-
Klecha86 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Montaz radia concert III
wlasnie jest to wersja bez wzmaka i suba i napewno nie ma tej kostki da rade jakos to podlaczyc bez wzmacniacza ?
-
Montaz radia concert III
radio podłączone ale nie działa tyl w serwisie car audio powiedzieli mi że tym nie zagra bo radni samo w sobie nie obsługuje co można teraz z tym zrobić żeby zagrały tylniej głośniki ?
-
Montaz radia concert III
ok dzięki za info
-
Montaz radia concert III
obecnie mam nie ori radio i na 100% auto wyjechało tak z fabryki brak wzmaka suba nie wyświetla się rds na fisie wychodzą tylko standardowe 2 kostki iso
-
Montaz radia concert III
Witam w moim a4 b7 nie posiadam ori radia ani suba chcę zamontować concert II 2din i moje pytanie czy jak podepnę pod moja instalacje zagra tyl czy do tylu potrzebny będzie wzmak z gory dziekuje za info i czy te adaptery będą odpwiednie do mojej instalacji http://allegro.pl/zlacze-iso-adapter-adapter-antenowy-audi-rns-e-i6656331801.html
-
Turbo BRD
no właśnie a z używką to jak na loterii
-
prosze o analize logow dynamicznych
loga po strojeniu nie mam ale mam wykres View image: 3l OCS 7c783bd8 ciśnienie ok hamulce też ok
-
Turbo do 1.9 TDI AFN
auto nie dymi pompa i wtryski ori
-
Turbo BRD
Witam mam pytanko odnośnie turbo BRD lepiej kupić używkę czy regenerowaną oraz jak druga opcja czy możecie kogoś polecić pozdrawiam
-
Felgi z B5 do B6
Będą pasować
-
185 35 17
Ok dzieki za info
-
185 35 17
Jak najbardziej, nie znam sie wiec pytam bardziej doświadczonych kolegów a jakie moga byc skutki z tymi nośności ami opony ?
-
185 35 17
Witam jak w temacie czy oponki 185 35 17 nie beda za niskie ??? Felga 7j obecnie sa oponki 235 45 i wygladaja jak balony ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------
-
prosze o analize logow dynamicznych
witam jak w temacie prosze o analize logów auto zrobilo sie slabsze z opoznieniem reaguje na gaz Auto ma turbo od awx i program na 150 ps 320Nm obecnie mam moc porownywalna do seryjnej 110ps prosba o pomoc w diagnozie Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ---------- pomoze ktos ?
-
Turbo do 1.9 TDI AFN
no dobra a ktora z tych 3 bedzie najlepsza a zarazem najmniej bezawaryjna