Treść opublikowana przez rafik84
-
Wtryskiwacze - Wymiana uszczelniaczy i oringów
Wymień też sruby.
-
A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
Kolega ma rację Rotory oklepane, wszystkie listwy w piano wiem rysują się ale robią robotę. Blizniak mojego zazdroszczę c+.
-
Audi A4 B8 FL 2015 Ibis White S-Line
Też szukałem u mnie i nie mogę znaleźć, myślę że tylko zmiana kodowania zostaje. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 B8 lift CNHA 190BHP +Front brakes Brembo 345mm Rear brakes 330mm
Miałem na myśli ze przy quattro da się jechać zimą tylko gorzej z hamowaniem Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 B8 lift CNHA 190BHP +Front brakes Brembo 345mm Rear brakes 330mm
Tylko gorzej z hamowaniem [emoji6] Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Ja mam polifta 177KM quattro manual tylko rozrząd fanbryczny przy 220000 wymieniony jak narazie lata bez problemu. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Skoki cisnienia Audi a4 b8 136km
Skąd jesteś z UK jeśli z okolic Manchesteru to mam kolegę dobrego mechanika pozdrawiam Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 lift 177km s line quattro black edition
poprawione [emoji6] Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 lift 177km s line quattro black edition
Mała aktualizacja po odblokowaniu wątku auto dostało kamerkę i całe oświetlenie srodka w Led i dywaniki gumowe ze względu na pogodę UK [emoji23]
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Witam jakie odczucia po programie bo mam taki sam motor i zastanawiam się nad programem koła i rurki robią robotę Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Napisz jak to gra bo planuje coś takiego u siebie Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 Avant 3.0 TDI Nogaro Blue Black Edition
Gratuluję fajny wypas skąd jesteś z UK. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 lift 177km s line quattro black edition
- Audi a4 lift 177km s line quattro black edition
Po b7 przyszedł czas na b8 no i jest tylko kier po złej stronie[emoji3] na razie parę fotek co do wyposażenia to pełne s-line na zewnątrz i w środku + black pakiet poza tym to standard jak to w b8. Jak do tej pory został zrobiony pełny serwis na ori częściach rozrząd, filtry i olej motul. W miarę wolnego czasu dodam dokładną listę wyposażenia.- Sytuacje z naszych kamer samochodowych
Dodam coś od siebie ( UK Nelson)- System operacyjny Android
4.4.2 jest nieoficjalny jeszcze do s3 najnowszy oficjalny ROM to 4.3- System operacyjny Android
Android forum sciagasz cwm ROM i gapps robisz backup oczywiście wszystko robisz na własną odpowiedzialność- System operacyjny Android
Ja smigam w s3 na kit kat 4.4.2 bardzo szybki system.- System operacyjny Android
Ja juz latam na 4.2.2 jest szybki i ladny ma wyglad tylko czeba zrobic vipe :mad: Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk- [B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Zakladaj srebrny. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Przod 70% przejzystosci tyl 35% Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- Na ostatniej fotce sa sciemnione wszystkie Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
tak jest troszkę przesunięty obraz- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Cisza w temacie z powodu narodzin dwóch bąblów ( braku czasu ) a4 odchodzi na drugi plan ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- w miejsce lampki, pewnie w ori widac o niebo lepiej.- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Mam nie wyraźny obraz z kamerki nie wiem czemu pewnie wina kamerki, troszkę zabawy było z tą kamerką dwa popołudnia rezania ale wszystko śmiga ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
nie jest na sprzedaż zostaje u mnie bo o indigo blue ziężko ---------- Post dopisany 27-06-2012 at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2012 at 18:46 ---------- ściema szybek <br /><br /> <br /><br /> ---------- Post dopisany 16-03-2013 at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2012 at 23:47 ---------- Witam wpadło parę modów kamerka cofania i dvd ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- i ściema wszystkich szyb przód 70 tył 35 . - Audi a4 lift 177km s line quattro black edition