-
Brak mocy słabe przyspieszenie 1.8t anb
Tak też nie możesz porównywać, jedynie ten sam silnik z tym samym. Konie konią nie są równe. Przykład 150ps 1.9tdi w MkIV ładnie ciągnie i można powiedzieć smiga przyjemnie, tego samego nie można powiedzieć o audi z 150ps pod maską. Honda zawsze bedzie lepiej chodziła na wyzszych obrotach Japońce są chyba w tym mistrzami co powierdza 160ps v-tech z pojemnosci 1.6.
-
Brak mocy słabe przyspieszenie 1.8t anb
Mało ludzi robi wyścigi z pod świateł. Sciągni sobie program na telefon Racing Tester i sprawdz co i jak. Zreszta 150km d*py nie urywa i nie bedzie urywać waga robi swoje, jezdzisz autem na codzien więc nie czujesz
-
Brak mocy słabe przyspieszenie 1.8t anb
Polecam sprawdzić czy klapka od WG nie poszła w chu... skoro turbo dmucha przepływka chodzi. Druga sprawa, że to mogą być twoje odczucia, że auto nie jedzie:D
-
Turbo BRD
Szczerze nie brał bym tej turbinki...Rok po regeneracji a wiec zaraz po gwarancji. Naprawde jeśli chcesz miec audi dłużej niż dwa lata zregeneruj swoją albo kup taka do regeneracji:) W przyszłości bedziesz spokojny o nią
-
Chmura białego dymu z wydechu podczas odpalania, czuć spalenizną
Sprawdzić nie zaszkodzi:) Najlepiej ściągnąć rurę od ICka i zobaczyć ile jest tam oleju, sucha tam nie będzie ale jak to się mówi kieliszek oleju nie więcej:)
-
Turbo BRD
Nie ma sie co oszukiwać GTB na postoju jest w stanie załadowac juz ładna ilość boosta a BRD nawet nie pierdnie przy niej:D Ale tez nie ma co porównywać tych turbin:D
-
Mokra podsufitka
Przednia szyba, najlepiej wyciąć i wkleić na nowo podklejanie na mało sie zdaje
-
problem ze spalonymi żarówkami
Najlepiej weż starą zarówke i podejdz do jakiegoś elektornika dobiorą Ci odpowiednia:)
-
Zaślepienie EGR- zalety i wady
Pewnie tak, zalezy kto co lubi:D sa tacy co muszą mieć wszystko ori jak z fabryki:D a sa tacy co poprawiaja fabryke:) wiec wybór nalezy do kadego:D
-
Turbo BRD
Tutaj sie nie zgodzę na allegro kiedyś były GTB2260vk przerobione z kolektorem za niecałe 2k a koszt regenerowanej BRD to 1.2k róznica 800zł, jezdziłem na GTB i jeśli miałbym drugi raz ja montować odrazu bym to robił. Problemu z montażem GTB nie ma jakiś dużych. Najgorsze to kolektor ale na aukcji był sprzedawany juz z kolektorem:)
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Żeby zamontować trzeba sciagać wszystko??
-
Lakierowanie ciężkiego przypadku w A4 B5
U mnie liczą 350zł nie ważne czy to zderzak czy maska. Całość jak najbardziej do malowania, szukaj dobrego zakładu jest to srebrny kolor i lakiernicy go nie lubią bo często pożniej jest róznica odcieni...
-
Wycięcie katalizatora w A4 B5 1.8 ADR
Jak ktoś zamierza sie bawić coś przy wydechu to wycinać, najlepiej zastąpić to po prostu rurą. Katalizator i tak juz w naszych autkach w większości nie jest sprawny i po prostu sobie tam jest.
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Jaka cena w ASO?? sa dostepne?
-
Nieustanny problem z obrotami.
Hmmm możliwe:D sprawdz...ale wydaje mi sie, że sonda nie powinna tak robić z obrotami
Danny
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta