Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ah te srebrne relngi:D:D:D

Opublikowano

Misiu wiesz ze wycieraczki i Ty i ja mamy lewe a zamowiles prawe? :grin:

Opublikowano
  • Autor

Przecie to jeden grzyb:) a innych nie ma chyba nawet

Opublikowano

Wlasnie nie do konca jeden bo wyglada inaczej... ale poszukam czy sie nie da cos z tym zrobic ;)

Opublikowano
  • Autor

Silniczek z pastucha i wycieralka na drugą stronę? :wink:

Opublikowano

Myslalem bardziej nad zmiana polaryzacji i przekreceniem go o 180 stopni

tak to powinno wygladac:

fuytatkt.jpg

Opublikowano
  • Autor

Mi chyba bardziej pasuje tak jak jest teraz :wink:

DSC_1001.jpg

btw szybka licznika igła :D


Dzisiaj w końcu miałem czas pobawić sie nowym woskiem :naughty:

DSC09314.jpg

Skoro auto nawoskowane to pomyślałem że sie szarpne i zrobie chociaż raz zdjęcia w miejscu innym niż podwórko :decayed: Podleciałem na zapore, troche późno już było i światło słabe ale starałem sie jak mogłem :wink:

DSC09316.jpg

DSC09322.jpg

DSC09320.jpg


DSC09317.jpg


DSC09318.jpg

Opublikowano

a coz to za wosk? i jak go nakładałeś?

Opublikowano

Z tego co widze to chyba Colinitte 476s ;) dobry wosk

send by GT-I9505

Opublikowano

wywal haka :D

Opublikowano

Pieknie sie błyszczy :) Hak troche psuje...

Opublikowano

To nie hak tylko blachoochron...

Opublikowano
  • Autor

a coz to za wosk? i jak go nakładałeś?

Coli 476, normalnie aplikator z takiej gąbeczki i później polerowanie mikrofibrą. Nie wiem jeszcze jak z wytrzymałością, ale polecam ze względu na efekt na ciemnym lakierze :D

Pieknie sie błyszczy :) Hak troche psuje...

No troche psuje, jest już jakiś plan co z tym zrobić. Dzisiaj Alan mi pokazał jak działa ori wypinany i takiego właśnie bede szukał do siebie :whistling:

Opublikowano

Haka ori do awanta ma kolega z Nowej soli ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i tak jak pisałem trzeba było coś podziałać z tym hakiem. Kupiłem od Oliego nowiutki orginalny odpinany hak z 2007roku. Kompletna wiązka wszystkie gadżety itd. Jedną fotke z rezania wrzucam

DSC_1046.jpg

Mechanicznie już wszystko zrobione ale okazało sie że od strony elektrycznej jest troche zabawy z kontrolą spalonych żarówek dlatego jeszcze nie wszystko podłączone

Poza tym wpadły rozpórki góra i dół. Górnej nie będę pokazywał bo docelowo ma być czerwona :naughty: Różnica w prowadzeniu kolosalna, pomimo tego że to tylko 1BE

DSC_0980.jpg

Teraz zastanawiam sie czy nie zrobić dekorów w black piano, bo leży mi jeden komplet już gotowy pod malowanie tylko nie moge sie zdecydować na kolor :facepalm:

A z rzeczy eksploatacyjnych to wpadły nowe świece dogrzewające płyn chłodniczy

Edytowane przez misiek95

Opublikowano

Daj spokój z malowaniem na czerwono rozpórki toż to nie calibra :grin:

Je..nij w czarny mat i styka :wink:

Opublikowano
  • Autor

Daj spokój z malowaniem na czerwono rozpórki toż to nie calibra :grin:

Je..nij w czarny mat i styka :wink:

Musi być czerwona :naughty: ewentualnie żółta

Opublikowano

Wczoraj czyściłem pompowtyski preparatem liqui moly- maszyna jetclean zrobiona ze słoika :grin: W filterku na powrocie zebrało się całkiem sporo syfu, widać na zdjęciu. Co do efektów to na pewno ciszej chodzi, minimalnie lepsza reakcja na gaz no i wkońcu ustało denerwujące szarpanie w określonym zakresie obrotów

DSC_0501_1.jpg

DSC_0510_1.jpg

Jako że jadą do mnie listwy na drzwi ori z aso wersja z plastikową szyną to zerwałem stare które jakiś rzeźnik przykleił silkonem albo czymś takim. Zrywałem razem z farbą :facepalm: tragedia.

DSC_0486_1.jpg

A z takich przyjemniejszych rzeczy to wpadły wycierałki z passata :banan:

DSC_0505_1.jpg

Płyn we wspomaganiu przypominał zupe, więc poszedł do wymiany. Zalałem minerala Febi 6162

---------- Post dopisany 13-01-2014 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 15:45 ----------

Jest paczuszka :dancing: dzięki Krycha

DSC_0513_1.jpg

jak czyściłes pompowtryski ? prosze o dokładny opis bo tez chcialbym to uczynic

Opublikowano
  • Autor

jak czyściłes pompowtryski ? prosze o dokładny opis bo tez chcialbym to uczynic

Tutaj w tym temacie masz zabieg ładnie rozpisany :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/127707-all-czyszczenie-wtryskiwaczy-pompowtryskiwaczy-diesla/

Opublikowano

Zmieniałeś filtr paliwa przed czyszczeniem czy po??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.