-
Jakie radio polecacie do takiego zestawu?
Nie musisz od razu tak pisać. Dopiero zaczynam przygodę z nagłośnieniem, a to, że zacząłem od d*py strony. no trudno, teraz trzeba tylko szukać dobrego wyjścia z tej sytuacji, słuchania rad i propozycji innych. ... Nie musisz od razu tak pisać. Dopiero zaczynam przygodę z nagłośnieniem, a to, że zacząłem od d*py strony. no trudno, teraz trzeba tylko szukać dobrego wyjścia z tej sytuacji, słuchania rad i propozycji innych. ... http://allegro.pl/glosniki-hertz-dsk165-do-audi-honda-ford-opel-mdf-i5128123389.html Czytałem różne opinie, myśle, żę ten zestaw jest idealny.
-
Jakie radio polecacie do takiego zestawu?
Nie chce sie bawic w rezanie. Wole 13-tki. Dziękuje wam za propozycje.
-
Jakie radio polecacie do takiego zestawu?
Mógłbym Ciebie prosić o przykładowy zestaw głośników? jakiś link? z góry dziękuje.
-
Jakie radio polecacie do takiego zestawu?
Swoją drogą masz racje. Właśnie myślałem nad dwoma głośnikami na półce, może coś polecisz dobrego? oraz do przednich drzwi?
-
Gdzie mogę dostać zaślepki spryskiwacza atrapę?
Założyłem Ksenony do swojej b5-tki. W związku z tym pytanie jak w temacie. Gdzie mozna dostać atrapy zaślepek spryskiwacza, bede bardzo wdzięczny za odpowiedz. Albo ktos posiada takie na sprzedaż. Pozdrawiam!
-
Jakie radio polecacie do takiego zestawu?
Bez przesady, zeby wydawać ponad tysiąc złoty na radio. Znam wiele innych opini, które mówią, ze radio za 600-700zl, to full wypas. Zreszta nie cena jest tu ważna, tylko funkcje, obsługa oraz jakość. Napewno cos w granicach 400zl bedziesz grało całkiem przejrzyście i czysto. Czekam na dalsze propozycje. Pozdrawiam!
-
Jakie radio polecacie do takiego zestawu?
Myśle, ze do 400zł znajde już coś konkretnego.
-
Jakie radio polecacie do takiego zestawu?
Zamontowałem w aucie taki sprzęt: http://allegro.pl/jbl-skrzynia-basowa-tuba-gt5-1204br-nowa-moc-1100w-i5128123512.html http://allegro.pl/mac-audio-mpe-4-0-wzmacniacz-4-kanalowy-i5079273436.html Moje pytanie polega na tym jakie radio najlepiej kupic pod taki zestaw? Pozdrawiam i czekam na propozycje.
-
Czy światło stop z AUDI A4 B6 Sedan będzie pasować do AUDI A4 B5 Sedan?
Jak w temacie, ktoś się orientuje? Pozdro!
-
Turbo 1.9 AWX 130-tka do AFN 1.9?
Dzieki, to chciałem wiedzieć.
-
Gdzie najlepiej zrobić ChipTuning w dolnośląskie?
Tak jak w temacie i oczywiście najlepiej z hamowanią.
-
Turbo 1.9 AWX 130-tka do AFN 1.9?
Turbo w moim AFN już odmówiło współpracy i muszę kupić Nowe turbo. Czy turbo z 13O-TKI będzie pasowało do AFN-a. A gdy bedzie pasowało, to czy wystarczy je wwymienic, czy dodatkowo coś modyfikować z częściami lub w komputerze? Pozdrawiam
-
Czy lusterka z Audi B6 bedą pasować do Audi B5?
Pytanie tak jak w temacie? Pozdrawiam! Nikt nie robił takiego zabiegu w swojej B5-tce?
-
Jakie ciśnienie w oponach zimowych na zawieszeniu gwintowanym?
Czy ciśnienie w oponach powinno być inne na zawieszeniu gwintowanym, czy standardowe jakie jest ilustrowane na wewnętrznej stronie klapki od wlewu paliwa?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Nie dawno kupiłem słynną AFN-ke, w momencie zakupu miała 249 tysięcy. Sądzę, ze nie jest to oryginalny przebieg sądząc po kierownicy. Pozdrawiam!