Treść opublikowana przez Michalos
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ehh mi też jeden pada :/ tylko d4s Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja naprawiam w Cieplicach przy warsztatach. Taki bordowy budynek. Jest solidny i tani Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Spoty są organizowane wspólnie. Ktoś ma czas i ochotę, rzuca pomysł i jeśli są chętni jest spot. Nie ma tu jednego organizatoraWysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Czytałem mi pasuje Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Jak wytrzymacie do 24 to wpadnę wcześniej odpadam Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
U mnie już 10 Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
W końcu gadasz jak człowiek Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Wiem. Jednak tylko zgoda buduje. Wystarczą dwie informacje w dwóch kanałach i każdy będzie poinformowany. Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Dlatego nic nie szkodzi łączyć jedno z drugim jednak pomysł arre by organizować w 1 niedzielę miesiąca zły nie jest. Pozwala staruszkom posiadającym dzieci (czyt. Mnie [emoji14] ) na organizację czasu oczywiście nikt nie zabrania spotykać się częściej Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Pamiętam pod Matexem, nawet sporo aut było. Jednak info o nim zaginelo. Pomysł z pierwszą niedziela kiedyś już był, czemu nie ruszyl? Jeśli spoty nie będą regularne to zawsze będzie problem z organizacją. Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Czemu zle? Serio pytam. Pierwszego posta zmieniłem by nie było wątpliwości. A pytam bo podwieszony ostatni spot jest z października :/ Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Mi chodzi przez forum Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Siema staruchy, kiedy przez forum był ostatni spot? Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
nooo to gratulacje Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
A to już wiesz że syn? Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Strzelba przy następnym spocie pisz ze syna bierzesz ja zabiorę córkę Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Dlatego napisałem że dwa kanały informacyjne na pewno nie zaszkodza. A że fb ma lepszy zasięg to popieram tym bardziej że można spotkać też inne modele OOOO Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
... Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Myślę że dyskusja do niczego nie prowadzi. Proponuję, by tutaj też się zgadywać jak i na FB, w końcu faktycznie nie każdy może mieć FB. Arre Ciebie proszę o podwieszanie ewentualnych spotów Dwa kanały informacyjne na pewno nie zaszkodza Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Dzięki podjade zapytam Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Usterkę stwierdził warsztat klimatyzacji. Na tej ich maszynie wyszło ze właśnie klimatronik nie załącza wentylatorów i jakiś tam parametr strasznie rośnie Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Tak czynnik był, Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Nie załącza klimatyzacji. Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Pany czy ktoś się orientuje czy klimatronika można naprawić gdzieś? Zepsuł mi się w Galaxie i ni cholery znaleźć nie mogę o moich numerach :/ Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Fajnie było Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka