Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Danny

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak też nie możesz porównywać, jedynie ten sam silnik z tym samym. Konie konią nie są równe. Przykład 150ps 1.9tdi w MkIV ładnie ciągnie i można powiedzieć smiga przyjemnie, tego samego nie można powiedzieć o audi z 150ps pod maską. Honda zawsze bedzie lepiej chodziła na wyzszych obrotach Japońce są chyba w tym mistrzami co powierdza 160ps v-tech z pojemnosci 1.6.
  2. Mało ludzi robi wyścigi z pod świateł. Sciągni sobie program na telefon Racing Tester i sprawdz co i jak. Zreszta 150km d*py nie urywa i nie bedzie urywać waga robi swoje, jezdzisz autem na codzien więc nie czujesz
  3. Polecam sprawdzić czy klapka od WG nie poszła w chu... skoro turbo dmucha przepływka chodzi. Druga sprawa, że to mogą być twoje odczucia, że auto nie jedzie:D
  4. Danny odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B6/B7
    Szczerze nie brał bym tej turbinki...Rok po regeneracji a wiec zaraz po gwarancji. Naprawde jeśli chcesz miec audi dłużej niż dwa lata zregeneruj swoją albo kup taka do regeneracji:) W przyszłości bedziesz spokojny o nią
  5. Sprawdzić nie zaszkodzi:) Najlepiej ściągnąć rurę od ICka i zobaczyć ile jest tam oleju, sucha tam nie będzie ale jak to się mówi kieliszek oleju nie więcej:)
  6. Danny odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie ma sie co oszukiwać GTB na postoju jest w stanie załadowac juz ładna ilość boosta a BRD nawet nie pierdnie przy niej:D Ale tez nie ma co porównywać tych turbin:D
  7. Przednia szyba, najlepiej wyciąć i wkleić na nowo podklejanie na mało sie zdaje
  8. Najlepiej weż starą zarówke i podejdz do jakiegoś elektornika dobiorą Ci odpowiednia:)
  9. Danny odpowiedział(a) na luka4f temat w 1.9TDI
    Pewnie tak, zalezy kto co lubi:D sa tacy co muszą mieć wszystko ori jak z fabryki:D a sa tacy co poprawiaja fabryke:) wiec wybór nalezy do kadego:D
  10. Danny odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B6/B7
    Tutaj sie nie zgodzę na allegro kiedyś były GTB2260vk przerobione z kolektorem za niecałe 2k a koszt regenerowanej BRD to 1.2k róznica 800zł, jezdziłem na GTB i jeśli miałbym drugi raz ja montować odrazu bym to robił. Problemu z montażem GTB nie ma jakiś dużych. Najgorsze to kolektor ale na aukcji był sprzedawany juz z kolektorem:)
  11. Żeby zamontować trzeba sciagać wszystko??
  12. U mnie liczą 350zł nie ważne czy to zderzak czy maska. Całość jak najbardziej do malowania, szukaj dobrego zakładu jest to srebrny kolor i lakiernicy go nie lubią bo często pożniej jest róznica odcieni...
  13. Jak ktoś zamierza sie bawić coś przy wydechu to wycinać, najlepiej zastąpić to po prostu rurą. Katalizator i tak juz w naszych autkach w większości nie jest sprawny i po prostu sobie tam jest.
  14. Jaka cena w ASO?? sa dostepne?
  15. Danny odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Hmmm możliwe:D sprawdz...ale wydaje mi sie, że sonda nie powinna tak robić z obrotami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.