Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Początki początków czyli srebrna dama :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! :D Chciałbym Wam zaprezentować moje A4 i to co chce zrobić w nim do końca następnego roku.
Audiczka wygląda tak:

http://polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/147470
Jak na razie jest:
- xenon 6000k,
- ledowe pozycje ( 13 ledów w jednej żarówce )
- projektory w drzwiach,
- głośniki przód sopranowe, JVC.
- tuba na podwójnym magnesie, dwukanałowa ok 300W RMS.
- wzmacniacz blaupunkt.
Nagłośnienie na razie musi wystarczyć, ale w planach coś lepszego.
Plany:
- zdecydowanie jakieś koło. Sam jeszcze nie wiem jakie... Może pomożecie?
- gwint. Myślałem o tym: http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-mts-technik-i4749305630.html Co powiecie na ten zestaw?
- dystanse.
- lampy tył styl US - całe na czerwono.
- wypolerowanie przednich reflektorów.
- oklejenie elementów wnętrza - szczotkowana stal.
- złączenie zderzaka z dokładką z przodu i z tyłu oraz pomalowanie pod kolor nadwozia.
- listwy drzwi także w kolorze nadwozia.
- dylemat mam z tym czy wygładzać przedni zderzak i pozbyć się wcięcia na tablicę rejestracyjną, gdzie tu pojawiają się również dwie opcje: czy przymocować ją z lewej strony zderzaka czy wgl się jej pozbyć. Ewentualnie blacha zostanie na swoim miejscu.
- przyciemnienie wszystkich szyb, oprócz czołowej na 25%.
- elektryczne szyby z tyłu.
- wymiana konsoli pod radio na DVD.
- głośniki przód: http://allegro.pl/glosniki-hertz-dsk130-audi-a4-b5-bose-nokia-i4686720328.html
- głośniki tył: brak pomysłów...
- skrzynia basowa: http://allegro.pl/jbl-gt5-12-dualbass-30cm-2200w-wzm-crunch-gti4150-i4739558914.html
- plany co do dachu: carbon srebrno/szary? czarny połysk? czy zostawić tak jak jest?
- podkręcenie do min. 120KM. (obecnie 1.9 TDI AHH)
- zapalanie halogenów przy zamykaniu i otwieraniu auta z pilota (tylko w nocy).
- usunięcie tego okropnego haka!
Teraz pytanie do Was. Jak Wam się to widzi? Wasze wszystkie porady, komentarze, hejty przemyśle z rozwagą dlatego wszystkie Wasze pomysły mile widziane! ;)

Edytowane przez seba737gt123

Opublikowano

Wszystko ładnie i pięknie..ale daj jakieś foty Kolego...te wszystkie plany do końca tego roku?

Opublikowano
  • Autor

Plany do końca 2015 roku. Miejmy nadzieję, że się spełnią :)

Dziś wymieniłem przegub Metelli z lewej strony, bo lekko stukał, wszystkie płyny i oleje, tydzień temu cały rozrząd, pasek Gates, rolka i napinacz INA. Założyłem ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej, wymieniłem wszystkie żarówki wewnątrz jak i w bagażniku oraz schowku również na ledowe.


Niedługo zakup zimóweczek, Continental ContiWinterContact TS850. Miejmy nadzieję, ze będą się sprawować ;)

Opublikowano

Silnik masz dobry kolego :wink: wkładaj wtryski od AFN-a i jedź na program da Ci to 140-150KM :naughty:

Opublikowano

Daj znać jak zakupisz jak gra ta skrzynia :)

tak btw. ile masz lat obstawiam że około 20-stki ;D

Opublikowano
  • Autor

Silnik masz dobry kolego :wink: wkładaj wtryski od AFN-a i jedź na program da Ci to 140-150KM :naughty:

Wtryski od AFN-a? Czy Turbina i intercooler nie będzie za mała przy takiej mocy? ; > Myślałem o zmapowaniu silnika, bądź o chipie, lecz to to samo w sumie..

