Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klecha86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klecha86

  1. wlasnie jest to wersja bez wzmaka i suba i napewno nie ma tej kostki da rade jakos to podlaczyc bez wzmacniacza ?
  2. radio podłączone ale nie działa tyl w serwisie car audio powiedzieli mi że tym nie zagra bo radni samo w sobie nie obsługuje co można teraz z tym zrobić żeby zagrały tylniej głośniki ?
  3. obecnie mam nie ori radio i na 100% auto wyjechało tak z fabryki brak wzmaka suba nie wyświetla się rds na fisie wychodzą tylko standardowe 2 kostki iso
  4. Witam w moim a4 b7 nie posiadam ori radia ani suba chcę zamontować concert II 2din i moje pytanie czy jak podepnę pod moja instalacje zagra tyl czy do tylu potrzebny będzie wzmak z gory dziekuje za info i czy te adaptery będą odpwiednie do mojej instalacji http://allegro.pl/zlacze-iso-adapter-adapter-antenowy-audi-rns-e-i6656331801.html
  5. Klecha86 odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B6/B7
    no właśnie a z używką to jak na loterii
  6. loga po strojeniu nie mam ale mam wykres View image: 3l OCS 7c783bd8 ciśnienie ok hamulce też ok
  7. Klecha86 odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B5
    auto nie dymi pompa i wtryski ori
  8. Klecha86 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam pytanko odnośnie turbo BRD lepiej kupić używkę czy regenerowaną oraz jak druga opcja czy możecie kogoś polecić pozdrawiam
  9. Będą pasować
  10. Ok dzieki za info
  11. Jak najbardziej, nie znam sie wiec pytam bardziej doświadczonych kolegów a jakie moga byc skutki z tymi nośności ami opony ?
  12. Witam jak w temacie czy oponki 185 35 17 nie beda za niskie ??? Felga 7j obecnie sa oponki 235 45 i wygladaja jak balony ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------
  13. witam jak w temacie prosze o analize logów auto zrobilo sie slabsze z opoznieniem reaguje na gaz Auto ma turbo od awx i program na 150 ps 320Nm obecnie mam moc porownywalna do seryjnej 110ps prosba o pomoc w diagnozie Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ---------- pomoze ktos ?
  14. Klecha86 odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B5
    no dobra a ktora z tych 3 bedzie najlepsza a zarazem najmniej bezawaryjna
  15. Klecha86 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam jak w temacie obecnie posiadam turbo od awx i zastanawiam sie jakie można wsadzic mocniejsze wiem, że od BRD ale czy sa jakies inne opcje lepsze ??z góry dzieki za info
  16. gwint Supersport fele ori s-line b7 17" 235/45
  17. Klecha86 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    jak jutro ? ---------- Post dopisany 27-10-2013 at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2013 at 17:57 ---------- standardowo
  18. Klecha86 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    niedziela 27 ?????
  19. witam mam pytanko zna ktos ten samochod ?? Lub czy jak ktos ma chwilke zeby zobaczyc jaki stan ?? pozdrawiam Audi A4 10900.00 PLN. Legnica - otoMoto.pl
  20. Klecha86 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Witam, szukam jakiegoś dobrego blacharza/lakiernika na terenie wałbrzycha lub okolic.Możecie kogoś polecić?
  21. Klecha86 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    18? ale zobaczymy czy znajda sie inni
  22. Klecha86 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    to może niedziela ? tylko ilu chętnych ??
  23. Klecha86 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    jak coś ja chętny
  24. witam potrzebuje kogos z okolic walbrzycha zeby zrobil i z analizował mi logi dynamiczne ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.