanem. Wahacze nowe -Amortyzatory gwintowane AP Hamulce: na chwile obecną seria ale na założenie czeka nowy zestaw Akebono Silnik: -obecnie jeszcze chwile 2.0TFSI seria nie kopany -na wózku czeka już przygotowany 4.2 biturbo BCY z rs6 c5 (silnik ze znikomym przebiegiem) Napęd: -jesteśmy w trakcie przygotowań spięcia silnika ze skrzynią Stronic z RS5 Wnętrze: -fotele Recaro RS4 -ciemny sufit -zegary rs4 -RNS-e Układ wydechowy i dolotowy - Vintage Custom Zdjęcia z prac nad V8TT i skrzynią będą wstawiane z czasem, na chwile obecną muszę skończyć spawać kolektory.
-
Pytanie RNS-D
reszte zestawu mam w katronie jeszcze nie wsadzony do auta
-
Pytanie RNS-D
nie, nie mam zmieniarki
-
Pytanie RNS-D
Witam wszystkich Mam pytanie, mianowicie zmieniam radyjko z concerta na rns-d i szukam odpowiedzi jak to wszystko podłączyć, chodzi o samą elektryke. wszędzie są tematy ale nie potrafię znaleźć jednego w którym by to było ładnie do kupy zebrane i opisane. Ma ktoś może jakieś schematy, rady?
- Skrzynia quattro pytanie
-
Skrzynia quattro pytanie
Witam w nowym roku! Zbieram graty na wsadzenie quattro do B6 1.8 turbo, mam już cały zestaw poza skrzynią. Moje pytanie brzmi: Jaką skrzynie polecacie wstawić żeby -jak trzeba to ładnie się pogoni -w przypadku dłuższej trasy nie będzie obciążać mi silnika i portfela przy wyższych prędkościach Słyszałem coś kiedyś od znajomego że wsadzali skrzynie z 2.5, dodam że pacjent w styczniu idzie na korektę i planowo ma wypluć ok 270 koni.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Czym będzie sterowana ta jednostka? oryginalny sterownik czy zmiana na EMU i tym podobne?
-
Nie pali, pilne
zasilanie wtrysku 3.5v.. zaczynam się zastanawiać nad czujnikiem wału czy nie podmienić.. ale cholera palił przed przełożeniem.. a wszystko poza odwróceniem wiązki zostało tak samo jak wcześniej..
-
Nie pali, pilne
Była zakładana wiązka euro nic nie ciałem, wyskakuje błąd sondy i nieszczelności dolotu ale to odpada bo silnik robiłem przezd przekładka i działał normalnie. Teraz są z nim jakieś cuda a nic nie było przerabianie bo wiązka angielska została odwrócona więc nie powinno być problemu a jest. Niestety