Skocz do zawartości
IGNOROWANY

chiptuning na dolnym śląsku wasze opinie


koles999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Audi a4 B6 quattro z silnikiem 1.9AVF 130 km. chciałem troche go podkrecić trochę już poczytałem na ten temat. Chcialem się dowiedzieć czy polecacie jakiś warsztat na dolnym śląsku. Czy warto jak wpływa to na silnik i czy w każdym aucie można to zrobić. Moje audi ma najechane licznikowo 220tyskm ale sami wiecie jak jest w naszym kraju moze mieć 320tyś. Mam je juz 3 lata silnik śmiga fajnie. Proszę o jakieś sugestie i porady.

Edytowane przez koles999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum są ludzie co zrobia Ci to bez problemu bez wizyty w warsztacie. Na hamownie pojedziesz zeby sprawdzić co wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum są ludzie co zrobia Ci to bez problemu bez wizyty w warsztacie. Na hamownie pojedziesz zeby sprawdzić co wyszło.

Nie jestem ogarniety w sprawach elektroniki czy komputerów, więc wolę by zabrał się za to ktoś kompetentny by nie było zdziwienia. jeden członek forum napisał do mnie że może zrobić to za parę groszy nawet online ale mam obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej tez mam avf tylko bez q, program robilem gdy auto mialo ponad 300 tys przelelotu, silnik chodzil i nadal chodzi OK

tu masz efekt prac adttuning z wrocka

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/326601-a4-b6-avant-19-tdi-avf-adttuning/#entry4558708

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chchesz gwarancje to jedź do ecuproject do wrocławia...Lewan 30km?? to sporo;)

Edytowane przez matyss___
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja jak wszędzie czyli chwyt marketingowy.... nie ma co sie łudzić, to fikcja;)bo czym jest gwarancja na soft? Możesz wpaść co najwyżej na jakąś małą korektę.

Pomysl kto da ci gwarancję na modyfikowane dziesiecioletnie auto ze średnim przebiegiem 300 tys. Niestety to właściciel podejmuje ryzyko nie tunner, i niestety jak auto ma paść to i tak padnie.... z wirusem czy bez....

Oczywiście nie mam nic do kolegi matyss poprostu niech będzie jasne co kryje się pod tą gwarancją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę każdy może poprawiać po każdym. Mój program z Compsportu też był poprawiany przez kogoś innego żeby zdjąć trochę dymu. Każdy robi po swojemu i każdy może mieć jakiś fuckup. Teraz chiptuning to tak na prawdę masówka, każdy tuner ma swoją bazę programu którą tylko dostraja pod dane auto. Weź też pod uwagę że wiele aut które jadą na program to jednostki z połowy / końca lat 90 i lata świetności mają za sobą. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie - chcę skontrolować stan i moc mojej motorowni ( A4 B7 TFSI 220 BUL, podniesiony do 260 KM ) i ewentualnie coś przestroić bo trochę przy silniku porobiłem. Gdzie najlepiej i w dobrych pieniążkach zajmą się tym we wro ?

Rotronic ? Ecuprojekt ? Jetronik ? ADT Tuning ? Vagtune ? S-performance ? BMG Tuning ?  

O tych słyszałem, że istnieją. O kilku coś dobrego.

Jakieś opinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z wymienionych zrobi to dobrze o ile się przyłoży. Wybór należy do Ciebie. Ja mogę polecić vagtune i ecuproject. Z innymi nie miałem do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też polecam Vagtune i Ecuproject. W Vagtune serwisuje auto i robiłem tez program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odświeżę temat, kogo polecacie do podniesienia mocy w 1.8T BFB?

Kilka lat temu robiłem soft w ecu project w 1.9tdi 1z i nie narzekam, czy dalej warto do nich uderzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...