Treść opublikowana przez MIRON 86
-
Średnica pierścienia ABS w Audi A4 B6
Witam ,zabrałem się za podmiankę pierścienia abs w tylnym kole i okazuje się że średnica wewnętrzna to 74mm (większa od tego co w ogłoszeniach i sklepach, co jest grane? Pacjent a4 b6 1.8T S-line
-
Ceny paliwa marzec 2026
Jeszcze trochę i zatęsknią wszyscy za paliwem po 7zł
-
Dobry gazownik Lpg Tech do regulacji 1.8T Wrocław + -100km
Panowie,byłem u kolegi z lpg forum i ogarniete, nie było źle, rundka na s3 i już wiem że mogę spać spokojnie, Auto pracowało idealnie na lpg i tak jest cały czas, chłopak posiada nawet sondę pod wydech także na +
-
Dobry gazownik Lpg Tech do regulacji 1.8T Wrocław + -100km
Niestety nie ogarniam
-
Dobry gazownik Lpg Tech do regulacji 1.8T Wrocław + -100km
Temat w fazie rozwoju, także szukam dalej bo mój gazownik przebranżowił się na wagę ciężką
-
Jaka temperaturę przełączania macie?
40
-
Ceny paliwa marzec 2026
Banksterka rządzi Wszystkim
-
Ceny paliwa marzec 2026
Panowie dno jest znacznie grubsze z tą pseudo władzą niż pokazują ale to nie ten dział , w kazdym razie głupie ,podzielone stado nie myśli i pójdzie pod nóż bo daje przyzwolenie na to co każdy ''Myślący'' widzi
-
Ceny paliwa marzec 2026
na taczki i do lasu z nimi bo za chwile beda ludzie wspominac ze po 6zł to było tanio jak barszcz.. za gaz
-
Dobry gazownik Lpg Tech do regulacji 1.8T Wrocław + -100km
Witam szukam kogoś kumatego do sprawdzenia/korekcji instalacji LPG TECH 1.8T Wrocław plus minus 100km
-
chiptuning na dolnym śląsku wasze opinie
U mnie w BFB 199,2KM / 346NM Strojenie u Mirka VAG Tune 2raz w życiu Stawiam na spokojny sen..
-
Ceny paliwa marzec 2026
doili doją i będą nas doić z każdej strony nie tylko w postaci paliwa a na wszystkim jak ludzie nie obudzą się nie zjednoczą (obecnie mocno podzieleni).Musi przejsc do radykalnych czynów i tyle
-
Ceny paliwa marzec 2026
jak dla mnie może być paliwo po 20zł, byle byśmy tyle samo kupili paliwa za pensję co reszta zachodu
-
Prosba o ocenę stanu paska rozrządu i napinacz -pilne!
Znam asów co 12 lat na pasku przelatali i wszystko żyje, ja bym nie mógł spać spokojnie wolę dmuchać na zimne
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wracają do standardu i lypa
-
Spoty wrocławskie
Odezwę się na PW
-
Spoty wrocławskie
Spoko już pisze do niego PW zobaczymy co doradzi
-
Spoty wrocławskie
Witam Pany szukam speca od car audio aby co nieco doradzić i w jakąś sobotę wzmocnić nagłośnienie mojego avanta z 1 dinowym radiem Wrocław + ok 100km Pozdrawiam
-
Ceny paliwa marzec 2026
W opolu u szwagra 1.90 a wrocław 2,30coś. Banda której niema kto od koryta wycedzić
-
Regulacja zawiasu drzwi przednich (kierowcy)
Jak zawias ma luz czego u mnie niema polecam z anglika kupić jest na pewno nie wyhełtany
-
Specjalista do sprowadzania Audi A4 B6
Jaką kwotę kolega chce przeznaczyć?
-
1.8 T lubi olej MOTUL
U mnie w dolocie sucho jedynie lekka mgiełka olejowa, autem zrobiłem 9tyś i już 2 wymiany (dolewka + - 0,5 litra) -
-
Ceny paliwa marzec 2026
Przed wyborami był odgórny nakaz wstrzymania podwyżek cen a po wygranej mają głęboko z tyłu podatnika i walą co się da do góry aby obiecane (kupione głosy) zrealizować w postaci 500- itp itd tdi Dobrze to już było, zastanawia mnie co musi się stać aby ludzie zdjęli betonowe okulary i w końcu wyciągnęli widły ze stodoły... na dolnym śląsku 2,4zł i powyżej za LPG
-
Duży ubytek płynu chłodniczego i kontrolka płynu
Po zmianie termostatu nie ubywa,nie wywala płynu już,aczkolwiek dolny wąż letni góra gorąca. Chyba przestanę się patyczkować i w końcu przekroczę barierę 4tyś obrotów na S8 i może się otworzy bo teoretycznie jest na 100stopni ale wierzyć mi się nie chce aby benzyna się tak zachowywała co innego TDI trudno jest czasem o dobre nagrzanie mimo 100% sprawności podzespołów czasem trzeba podeptać
-
Duży ubytek płynu chłodniczego i kontrolka płynu
Witam, podmieniłem termostat w sobotę,myślałem ze będzie ori siedział ale był BEHR z datą 29.09.2017 a mamy 2019 rok także niemiec już wymieniał przede mną i niestety za chiny nie otwiera się po zmianie na nowy. Temp na desce 90 dolny wąż zimny góra gorąca i węże twarde in bardziej skomplikowane (nowsze) auto tym więcej rebusów z teoretycznie banalnym układem