Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] Moje a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam oto moje a4 1.9 TDI AFN 1999r przebieg niby 187 tys :tongue4: wersja s-line piszcie jakieś propozycje modów

plany :

chip

wyciecie kata

turbo AWX

gwint

przyciemnienie szyb

PO6Yi.jpg

Ldhor.jpg

b8DX9.jpg

mSqYi.jpg

LdNPi.jpg

60f90.jpg

qi0Hr.jpg

3l_OCS_7c783bd8.jpg

aktualne foto :)

http://postimage.org/image/9vlk0dd27/fc063494/

Opublikowano

S-line :decayed: :decayed:

Samochodzik miodzio;) Powodzenia w modach i bezawaryjnego użytkowania; :kox: :kox:

Opublikowano

Fajne sreberko.

Podobają mi się twoje fotele. Też bym takie chciał mieć.

Opublikowano

Witam oto moje a4 1.9 TDI AFN 1999r przebieg niby 187 tys :tongue4: wersja s-line piszcie jakieś propozycje modów

plany :

chip

wyciecie kata

przyciemnienie szyb

PO6Yi.jpg

Ldhor.jpg

b8DX9.jpg

mSqYi.jpg

LdNPi.jpg

włoszka, przebieg nie prawdziwy, nie bylo s-line'u w B5 ...

Opublikowano

Kolego a po czym poznajesz,ze to audi przyjechał od tych brudasów??

Opublikowano

Kolego a po czym poznajesz,ze to audi przyjechał od tych brudasów??

po wypasie, a najbardziej to po elektrycznie skladanych lusterkach

Opublikowano

czemu brudasy? włosi nie są brudasami, francuzi tak.

ładne autko, wypas fajny :good:

Opublikowano
  • Autor

Kolego a po czym poznajesz,ze to audi przyjechał od tych brudasów??

po wypasie, a najbardziej to po elektrycznie skladanych lusterkach

kolego mam pytanie a jak sie przełacza te lusterka bo nawet nie wiem :)

Opublikowano

kolego mam pytanie a jak sie przełacza te lusterka bo nawet nie wiem :)

Przekręcasz pokrętło wyboru lusterka Lewe Prawe na max w lewo, tam masz narysowane takie coś, ale tylko przy zapłonie :wink4:

Kolego a po czym poznajesz,ze to audi przyjechał od tych brudasów??

:blink: Jak nie masz zielonego pojęcia o autach pochodzących z tego kraju, zapewne nawet w takim nie siedziałeś, to dlaczego wyrażasz taką opinię o ich właścicielach? :) Poza tym Włochy dzielimy na część północną i południową, no i przede wszystkim w Polsce i innych krajach wcale nie jest lepiej jeśli chodzi o dbanie o swoje auto :thumbdown: Więc nie rozumiem dlaczego rzucasz tu bezpodstawnymi stereotypami...

Klecha86 bardzo ładne autko :good: U włochów do wypasu bardzo często dawali właśnie składane elektrycznie lusterka, drewno, kierownicę i gałkę z S4, fotele kubełkowe, 4 elektryczne szybki, nie ori radio, zawieszenie 1BE (-20 mm), felgi 5cio ramienne 16'' (takie jak masz). Twoje autko to bliźniaczek mojego sreberka, tylko ciut młodszy i polift :) Tzn. bliźniaczek patrząc na moją zaraz po zakupie, teraz się troszkę zmieniło :gwizdanie:

Opublikowano

ja oglądałem bmke z italii- podsułitka się odklejała :evil: :evil: ale zasady nie ma. mój znajomy miał kilka aut i były w super stanie.

sorry za OT

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zgadza się auto przyjechało z Włoch konkretnie z Milano od pierwszego właściciela z książką serwisową prowadzoną niestety przez okres gwarancyjny mam ją już około pół roku i jak narazie brak jakichkolwiek wad a co do stanu to długo szukałem takiego egzemplarzu :tongue4:[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 21:59_________________________________________________

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

włoszka, przebieg nie prawdziwy, nie bylo s-line'u w B5 ...

Po czym poznajesz, że przebieg jest nieprawdziwy?

  • 3 lata później...
Opublikowano
  • Autor

20140324_085941.jpg

20140324_085948.jpg

gwint Supersport

fele ori s-line b7 17" 235/45

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.