Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cwiartek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam od niedawna stalem sie posiadaczem Q5 z 2016 roku niestety bez S-line. Jako ze przedni zderzak jest do wymiany to wpadl pomysl na zmiane na S-line. I mam do Was kilka pytan: 1. Zderzak od S-line pasuje bez zadnych przerobek? Czy zderzak od SQ5 jest taki sam jak S-line ewentualnie roznica w grilu? I czy gril od SQ5 psuje do zderzaka S-line? 2. Kratki w zderzak i halogeny tez musza byc wymienione na S-line/ SQ5 ? 3. W zderzaku S-line/ SQ5 w innych miejsach sa czujniki PDC. Czy wszystko bedzie dzialalo ok jak czujniki wyladuja w innym miejscu niz byly oryginalnie? 4. Czy zaslepki od spryskow sa inne w S-line/ SQ5 ? 5. Czy tylny zderzak S-line/ SQ5 od zyklego rozni sie tylko dyfuzorem czy trzeba zmieniac caly zderzak? I jak jest z tymi swiatlami w zderzaku pasuja od zwyklego do S-line/SQ5? Z gory dziekuje za informacje
  2. Hej gdybys mogl rozkodować ten VIN WA1L2AFP8GA026622 Z gory dziekuje
  3. Hej gdybys mogl rozkodować ten VIN WA1LFAFP0FA037777 Z gory dziekuje
  4. Proszę o rozkodowanie dwóch vinow WA1L2AFP2GA117675 WA1C2AFP8HA064708
  5. cwiartek obserwuje zawartość 3.0TFSI
  6. Przestala mi dzialac cala elektryka w przednich lewych drzwiach. Odpielem wtyczke ta przy slupku odchylilem ten gumowy peszel i widac ze przerwany jest kabel masowy ale bez zdjecia tej gumy nie ma szans zeby go zlutowac. I teraz jest pytanie czy da sie jakos zdjac ten gumowy peszel czy trzeba go zniszczyc zeby dostac sie do tego przewodu?
  7. Swiatła mam juz 1.5 roku i działaja bez problemu więc jak narazie jestem z nich zadowolony. A kupiłem je na allegro.
  8. juz nie ma tego 2006 a syrena to juz byla jak go kupilem, moze kiedys sie ja gdzies przelozy
  9. blad jest ale tylko jak wlacze halogeny podczas jazdy a ze uzywam ich tylko do co coming/leaving home to bledu nie ma jest wyprodukowany na przelomie 2005/2006. A co do dekorow to zastanawiam sie czy karbon bedzie pasowal do jasnego wnetrza
  10. Wszystko jest jeszcze na dotarciu więc nie było konkretnego testowania, ale nawet przy normalnej jeżdzie czuć, że jest lepiej
  11. W końcu zawitały hamulce od S4 + przewody w oplocie. i żarniki xenon w halogeny
  12. tak końcowe tłumiki są z S4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.