Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry gazownik Lpg Tech do regulacji 1.8T Wrocław + -100km


MIRON 86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam kogoś kumatego do sprawdzenia/korekcji instalacji LPG TECH 1.8T Wrocław plus minus 100km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lpg-forum przewija się wśród polecanych warsztatów w zasadzie tylko i wyłącznie V-Gaz, teraz już w Długołęce. 

Ja robiłem tam ostatnio przegląd okresowy i nie miałem żadnych problemów do rozwiązania, więc ciężko mi cokolwiek sensownego powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym poleceniami z lpg-forum to radzę uważać. U mnie też tylko jeden polecany i co i ..pa. Ja nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze są opinie na Google, tam wspomniany przeze mnie V-Gaz też wypada całkiem dobrze. 

Czymś się w każdym razie trzeba kierować.

Ewentualnie kiedyś montowałem instalację i jeździłem też do Auto-Gaz-Expert w Brzegu i nie miałem zastrzeżeń, ale dotyczyło to STAGa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat w fazie rozwoju, także szukam dalej bo mój gazownik przebranżowił się na  wagę ciężką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kabel żeby połączyć się ze sterownikiem silnika i wejść w bloki pomiarowe oraz drugi kabel do diagnostyki LPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscowość Wschowa, Szymon Mokrycki. Można napisać do niego na FB. Ogólnie zajmuje się optimą ale ogarnia większość instalacji jak należy. 

AUTO-GAZ-MOKRYCKI-WSCHOWA.BUSINESS.SITE

Warsztat Samochodowy w: Wschowa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,byłem u kolegi z lpg forum i ogarniete, nie było źle, rundka na s3 i już wiem że mogę spać spokojnie,

Auto pracowało idealnie na lpg i tak jest cały czas, chłopak posiada nawet sondę pod wydech także na + :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MIRON 86 napisał:

Panowie,byłem u kolegi z lpg forum i ogarniete, nie było źle, rundka na s3 i już wiem że mogę spać spokojnie,

Auto pracowało idealnie na lpg i tak jest cały czas, chłopak posiada nawet sondę pod wydech także na + :thumbup1:

Tak z ciekawości to pokaż loga na lpg 2+33 od 1,5 k obrotów do odcięcia oraz takiego z normalnej jazdy jak posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pelonek1 napisał:

Tak z ciekawości to pokaż loga na lpg 2+33 od 1,5 k obrotów do odcięcia oraz takiego z normalnej jazdy jak posiadasz.

Jeśli był u Szymona z linku nie musi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...