Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafik84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafik84

  1. Wymień też sruby.
  2. Kolega ma rację Rotory oklepane, wszystkie listwy w piano wiem rysują się ale robią robotę. Blizniak mojego zazdroszczę c+.
  3. Też szukałem u mnie i nie mogę znaleźć, myślę że tylko zmiana kodowania zostaje. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  4. Miałem na myśli ze przy quattro da się jechać zimą tylko gorzej z hamowaniem Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  5. Tylko gorzej z hamowaniem [emoji6] Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  6. rafik84 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam polifta 177KM quattro manual tylko rozrząd fanbryczny przy 220000 wymieniony jak narazie lata bez problemu. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  7. Skąd jesteś z UK jeśli z okolic Manchesteru to mam kolegę dobrego mechanika pozdrawiam Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  8. poprawione [emoji6] Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  9. Mała aktualizacja po odblokowaniu wątku auto dostało kamerkę i całe oświetlenie srodka w Led i dywaniki gumowe ze względu na pogodę UK [emoji23]
  10. Witam jakie odczucia po programie bo mam taki sam motor i zastanawiam się nad programem koła i rurki robią robotę Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  11. Napisz jak to gra bo planuje coś takiego u siebie Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  12. Gratuluję fajny wypas skąd jesteś z UK. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  13. Po b7 przyszedł czas na b8 no i jest tylko kier po złej stronie[emoji3] na razie parę fotek co do wyposażenia to pełne s-line na zewnątrz i w środku + black pakiet poza tym to standard jak to w b8. Jak do tej pory został zrobiony pełny serwis na ori częściach rozrząd, filtry i olej motul. W miarę wolnego czasu dodam dokładną listę wyposażenia.
  14. Dodam coś od siebie ( UK Nelson)
  15. 4.4.2 jest nieoficjalny jeszcze do s3 najnowszy oficjalny ROM to 4.3
  16. Android forum sciagasz cwm ROM i gapps robisz backup oczywiście wszystko robisz na własną odpowiedzialność
  17. Ja smigam w s3 na kit kat 4.4.2 bardzo szybki system.
  18. Ja juz latam na 4.2.2 jest szybki i ladny ma wyglad tylko czeba zrobic vipe :mad: Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
  19. Zakladaj srebrny. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
  20. Przod 70% przejzystosci tyl 35% Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- Na ostatniej fotce sa sciemnione wszystkie Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
  21. tak jest troszkę przesunięty obraz
  22. Cisza w temacie z powodu narodzin dwóch bąblów ( braku czasu ) a4 odchodzi na drugi plan ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- w miejsce lampki, pewnie w ori widac o niebo lepiej.
  23. Mam nie wyraźny obraz z kamerki nie wiem czemu pewnie wina kamerki, troszkę zabawy było z tą kamerką dwa popołudnia rezania ale wszystko śmiga ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------
  24. nie jest na sprzedaż zostaje u mnie bo o indigo blue ziężko ---------- Post dopisany 27-06-2012 at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2012 at 18:46 ---------- ściema szybek <br /><br /> <br /><br /> ---------- Post dopisany 16-03-2013 at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2012 at 23:47 ---------- Witam wpadło parę modów kamerka cofania i dvd ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- i ściema wszystkich szyb przód 70 tył 35 .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.