Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..

Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki) 307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox:Witam wszystkich klubowiczów! :hi: Najpierw posiadałem A6 C5 2,5tdi V6 180 kucyków ale nie zdążyłem jej zaprezentować na forum

image.jpg

Obecnie posiadam czarniutką A4 2,0 tdi 140 kucy chciałbym ją zaprezentować :cool1:

Wyposażenie: :whistling:To co dali Niemcy

-standard;A8S
-kolor LZ9Y czarna perła
-immobilajzer;7AA
-silnik 16 zaworowy;D3X
-alu felgi 16"C7A
-wzmocnione zderzaki;2K1
-
standardowy wydech;OPO
-jasna skóra;NOK
-zwykłe stołki;Q1A
-pakiet chrom;3S1
-dodatki aluminiowe szczotkowane;5MU
-6-cio biegowy manual;HCF
-gałka zmiany biegów skórzana;OG1
-wielofunkcyjna trójramienna kierownica skórzana,pikowana;1XW
-automatyczne właczanie tylnej wycieraczki podczas cofania;
-solarny szyber dach z funkcją chłodzenia wnętrza na postoju;3FR
-otwieranie,domykanie szybek z pilota+ szyberdachu;4K4
-8 poduszek powietrznych;4X4 4UE
-klimatronic dwustrefowy;9AK
-komputer pełny;9Q4
-kolorowy fis;9Q4
-
kolorowe mmi;7Q2
-wizytownik;
-schowki pod siedzeniami;QE1
-system nie zapiętych pasów przód;9P3
-parktronic tył;7X1
-elektryczno-hydrauliczne wspomaganie kierownicy;1N3
-el. lusterka zewnętrzne (fotochromatyczne,podgrzewane,składane);6XE
-el. x4 szyby;4R4
-szyby w izolacj cieplnej;4GH
-szyby boczne atermiczne;VW1
-podłokietnik przód podświetlany;6E3
-
podłokietmik tył z uchwytem na kubki;
-tylna kanapa dzielona;3NZ
-
tylna roleta;6V1
-nagłośnienie Audi High Sound (10 aktywnych głośników);FM0
-tv;QV1
-mp3;
-navi plus (RNS-E) aktualna mapa europy w tym Polski;8AY
-zmieniarka na 6cd;7A2
-zawieszenie komfortowe;1BA
-przyciemniane szyby;
-uchwyt na telefon+zestaw głośnomówiący+BT;9ZF
-abs;
-esp;
-spryskiwacze reflektorów;podgrzewane;8X1
-układ ostrzegający o przekroczeniu prędkości;U1A
-zwykłe reflektory;8BB
-auto.dynamiczna regulacja zasięgu reflektorów;8Q1



Plany są zacne tylko aby zdrowie,chęci,portfel no i oczywiście żonka na to wszystko pozwoliła :decayed:

Ingerencja w silnik :whistling: poprawić moc
-
turbo od BRD
-dodatkowy interculer od BRD
-jakiś programik
-swap pompy oleju

Ingerencjia w zawieszenie :whistling: poprawić trakcję
-
stabilizator rs4
-heble od 3,0 tdi lub s4

Mody zewnętrzne: :whistling: poprawić wygląd
-gleba FK -40mm :kox: zrobione dzięki H4mm3R
-lato 19'' alu S-line :naughty:zrobione +dystans 10mm tył Allegro
-zima 17" alu S-line :decayed:zrobione +dystanse 20mm tył 10mm przód Allegro
-halogeny 7500k :good:zrobione dzięki H4mm3R
-ori bixy+samopoziomowanie :good:zrobione dzięki Ismine Infinity
-tylne lampy led :slina: ori A6C6 zrobione dzięki VAHU
-podwójny wydech+końcówki Ulter N1-90RS :naughty:zrobione Allegro
-klubowe ramki :wink:zrobione Jarko
-brak oznaczeń na tylnej klapie :good:zrobione
-wycieraczki BOSCH :good:zrobione Allegro
-tylna wycieraczka od Q5 :good:zrobione ASO
-oświetlenie tab. numerów led :good:zrobione Allegro
-dokładka zderzaka tylniego S-line :good:zrobione ASO
-lotka na klapie S-line :good:zrobione dzięki Marcin_023
-listwy drzwiowe S-line :good:zrobione dzięki Marcin_023
-zderzak przedni S-line
-spryskiwacze mgiełkowe podgrzewane :good:zrobione dzięki H4mm3R
-ściema przednich szybek

