Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomas2209

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak kupiłem maskę to było tak Maska idzie do malowania bo inny odcień Chciałbym żeby było coś wspólnego Spostrzegawczy jesteś dobra dobra przyznaj się że specjalnie oglądałeś się za Q :D ale Ciiii, nikt nie słyszał Dobra dobra ---------- Post dopisany 10-02-2013 at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 11:38 ---------- No i rameczki wpadły na karuzele .
  2. środek to na razie prawie seria:eusathink:
  3. Jak kupiłem maskę to było tak Maska idzie do malowania bo inny odcień Chciałbym żeby było coś wspólnego Spostrzegawczy jesteś
  4. No poszło w h*j kasy Ale póki wał nie pęknie tłoki bokiem nie wyjdą to będę śmigał ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- Lala już na chodzie wszystko ogarniee jak na razie reszta później. Ale dzięki będę pamiętam
  5. Witam, otóż chciałbym się wam nieco pochwalić moją lalą, może jest trochę skromna ale mam co do niej WIELKIE plany. Marka: Audi Model: A4 Rok produkcji: 1995 Pojemność: 1.6 Wyposażenie ubogie - 2 poduszki - 2x el. lusterka - regulowana kierwonica w 2 plaszczyznach - lakier metalic - immobilajzer - ABS Fotka zaraz po kupnie mojej maleńkiej Dobra teraz przyszłe mody -Ramki klubowe (biegną do mnie) -Założenie 17 -calowych felg na lato (zrobione jakieś po spadku) -założenie lamp poliftowych na przód (zrobione) -Poliftowe lampy tylne -kupno nowych letnich opon -Zakup zegarów z fisem pełnym -LEDowe oświetlenie wnętrza (zrobione) -Oświetlenie na nogi (zrobione) -Podświetlane kratki nawiewu -Przyciemnienie szyb tylnych -scyzoryk kluczyk -Prawe duże lusterko -Ledy pod tablice rejestracyjną (zrobione) -Czarne przydymione boczne kierunki -Gwint -Dope na tylną klapę (zrobione) -Nagłośnienie 6x głośniki Hertz + skrzynia JBL (zrobione) -Kierownica z B6 -Gałeczka z B6 (zrobione) -Podłokietnik (zrobione) -Światło 3 stopu (Czeka do zrobienia) -Reszta okaże się w trakcie No i w tamtym roku było małe Boom Do zrobienia było : -maska -pas przedni -chłodnica -lampy wskoczyły poliftowe -rozrząd komplet -osłony rozrządu -głowica -zawory -popychacze -łapy skrzyni -i tam różne duperele Środeczek to seria tak jak fabryka dała Ale powoli się po zmienia View image: SV400072 View image: DSC00375 Dobra teraz czas na listę co zostało zrobione wymienione dołożone:naughty: -poduszka silnika -czujnik ciśnienia oleju -czujnik położenia wału -łożyska przód -oponki zimowe -wszystkie filtry -przegub wewnętrzny -przegub zewnętrzny -klocki hamulcowe przód i tył -obejmy do tłumika -pompa wspomagania -płyn wspomagania -płyn hamulcowy -płyn chłodzący -termostat -tuleje belki tylnej -dolne wahacze -końcówki drążków -regeneracja magla -świece -przewody wysokiego napięcia -łapa skrzyni -poduszka skrzyni -uszczelki kolektorów -uszczelka dekla -uszczelka głowicy -czujnik hala -króciec wody -komplet pasków No i to na razie było by na tyle:whistling:
  6. a u mnie gaz na ORLENIE 2.79zł a mała stacja BARTER 2.74;P
  7. A może po prostu masz mało dziurkę w przewodzie co idzie od pompki paliwa do filtra paliwa?? Ja na własnym przykładzie tak miałem leciutko się sączyło
  8. Pierwsze logi w moim życiu;p http://vaglog.rtnet.pl/tomaszek16r_66957.html http://vaglog.rtnet.pl/tomaszek16r_66955.html http://vaglog.rtnet.pl/tomaszek16r_66959.html i na gazie http://vaglog.rtnet.pl/tomaszek16r_66954.html
  9. tomas2209 odpowiedział(a) na tomas2209 temat w 1.6
    Pierwsze logi w życiu mógł by ktoś sprawdzić?? http://vaglog.rtnet.pl/tomaszek16r_66957.html http://vaglog.rtnet.pl/tomaszek16r_66955.html http://vaglog.rtnet.pl/tomaszek16r_66959.html i na gazie http://vaglog.rtnet.pl/tomaszek16r_66954.html
  10. tomas2209 odpowiedział(a) na tomas2209 temat w 1.6
    Zapytam się tak które bloki wartości mierzonych mam zrobić??? Które grupy dokładnie . Proszę o wyrozumiałość ponieważ będę to robił pierwszy raz [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 14:49_________________________________________________Czy mógł by mi ktoś coś doradzić?? Ponieważ soje w miejscu??
  11. tomas2209 odpowiedział(a) na tomas2209 temat w 1.6
    Ja nie potrafić nie umieć tego zrobić???
  12. tomas2209 odpowiedział(a) na tomas2209 temat w 1.6
    Zakręciłem gaz na butli pojeździłem 6 dni na samym Pb około 500km i nic nie pomogło ciągle to samo . Podpiełem dziś VAGA zero błędów. Jedyna rada jaki mi została to umówiłem się z mechanikiem jutro wstawiam lale i niech kombinuje :gwizdanie:. W niedługim czasie napisze i powiem co było jeżeli da sobie z tym radę :>[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 17:53_________________________________________________Witam otóż chciałbym was prosić o nowe pomysły związane z moim przypadkiem. Mechanik wszystko sprawdzał przez 2 dni i rozłożył ręce nie wiem co to może być :wallbash:. Proszę was o pomoc
  13. tomas2209 odpowiedział(a) na tomas2209 temat w 1.6
    Wiesz co ci powiem dziś zaobserwowałem że to też się dzieje i na gazie ponieważ czekałem po uruchomienia silnika do momentu przełączenia na gaz później wsiadłem i jechałem i objawy takie same przejechałem ok 10km i było wszystko ok.
  14. tomas2209 odpowiedział(a) na tomas2209 temat w 1.6
    Patrzyłem kolego suchutko jest i styki też w porządku. Mi już ręce opadają
  15. tomas2209 odpowiedział(a) na tomas2209 temat w 1.6
    Z gazem już tak robiłem i nic nie pomogło . A co do temp. to chyba tak przyjże się w tym kierunku bliżej jeszcze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.