Treść opublikowana przez MIRON 86
-
Ktoś z VAGiem w okolicy Świdnicy / Mietkowa?
Witam jest ktoś z VAGiem z Wrocławia,Kotliny Kłodzkiej,opolskiego? Priv
-
Duży ubytek płynu chłodniczego i kontrolka płynu
Dolny wąż zimny ,test uszczelki głowicy negatywny więc winowajcą jest termostat ale chyba czujnik siedzi bo na zegarach 90 stopni i nie mam pewności czy wentylator załącza się Gdyby ktoś był z VAGIEM z Wrocławia + 50km proszę o priv tak na przyszłość bo sam nie posiadam i nie mam do tego głowy
-
Duży ubytek płynu chłodniczego i kontrolka płynu
Witam odgrzeję temat a mianowicie w moim BFB po nagrzaniu wąż chłodnicy jest twardy, temperatura na zegarze 90 zawsze,rano płynu w zbiorniczku niema,fis pokazuje komunikat dolewam i po jakimś czasie węże twarde,przez noc znów ubywa płyn, zdarzyło się że ubyło przez dół zbiorniczka w trasie , test CO2 nie wykazał obecności spalin, korek podmieniony i dalej to samo.Dolałem litrów na około 2 tyś km,króciec z tyłu głowicy nowy ASO ,auto niedawno przeszło zabieg wymiany rozrządu,czyszczenie miski ,smoka profilaktycznie...Auto nie dymi,silnik pracuje wzorowo tylko to ciśnienie w układzie i ubywający płyn przez noc.Auto śmiga głównie drogami szybkiego ruchu średnio 130km/h jedynie w weekendy Chcę się upewnić na forum zanim oddam gdzieś auto do znachora Z góry dziękuję za poświęcony mi czas
-
Spotkania na drodze
Dziś koło godź 16 między miejscowością Rogoż a Szewce stałem na poboczu za kolegą z klubu A4 b6 srebrny avant rej DW... Niestety nie mogłem dogonić bo moja waga to 9 ton
-
Lakiernia Proszkowa
Odgrzeję kotleta odnośnie lakierni proszkowej , czy ktoś dawał swoje zaciski gdzieś do malowania proszkowego? Chciałbym swoje odświeżyć ale wolał bym aby ktoś kogoś polecił bo różnie to bywa w kwestii wizualnej i technicznej bo wiadomo rozebrać,zabezpieczyć trzeba elementy gumowe z racji temperatury itp.itd.tdi
-
Wędkarstwo
Siemka tez w wolnym czasie moczę kija, u teściów wykopaliśmy niewielki staw na podmokłym terenie, niedługo walka z wierceniem studni bo susza daje się we znaki w okolicach Kluczborka
-
Czyszczenie miski olejowej i czyszczenie smoka w Audi A4 B6 1.8T
Witam,moje audi jest po profilaktycznym zabiegu czyszczenia miski,smoka itp itd w sumie nie było co robić okazało się być w porządku i tu kamień z serca mogę spać spokojnie bez obaw o spadek ciśnienia oleju, można było stwierdzić po zdjęciu pokrywy zaworów że dół będzie czysty ale micha w dół przy 1.8T to podstawa,misa zdejmowana po raz pierwszy od momentu wypustu auta poza granice fabryki.Przy okazji nowa chłodnica klimy wpadła,dławik,czynnik,rozrząd ,simmeringi+pompa wody ASO, króciec przy głowicy ASO,nowy płyn G12, N75 ASO profilaktycznie przed softem za poleceniem GREGOR'a , wszystkie płyny ustrojowe z filtrami MANN'a ,świece NGK, uszczelka klawiatury ASO ...coś pewnie pominąłem uzbierało się tego na grubą kasę ale profilaktyka na dobrych materiałach to u mnie podstawa i można spać spokojnie
-
chiptuning na dolnym śląsku wasze opinie
zdecydowałem się na kuzyna mojego kolegi spod Obornik, właśnie ogarnia mi rozrząd, nowa chłodnica klimy,wody,osuszacz,dławik, dostarczyłem mu w piątek kruciec wodny głowicy ASO przy okazji zapoznałem się z zakresem prac, głowica czysta nagaru niema wałki idealne,zobaczymy jak z miską.Co do chipa po krótkiej rozmowie chyba zdecyduję się na gregor10.pl ale to raczej po nowym roku z braku czasu
-
Czyszczenie miski olejowej i czyszczenie smoka w Audi A4 B6 1.8T
Witam, może ktoś robił gdzieś płukanie silnika maszynowo podłączając się do miski olejowej i do podstawy filtra oleju? Wiadomo też bym polecił zdjąc miskę chociażby smok zobaczyć i czy nie zaciąga jakiegoś sylikonu itp
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
A ja miałem kilka 80 tek b4 w sumie jedną dalej mam i złego słowa nie powiem czołg na kołach, w b6 hm.. pewnie tego niema
-
chiptuning na dolnym śląsku wasze opinie
Pogadam z ekipą z vagtune, ale wcześniej to muszę ogarnąć u kogoś czyszczenie smoka miski pokrywy itd i potem pomyślę nad podniesieniem mocy
-
chiptuning na dolnym śląsku wasze opinie
Witam odświeżę temat, kogo polecacie do podniesienia mocy w 1.8T BFB? Kilka lat temu robiłem soft w ecu project w 1.9tdi 1z i nie narzekam, czy dalej warto do nich uderzyć?
-
Dobry mechanik z wroclawia lub okolic
Dzięki za namiary,opinie są ok to podpytam ?
-
Dobry mechanik z wroclawia lub okolic
Witam szukam ogarniętej osoby znającą dobrze 1.8T dokładniej a4 b6 BFB ,konkretniej płukanie silnika,czyszczenie miski smoka pokrywy zaworów z nagaru... ew. diagnostyka Kotlina Kłodzka,okolice Olesna, kluczborka,Wrocławia + -100km Profilaktyka przede wszystkim
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam co prawda jestem na etapie poszukiwania autka ale myślę że znajdę tu wiele pomocnych odpowiedzi i pomocne osoby które będą w stanie pomóc czasem przy autku, doradzić itp