Mody środka: :whistling: poprawić komfort

-zmiana stołków na S-line lub RECARO
-podgrzewanie d*p przód i tył
-czarna podsufitka S-line
-gałka pikowana S-line
-listwy progowe S-line
-zmiana dekorów na piano :jerk:zrobione dzięki wiadomo kto :wink:
-DvD+adapter do oglądania filmów podczas jazdy :good:zrobione dzięki Siemian
-system nagłośnienia BOSE
-nakładki na pedały+podstopnica rs4 :kox:zrobione Allegro
-dywaniki ori a4 :good:zrobione ASO
-wewnętrzne oświetlenie led; :mysli:
-wewnętrzne lusterko fotochrom+czujnik zmierzchu+deszczu;
-polskie menu w rns-e + aktualizacja mapy :good:zrobione
-zabudowa akumulatora :good:zrobione Allegro
-pakiet oświetlenia :kox:
-drzwi :naughty:zrobione dzięki Wojtek_A4
-klamki :whistling:zrobione ASO
-nogi
-lusterka zewnetrzne
-CLH :kox:zrobione dzięki Bart-S
-wizytownik,esp,uchwyt na napoje podświetlane+chrom :kox:zrobione ASO
-tunel środkowy bez uchwytu na telefon :good:zrobione dzięki Bart-S
-SDS jeszcze w j.angielskim :good:zrobione dzięki Bart-S
-schładzanie schowka za pomocą klimy :good:zrobione ASO
image.jpg

image.jpg
image.jpg
image.jpg

image.jpg
image.jpg

Audiola.jpg
image.jpg

image.jpg



Nasz globtroter ''Otis''
otis.jpg




Nakładeczki RS4 już do mnie jadą kurierem :dance:
:thumbup:

podstopnica1.jpg
kanapa1.jpg
Zdj_cie1.jpg
Zdj_cie2.jpg

fis1.jpg
zmieniarka1.jpg



Nowe mody!!! :decayed:
Zabudowa aku
golas.jpg

Zabudowane!!!
zabudowany.jpg

Na 17"
image.jpg

Na 19"

image.jpg






Zdjęcia po modyfikacjach
boczek1.jpg

pi_kna1.jpg
Nowy mod!!! :decayed:

Tak się prezentuje z bixami
bixenon1.jpg

bixy.jpg
box1.jpg

Nowy mod!!! :decayed:

DVD już zamontowane
razem1.jpg

Nowy mod!!! :decayed:

Spolszczenie RNS-a

polskie_menu.jpg

Nowy mod!!! :decayed:
Ledy w DRL
drl.jpg



Ori dekielki

dekle.jpg
Nowy mod!!! :decayed:

Ledziki od A6 na dupeczkę
ledy1.jpg

ledy2.jpg
Nowy mod!!! :decayed:

Lotka S-line

lotka.jpg
Nowy mod!!! :decayed:

Listwy drzwiowe S-line
listwy1.jpg

listwy2.jpg

Nowy mod!!! :decayed:

Wydech na dwa kominy+Ulter N1-90RS
wydech_1.jpg

wydech_2.jpg
wydech_3.jpg

Nowy mod!!! :decayed:

Wycieraczka tył od Q5
wycieraczka.jpg
Nowy mod springi FK -40mm :decayed:
FK2.jpg
Nowy modzik spryski mgiełkowe oczywiście podgrzewanie działa :decayed:
31102012042_1.jpg
31102012043_2.jpg

Nowy modzik :decayed: schładzanie schowka za pomocą klimy.
schowek1.jpg
nawiew.jpg

Nowy modzik :decayed: halogen 7500k
halogen1.jpg
halogen2.jpg
halogen3.jpg
Nowy modzik podświetlane z chromem :kox:
dekory.jpg
pod_wietlenie.jpg
kokpit.jpg
Nowy modzik oświetlenie drzwi :decayed:
gotowe.jpg
gotowe2.jpg
Nowy modzik dekory piano :jerk:

dekory4.jpg
dekory3.jpg
dekory2.jpg
dekory1.jpg

Nowy modzik podświetlane klamki :decayed:
klamkipod_w.jpg

Pozdrawiam i zachęcam do wpisów!!! :hi:

Edytowane przez danielo

Opublikowano

Super fura :good: :good: bezawaryjnej jazdy zycze!!

