Treść opublikowana przez fotograf87
-
Strefa Śmiechu
https://www.youtube.com/watch?v=tOOPfMTp7ss&feature=player_embedded#! musicie to zobaczyć - - - HYMN BMW
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
koło wypas... i na tym gwincie super "leży" pozdrawiam
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
jakies 10 - 12 szt. bardzo krótkich wkrętów
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
nie wiem dokładnie jak to jest z tym środkowym... a jak zrobiłeś u siebie ?
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
ale to są wydechy od benzynki---- podobno delikatnie różnią się "bebechy" tłumika benzyny a diesel'a wiec muszę poszukać wydechu od ropowoza
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
powiem Ci, ze każdemu polecam ten rozmiar... bo to naprawdę spory kompromis wyglądu i komfortu. Fela też mi się podoba... ale wygląda ładnie jak jest czysta... po zapyleniu przez klocek trochę ginie... PS. trochę mi się nudziło pewnego wieczoru... więc zapraszam do obejrzenia "kilku" wymyślnych zdjęc 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. ---------- Post dopisany 30-05-2012 at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2012 at 00:44 ---------- .... ---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- kupię kompletny podwójny wydech do ośki
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
czekaj niech wszystko się ułoży klocki muszą się ułożyć. PS. Ciekawe czy dobrze Ci się tył odpowietrzył Założyłeś wszystko co dostałeś ode mnie - chodzi mi o klocki i tarcze?
-
Przednie 2 głośniki grają lepiej niz cały tył
wszystko jest ok.... tył powinien grać ciszej i niczego VAGIEM nie zmienicie... według zasad audiofila tył jest tylko delikatnym dopełnieniem przodu.... najważniejsza jest przednia scena muzyczna... Możecie to porównać mniej więcej np. do sali kinowej - z przodu gra głośno a głośniki które są na wysokości każdego rzędu siedzeń są dopełnieniem przedniej sceny muzycznej i słychać w nich tylko niektóre efekty dźwiękowe.
-
Problem z hamulcami od S4
wymiana płynu i odpowietrzanie maszynką 130zł i odpowietrzanie VAGIEM za 20zł - czyli razem 150zł ;/
-
Problem z hamulcami od S4
to jak skutecznie odpowietrzyć tył - skoro maszynka nic nie daje?
-
Problem z hamulcami od S4
jest ktoś kto mi podpowie gdzie szukać problemu ??
-
Problem z hamulcami od S4
ten sam tłoczek jest odpowiedzialny za ręczny i za normalny hamulec ;/ - sam już nie wiem gdzie szukać przyczyny - może ktoś jeszcze się wypowie:whistling:
-
Problem z hamulcami od S4
Zaciski są dobre. Poza tym, gdyby układ ciągnął lewe powietrze to z czasem uciekłby płyn a hamulce całkiem znikły
-
Problem z hamulcami od S4
.. jakiś czas temu zamontowałem komplet hamulców od ESKi - przód i tył Aktualnie problem polega na tym, że hamulce są jakby zapowietrzone. Po wymianie zacisków wszystko odpowietrzone w tradycyjny sposób i nie było odpowiedniego efektu. Następnie odpowietrzanie VAGIEM, poprawiło się ale to nie to ;/ Trochę wkurzony pojechałem do firmy i tą specjalną maszynką wymieniłem płyn (ATE DOT4 SL6 bo nie mieli do maszyny ATE TYP 200) i odpowietrzono mi cały układ. Dalej rewelacji nie było - więc znowu odpowietrzanie VAGIEM - troszkę lepiej - ale to nie to Po przejechaniu ok. 2tyś, km pojechałem na ponowne odpowietrzanie maszynką. Odpowietrzano mi układ z odpowietrzaniem pompy ABS (tak mi powiedziano) sam widziałem ze mechanik przy odpowietrzaniu każdego z zacisków 3 krotnie wciskał pedał hamulca (oczywiście przy załączonej maszynie) Dalej nie uzyskałem odpowiedniego efektu. Przy pierwszym wciśnięciu pedału auto hamuje, ale ma tak dużej skuteczności jak po delikatnym odpuszczeniu i dociśnięciu drugi raz pedału. Wg mnie układ dalej jest zapowietrzony. TYLKO POWIEDZCIE MI CO ZROBIĆ dodam, że wcześniej siedział komplet od 3.0 TDI i wszystko było dobrze.
-
A4 Avant BKN 3.0 TDI QUATTRO S Line
te letnie wyglądają na straszne balony... poza tym auto ekstra
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
ja mam zime 205/50/17 naciągniętą na 8 cali z oryginalnym ET35 do tego dystans 12mm i nic nie tarło --- przy Eibachu -30mm Ja mam dystane na sprzedaż... - 17mm na stronę - - - - są to dystanse aluminiowe przykręcane do felgi z odpowiednim centrowaniem oczywiście... i kompletem śrub (przykrecenie dystansu i przykrecenie felgi do dystansu.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
kolor wyszedł ekstra pewnie już nie możesz się doczekać montażu
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
powiedz jakie dokładnie żarniki do halogenów kupiłes ?
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
powiem Ci szczerze, że ochrony rantu prawie nie ma ... coś za coś.. nie można mieć wszystkiego... więc trzeba uważac z krawężnikami.... ale podejrzewam, że Ci którzy mają 7,5cala i wrzucą taką oponkę będą mieli ochronę rantu felgi
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
zjeździsz opony przez dwa sezony i kupisz mniejsze ;p ogólnie super autko... szkoda, że nie ma białych kierunków przednich lampach. Chętnie bym się i ja pokusił na taki mod... ale boje się późniejszego zaparowywania lamp.. bo mówię tu oczywiście o rozklejaniu i przeróbce ;]
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
pewnie, że bardziej komfortowo... ja teraz założyłem 215/45/18 i też jest komfortowo i nie nosi w koleinach ;]
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
jaką masz opone? Chodzi mi o rozmiar.. bo wygląda na straszny balon ;/
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
jest to oryginalne kółko AUDI nr. katalogowy 8E0071495 18/8 cali, ET 40
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
coś bym wysłał.. ale nie mogę sie zdecydować... przy zdjęciach dałem numerki... pomożecie trochę ? jakieś sugestie ;] ? moi faworyci to zdjęcia nr 13 i 14
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
dokładnie... w avatarze jest najlepsze odwzorowanie ---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 21:46 ---------- trochę poprawiłem wszystkie fotki... ale to jeszcze nie to ;p