Daj znać jak zakupisz jak gra ta skrzynia :)

tak btw. ile masz lat obstawiam że około 20-stki ;D

Skrzynia zbyt szybko nie będzie w moim posiadaniu, bo najpierw chce jakieś ładne alu i gwint ; > Jak już będzie zakupiona to z pewnością dam znać! :D

Równo 20 :D Dlatego takie szerokie plany, zarobione pieniądze idą w samochód i na dziewczynę :grin:

Opublikowano

Dziewczynę mówisz... to na audi dużo nie zostanie xD

Opublikowano
  • Autor

Dziewczynę mówisz... to na audi dużo nie zostanie xD

Spokojnie, audiczka pochłania większe fundusze :D

Jutro dodam jakieś zdjęcia. Niestety praca nie pozwala na wcześniejsze wrzucenie fotek.

Opublikowano

Silnik masz dobry kolego :wink: wkładaj wtryski od AFN-a i jedź na program da Ci to 140-150KM :naughty:

Wtryski od AFN-a? Czy Turbina i intercooler nie będzie za mała przy takiej mocy? ; > Myślałem o zmapowaniu silnika, bądź o chipie, lecz to to samo w sumie..

Turbina i intercooler do mocy 140-150KM spokojnie dają rade, gdybyś chciał więcej mocy to zdało by się założyć turbo AWX FMIC i wtryski 0,216 ale to są już spore koszty.

Wtryski od AFN-a kupisz za 300zł a program to różnie 500-800zł. Za nie duże pieniądze możesz się cieszyć dużym przyrostem mocy.

Poczytaj sobie trochę o tym

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178130-podniesienie-mocy-w-19-vppd-kosztyczesciefekty/

Edytowane przez LUKASZ1989

Opublikowano

Nie wsadzaj kasy w tego mtsa. Będziesz płakał później.

Za taką kasę to spokojnie znajdziesz markową używkę...

To nie quattro, że trzeba z rok czekać na okazję albo 2k wydać na nówkę z zagranicy :D

Dawaj jakieś foty :D

Opublikowano
  • Autor

Silnik masz dobry kolego :wink: wkładaj wtryski od AFN-a i jedź na program da Ci to 140-150KM :naughty:

Wtryski od AFN-a? Czy Turbina i intercooler nie będzie za mała przy takiej mocy? ; > Myślałem o zmapowaniu silnika, bądź o chipie, lecz to to samo w sumie..

Turbina i intercooler do mocy 140-150KM spokojnie dają rade, gdybyś chciał więcej mocy to zdało by się założyć turbo AWX FMIC i wtryski 0,216 ale to są już spore koszty.

Wtryski od AFN-a kupisz za 300zł a program to różnie 500-800zł. Za nie duże pieniądze możesz się cieszyć dużym przyrostem mocy.

Poczytaj sobie trochę o tym

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178130-podniesienie-mocy-w-19-vppd-kosztyczesciefekty/

No to pobawimy się w takim razie w nowe wtryski i polecimy do elektromechaniora :naughty:

Nie wsadzaj kasy w tego mtsa. Będziesz płakał później.

Za taką kasę to spokojnie znajdziesz markową używkę...

To nie quattro, że trzeba z rok czekać na okazję albo 2k wydać na nówkę z zagranicy :D

Dawaj jakieś foty :D

Racja, ale z tymi używkami jest różnie. Nie zawsze wiadomo co się dostanie :kwasny:

Nie mam kiedy wrzucić fotek na kompa, ale przy najbliższej chwili wrzucę :D

Wczoraj chciałem pozbyć się emblematów z tylnej klapy, a tu pucha... Chciałem odczyścić ślady po kleju acetonem, a lakier zaczął schodzić pod wpływem acetonu :facepalm: Przykleiłem z powrotem emblematy, ale już wiem, że pomiędzy świętami, a nowym rokiem klapa pójdzie do malowania razem z dolnymi dokładkami zderzaków, listwami na drzwiach i przednim zderzakiem :thumbup1:

Opublikowano

Bardzo zadbany samochodzik.

