Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie radio polecacie do takiego zestawu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamontowałem w aucie taki sprzęt:

http://allegro.pl/jbl-skrzynia-basowa-tuba-gt5-1204br-nowa-moc-1100w-i5128123512.html

http://allegro.pl/mac-audio-mpe-4-0-wzmacniacz-4-kanalowy-i5079273436.html

Moje pytanie polega na tym jakie radio najlepiej kupic pod taki zestaw?

Pozdrawiam i czekam na propozycje. ;)

Opublikowano

Jaki budżet?

Opublikowano
  • Autor

Myśle, ze do 400zł znajde już coś konkretnego.

Opublikowano

Jeśli mowa o używce w bdb stanie to tak. Z nowych sprzętów nic poniżej tysiaka nie zagra. Według mnie na tą chwilę z nowych nic poniżej pioneera 80prs nie gra. W używce szukaj czegoś z clariona albo alpine.

Opublikowano
  • Autor

Bez przesady, zeby wydawać ponad tysiąc złoty na radio. Znam wiele innych opini, które mówią, ze radio za 600-700zl, to full wypas. Zreszta nie cena jest tu ważna, tylko funkcje, obsługa oraz jakość.

Napewno cos w granicach 400zl bedziesz grało całkiem przejrzyście i czysto.

Czekam na dalsze propozycje.

Pozdrawiam!

Opublikowano

Czysto ,przejrzyście ,funkcje,obsługa i jakosc ,full wypas :-) super I to wszystko za 600-700zł ,to ja sporo przeplacilem skoro dałem za używkę 2,5 tys :-) życzę powodzenia w szukaniu i czekam na ten bajeczny model:-)a tak poważnie to za 600-700zł to możesz kupić dobre używane radio np.Alpine z serii cda.Po drugie do tego zestawu który kupiłeś i reszty orginalego nagłośnienia to co nie kupisz do 400 zł zagra podobnie .

Opublikowano
  • Autor

Czysto ,przejrzyście ,funkcje,obsługa i jakosc ,full wypas :-) super I to wszystko za 600-700zł ,to ja sporo przeplacilem skoro dałem za używkę 2,5 tys :-) życzę powodzenia w szukaniu i czekam na ten bajeczny model:-)a tak poważnie to za 600-700zł to możesz kupić dobre używane radio np.Alpine z serii cda.Po drugie do tego zestawu który kupiłeś i reszty orginalego nagłośnienia to co nie kupisz do 400 zł zagra podobnie .

Swoją drogą masz racje.

Właśnie myślałem nad dwoma głośnikami na półce, może coś polecisz dobrego?

oraz do przednich drzwi?

Opublikowano

Zrezygnuj z półki ,zrób sobie przód,wyglusz drzwi i daj odseparowany zestaw nawet pod samo radio na początek, radio kup alpine serii cda.Jest model który rzeczywiście daje około 50w rms reszta da ci max 20.jak sobie przypomnę model to napisze :-)Zestaw nowy kupisz juz za 300-400zl.wtedy usłyszysz różnice od ori :-)

Opublikowano
  • Autor

Zrezygnuj z półki ,zrób sobie przód,wyglusz drzwi i daj odseparowany zestaw nawet pod samo radio na początek, radio kup alpine serii cda.Jest model który rzeczywiście daje około 50w rms reszta da ci max 20.jak sobie przypomnę model to napisze :-)Zestaw nowy kupisz juz za 300-400zl.wtedy usłyszysz różnice od ori :-)

Mógłbym Ciebie prosić o przykładowy zestaw głośników?

jakiś link?

z góry dziękuje.

Opublikowano

Wiesz ,to taki temat troszkę jakby trudny bo to co mi się podoba nie koniecznie tobie się spodoba,najlepiej jakbyś pojechał na spot chłopaków z Car audio i mógłbyś posłuchać różnych, ja ci mogę polecić tani i chyba jeden z lepszych w tej cenie zestaw udimension el comp6, tylko to są głośniki 16cm i musisz trochę kombinować żeby je zamontować ale warto :-)bo dobre 13ki to będą drogie a te tańsze to szkoda zakładać .

Te helixy co kolega poleca tez są ok w tej cenie :-)

Opublikowano
  • Autor

Nie chce sie bawic w rezanie.

Wole 13-tki.

Dziękuje wam za propozycje.

Opublikowano

Ja wpadłem z Helixami bo nie lubię JBL. Jakoś trzeba tam średnie i wysokie tony wpakowac bo JBL narobi takiej zadymy że trzeba dobry przód żeby jakoś grało.

I pewnie tańsze od twoich.[emoji12]

Pozatym pytanie czy przód puści z radia wtedy Helixy, czy może że wzmaka wtedy udimy raczej.

Opublikowano

On i tak grania dobrego nie ogarnie w tym aucie. Zaczął od d*py strony i to na kiepskich gratach. 16 nie chce bo rezanie. Radio nowe za 400 na wypasie. Te 400 kolego to musisz wydać na maty i piankę aby wytłumić drzwi oraz usztywnić boczek jeśli głośnik będzie na nim wisiał. 0 głośników z tyłu tylko 2 way z przodu + sub.

Jestem fanem marki Helix. Ich zestawy grają jakościowo i nie ostrzą. Jednym z lepszych kompletnych 2 way do 500zł w używce jest model (H,P,HXS)236. El comp 6 w swojej kasie to dobry wybór. Ich minusem jest dość ostra góra co w połączeniu z alpine cda spowoduje pękanie szkliwa na zębach. Lepiej kupić w używce coś z wyższej pułki.

