Treść opublikowana przez michal_145
-
1.8T AEB brak komunikacji z VAG-COM
Czesc, na samym poczatku podlaczylem sie bezposrednio pod sterownik silnika A nastepnie zdiagnozowalem zwarcie w pompie ABS, po jej odlaczeniu wszystko wrocilo do normy. Napieciami bym sie nie sugerowal, w kazdym aucie mialem inne.
-
chiptuning na dolnym śląsku wasze opinie
Mógłbym prosić o kontakt do osoby z forum zajmującej się tym?
-
1.8T AEB brak komunikacji z VAG-COM
Niestety napięcie jest z gniazda OBD2, jednak komunikacji nie ma, bezpiecznik nr 12 sprawny. Czy da sie podlaczyc kabelek diagnostyczny "na krotko"?
-
Instrukcja wymiany pompy wtryskowej 1.9 tdi 110km afn
Przed wyjęciem zaznaczyłem jej położenie, następnie założyłem i poprawiłem za pomocą VAG-COMa
-
Spoty wrocławskie
Przyciemnia może któryś z forumowiczów szybki? Albo wie gdzie dobrze i tanio?
-
Instrukcja wymiany pompy wtryskowej 1.9 tdi 110km afn
Jeśli macie jakiś problem z wyjęciem pompy w AFN to pytajcie. Robiłem to kilka dni temu sam, za jej uszczelnienie zapłaciłem 150zł robota łatwa i przyjemna
-
1.8T AEB brak komunikacji z VAG-COM
Niestety nie łączy się z niczym, rocznik 1998, gdzie znajde bezpieczniki od LPG? Pierwszy raz na oczy widze auto z gazem
-
1.8T AEB brak komunikacji z VAG-COM
Diody na obu kablach na ktorych sprawdzalem swieca tak jak przy normalnej komunikacji, piny sa widoczne na swoim miejscu
-
1.8T AEB brak komunikacji z VAG-COM
Witam, Niedawno kupiliśmy A4 1.8T LPG. Niestety nie moge sie polaczyc z niczym, auto jest niewykrywalne, program i kabelek dobrze skonfigurowany - na innych autach działa. Czy przy montazu LPG instalatorzy ingeruja w ta czesc instalacji? czy moze gdzies indziej szukac przyczyny? W aucie swieci sie ABS (najprawdopodobniej po wymianie klockow), chcialbym to naprawic. Z góry dziekuje za wskazowki, Michal
-
Spoty wrocławskie
Moze ktos kojarzy to auto, wlasciciela?
-
Spoty wrocławskie
Panowie, myślicie że ktoś mógł porzucić takie auto? Dziwi mnie to, poniewaz bardzo bogato wyposazona Troche już sobie tam stoi
-
Spoty wrocławskie
Panowie, nie ma ktos odsprzedać miernika lakieru? lub pożyczyć na czas poszukiwania auta?
-
Spoty wrocławskie
Witam ja i moja nowa turbinka AWX na pokladzie
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
A do tego koła tylko ten zestaw sprzęgła z pierwszej strony?
-
Spoty wrocławskie
Witam Kto z Wrocławia ogarniał strony internetowe?
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Panowie, A6 tez mozna podjechac kiedys na spocika? Czy bardzo mi sie dostanie?- Spoty wrocławskie
Cześć, To jakby jednak komuś smakowało czeskie piwko lub czekolady Studentskie to mówcie bo niedługo odwiedzam sąsiadów to mogę do Avanta załadować trochę fantów- Spoty wrocławskie
Vítejte, Lubi ktoś czeskie piwo?- Spoty wrocławskie
Ale tu cisza Pewnie Quattro nie stoją dziś w garażu- Spoty wrocławskie
Szczęśliwego- Wymiana wiskozy AFN
A macie może sposób na odkręcenie samej śruby na imbus? Warunki są niezbyt sprzyjające, nie mam specjalnego klucza do blokowania koła, zdjętego alternatora ani bardzo płaskiej żabki. Może jest na to jakiś patent? Dla tych, którzy chcą bezproblemowo odkręcić wiskozę polecam użyć do zablokownia koła lekko przerobionego klucza do zmieniania tarcz w szlifierkach kątowych- Spoty wrocławskie
Przód już zrzuciłem, wiatrak też, gorzej odkręcić same sprzęgiełko Juz caly dzien auto rozebrane stoi- Wymiana wiskozy AFN
Panie i Panowie Proszę o pomoc, W moim A6 C5 AFN porozkręcałem cały przód, jak poluzować pasek osprzętu? Jak odkręcić samą wiskozę? Nie potrafię sobie z tym poradzić i auto stoi rozłożone. Wymieniam ponieważ mój wentylator tak się wkręca za każdym razem, że obawiam się o jego wylot spod maski. Michał- Spoty wrocławskie
Panowie, ma ktoś AFNa i wymieniał wisko u siebie? Nie mogę sobie z tym poradzić - Spoty wrocławskie