Co do gwintu to powiem tak ,lepiej mieć to 2lata gwarancji na MTS niż potem bujać się z używką po warsztatach i regenerować amory.Co do MTS ,jest lepsze jakościowo od TaTechnix lecz wczoraj przeglądając oferty zawieszeń gwintowanych ,to na allegro pojawiło się zawieszenie firmy FK za atrakcyjną cene http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-fk-ak-street-i4717210071.html ,więc jeśli miałbym kolego wybierać pomiędzy MTS a FK ,wybrał bym FK

Opublikowano

Co do planów dopisz sobie zmienić (czyt. natychmiast he) prawe lusterko( obudowa, wkład ) na duże.

Bez tego moda auto wygląda na kulawe.

Opublikowano
  • Autor

Co do planów dopisz sobie zmienić (czyt. natychmiast he) prawe lusterko( obudowa, wkład ) na duże.

Bez tego moda auto wygląda na kulawe.

Niee.. Lusterko zostanie małe z prawej strony :)

Myślałem o elektrycznie składanych, ale to tylko dalekie plany na razie ;)

Dziś było delikatne przygotowanie do zimy. Wymiana termostatu Gates i płynu chłodniczego Borygo.

http://allegro.pl/lampy-reflektory-fk-audi-a4-b5-99-01-soczewka-lift-i4693027434.html

czy te:

http://allegro.pl/audi-a4-b5-94-01-reflektor-lampa-reflektory-l-p-kp-i4772023605.html

?

Opublikowano

żadne z tych co podałeś. Jeśli już to tylko ori używki ;)

Opublikowano

Po co chcesz zmieniać lampy z przodu? :facepalm: Przecież masz dobre.

A co do głośników na przód, odpuść te 13-stki. Kup dystanse pod 16cm i wtedy coś zakładaj. Kolega Kowi87 sprzedawał teraz takie dystanse ale wszystko poszło.

Ogólnie autko ładne, mody przemyślane. Powodzenia

Opublikowano
  • Autor

Po co chcesz zmieniać lampy z przodu? :facepalm: Przecież masz dobre.

A co do głośników na przód, odpuść te 13-stki. Kup dystanse pod 16cm i wtedy coś zakładaj. Kolega Kowi87 sprzedawał teraz takie dystanse ale wszystko poszło.

Ogólnie autko ładne, mody przemyślane. Powodzenia

Co do reflektorów to zupełnie inna sytuacja.

W sobotę jadąc do kina z dziewczyną i znajomymi miałem zatrzymanie i jeden (pracy), jest od anglika. O tym wiedziałem, ale nie wiedziałem, że od razu poleci po dowodzie... Do tego doszły jeszcze opony (prawa brak oznak bieżnika) i przyjebali się za podświetlenie tablicy rejestracyjnej. Świeci ono taką mroźną bielą, a nie podlatuje pod niebieski jak to oni mi powiedzieli. Chyba byli daltonistami. Odjeżdżając widziałem, że oni nie mają go wgl...

Lecz co zrobić. Dziś zamówiłem oponki Continental ContiWinterContact TS850 195/65 r15. Miejmy nadzieje, że do końca tygodnia kurier przywiezie :naughty:

I dowód powróci do rąk własnych :banan:

A co do reflektorów to kupię drugą, oryginalną używaną. Nie chce chińskich podróbek.

Opublikowano

To miałeś wyjątkowego pecha że tak Cię przetrzepali. Z tego co wiem można jakoś przestawić soczewkę i z anglika masz dobrą lampę. A druga lampa to EU? Mówisz że nie chcesz chińskich a 3 posty wyżej jeszcze o takich myślałeś :decayed:

Opublikowano

Zadbany egzemplarz :D Powodzenia w modach :D

Opublikowano
  • Autor

To miałeś wyjątkowego pecha że tak Cię przetrzepali. Z tego co wiem można jakoś przestawić soczewkę i z anglika masz dobrą lampę. A druga lampa to EU? Mówisz że nie chcesz chińskich a 3 posty wyżej jeszcze o takich myślałeś :decayed:

Ale zdecydowałem się na oryginał :)

Już jeździ na nowych zimóweczkach Continental TS850. Ależ się trzyma po deszczu!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.