Opublikowano

Ładna :) Ale stoi zdecydowanie za wysoko, gleba ze 30mm by się przydała szczególnie jak chcesz zakładać 19"

fioletowe postojówki ? ;/ jak dla mnie dobre do calibry nie do a4 i to w miarę nowej ;p

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów! :>Jestem szczęśliwym posiadaczem czarniutkiej A czwóreczki!

Wyposażenie:

-ściemniające się lusterko wsteczne;

-bi ksenony;

:no: :no:

Nie ma tych rzeczy, ale zawsze mozna dolozyc :wink4:

Ogolnie fajne auto tylko gleba by sie przydala i te postojowki ...:facepalm:

Bezawaryjnej jazdy zycze.

Opublikowano

j.w. Gleba koniecznie, Bixów brak. Postojówki też mi się nie podobają. :no:

Reszta OK! Miłego użytkowania. Długo jesteś posiadaczem furki? Te spryski działają? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Tych postojówek już nie mam pokazywały mi błąd na kompie,teraz mam białe ledy

lampy.jpg

Spryski jak najbardziej działają autko posiadam od października zeszłego roku!!! :gwizdanie:

Opublikowano

no to uważaj na nas...uzależniamy od rezania ;p

jak już skubniesz bixa... to masz Sline... możesz zaiwas itp itd... lista jest zawsze długa...

ciekawe czy ktokolwiek w klubie ma już pełną opcję bez wyjątków.

Opublikowano

No i wiadomo czarne jest piękne :gwizdanie: :naughty: walni podwójny wydech ,zlikwiduj znaczki z tylnej klapy :wink4: i będzie :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

No i chyba złapałem bakcyla :slina: wędkarstwo pójdzie w kąt :shocked:

Proszę o więcej porad jak mogę ją jeszcze upiększyć!!! :naughty:

Opublikowano

No i chyba złapałem bakcyla :slina: wędkarstwo pójdzie w kąt :shocked:

Proszę o więcej porad jak mogę ją jeszcze upiększyć!!! :naughty:

I tak zrób :kox: :kox:
Opublikowano

ale z tymi nakładkami na pedały to pojechałes ; :gwizdanie:

Opublikowano

ale z tymi nakładkami na pedały to pojechałes ; :gwizdanie:

Właśnie miałem pytać co to? :naughty:

Autorze tego wątku zmień w opisie te bixenony. :decayed: I o jaką lotkę na dachu Ci chodzi? :cool1:

Opublikowano

Koledzy mam pytanko,czy te lampy będą pasować do mojej furmanki :naughty:,podaje linka.

http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory-przednie-audi-a4-b7-dayline-led-b-i1515383802.html

W opisie aukcji pisze AUDI A4 B7 więc to chyba oczywiste

Opublikowano

Koledzy mam pytanko,czy te lampy będą pasować do mojej furmanki :naughty:,podaje linka.

http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory-przednie-audi-a4-b7-dayline-led-b-i1515383802.html

W opisie aukcji pisze AUDI A4 B7 więc to chyba oczywiste

:gwizdanie: BTW Lampy... :thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

Chodziło mi o aspekt wizualny :mysli:A to,że są do tego modelu to ja dobrze wiem :evil:Czekam na lepsze porady :angry:

Opublikowano

[...] BTW Lampy... :thumbdown:

Mnie się nie podobają! :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

Znaczy,że do czarnego nie pasują :chytry:Czy wogule ledy przód to poraszka :wallbash:

Opublikowano

Bardzo chcesz mieć te ledy z przodu? :cool1: Jak chcesz wydać taką kasę na lampy to znajdz ORI bixy, dołóż trochę i będzie git, są tam też DRLe... :good:

Opublikowano

Z tymi nakładkami to pojechałeś przypominają mi o moich ledach :facepalm: :facepalm: :facepalm: :doh1: :doh1: :doh1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.