Kolega podziękował już za pomoc także będzie JBL + głośniki w półce + 13 z przodu bez wytłumienia :wink:


Kolego Grzegorzu jak rozwiązałeś temat montażu 16 w swojej B5?

Opublikowano
  • Autor

On i tak grania dobrego nie ogarnie w tym aucie. Zaczął od d*py strony i to na kiepskich gratach. 16 nie chce bo rezanie. Radio nowe za 400 na wypasie. Te 400 kolego to musisz wydać na maty i piankę aby wytłumić drzwi oraz usztywnić boczek jeśli głośnik będzie na nim wisiał. 0 głośników z tyłu tylko 2 way z przodu + sub.

Jestem fanem marki Helix. Ich zestawy grają jakościowo i nie ostrzą. Jednym z lepszych kompletnych 2 way do 500zł w używce jest model (H,P,HXS)236. El comp 6 w swojej kasie to dobry wybór. Ich minusem jest dość ostra góra co w połączeniu z alpine cda spowoduje pękanie szkliwa na zębach. Lepiej kupić w używce coś z wyższej pułki.

Kolega podziękował już za pomoc także będzie JBL + głośniki w półce + 13 z przodu bez wytłumienia :wink:

Kolego Grzegorzu jak rozwiązałeś temat montażu 16 w swojej B5?

Nie musisz od razu tak pisać. Dopiero zaczynam przygodę z nagłośnieniem, a to, że zacząłem od d*py strony. no trudno, teraz trzeba tylko szukać dobrego wyjścia z tej sytuacji, słuchania rad i propozycji innych.

...

On i tak grania dobrego nie ogarnie w tym aucie. Zaczął od d*py strony i to na kiepskich gratach. 16 nie chce bo rezanie. Radio nowe za 400 na wypasie. Te 400 kolego to musisz wydać na maty i piankę aby wytłumić drzwi oraz usztywnić boczek jeśli głośnik będzie na nim wisiał. 0 głośników z tyłu tylko 2 way z przodu + sub.

Jestem fanem marki Helix. Ich zestawy grają jakościowo i nie ostrzą. Jednym z lepszych kompletnych 2 way do 500zł w używce jest model (H,P,HXS)236. El comp 6 w swojej kasie to dobry wybór. Ich minusem jest dość ostra góra co w połączeniu z alpine cda spowoduje pękanie szkliwa na zębach. Lepiej kupić w używce coś z wyższej pułki.

Kolega podziękował już za pomoc także będzie JBL + głośniki w półce + 13 z przodu bez wytłumienia :wink:

Kolego Grzegorzu jak rozwiązałeś temat montażu 16 w swojej B5?

Nie musisz od razu tak pisać. Dopiero zaczynam przygodę z nagłośnieniem, a to, że zacząłem od d*py strony. no trudno, teraz trzeba tylko szukać dobrego wyjścia z tej sytuacji, słuchania rad i propozycji innych.

...

http://allegro.pl/glosniki-hertz-dsk165-do-audi-honda-ford-opel-mdf-i5128123389.html

Czytałem różne opinie, myśle, żę ten zestaw jest idealny.

Opublikowano

Zaczynanie od d*py strony to nie próba obrażania Ciebie tylko przyjęty zwrot w dziedzinie car audio. Hertz DSK to syf i najniższa seria tego producenta. El comp 6 wciaga go nosem.

Pytaj a każdy Ci pomoże. 16 z przodu to jedyne wyjście. Jeśli ktoś Ci tak radzi a Ty piszesz , że nie chcesz rezać to trochę bezsensu. Jak ogarniesz porządnie przód to będziesz kolego w szoku.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

Niestety to prawda ,ja też zaczynałem od swojego widzi mi się :-) i niestety kupę pieniędzy wyrzuciłem w błoto. Kolego Mesiah ja robiłem w zakładzie car audio u pawla kiliana w Mielcu drzwi mam zrobione na beton kilka kg mat i blacha Alu ale wofer stoi jak wmurowany :-) jest on zamontowany do głownych drzwi nie ma styczności z tapicerka :-)tapicerka to tylko dekoracja w tym przypadku nie uchwyt wofera jak to jest w ori wykonaniu :-)

Opublikowano

Wiem który to zakład. Lepiej chyba nie mogłeś trafić. Chłopaki z SCA go polecają. Jeśli masz wooery mocowane do drzwi nie do tapicerki to poszli trudniejszą drogą. Ogólnie do tapicerki też można ale jest sporo roboty z usztywnieniem boczka bo musi być beton. Było jakieś A6 C5 z W w boczku które zgarniało nagrody na konkursach rzędem także wykonanie się liczy. Ile kosztowała Cię ta przyjemność?

Opublikowano

drzwi na gotowo +słupki (bez sprzetu:-)) okolo 3tys. Paweł robi pełna profeske dlatego dałem mu auto ,to co zrobil to naprawde podkresla opinie o nim :hi:


masz tu mały opisik mojej bryki :)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153062279754054.1073741894.329588029053&type=1

Opublikowano

Ktos nie wdrożony w temat przeczyta to puknie się w głowe :grin: Ja ze znanych osobistości najbliżej mam do Mehowa z Redy. Będzie jakieś 140km i chyba będę musiał podjechać. Choć korci żeby samemu temat ogarnąć. A80 zrobiłem na beton i było schludnie.

Edytowane przez Mesiah

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.