Treść opublikowana przez rafik84
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
Też jestem ciekawy jak to u ciebie wygląda bo ja mam w planach wirusa pod koniec roku
-
[ALL B7] Kasowanie inspekcji bez komputera?
Witam w mojej b7 2007r z kolorowym fisem dało się wykasować ręcznie
-
[B7 BPW] Gdzie jest umieszczony filtr przeciwpyłkowy ?
U mnie podobna sytuacja po wyłączeniu klimy śmierdzi .
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Koledzy Garmin + Nokia
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
mnie też korci program co by wgrać
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
niestety nie obecnie jestem w UK będę dopiero na święta
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
ładny wynik pozdrawiam
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
fotki były w trakcie dodawania już jest
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
nowe fotki w pierwszym poście
-
[B7 BLB] Zwykłe A4 Avant
Bardzo ładna felunek i środek robi wrażenie gratki pozdrawiam :>
-
Spocik w Wieluniu
Szkoda że mnie niema w Polsce chętnie bym wpadł : ;( udanej zabawy pozdrawiam wszystkich.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Niedawno kupiłem auto i nie wiem jaki olej wlać jest to BRB 1.9 116PS 2007 rok jest zalany jakimś castrolem auto ma przejechane 170 tysięcy proszę o jakieś wskazówki z góry dziękuję.
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Witam wszystkich !!! obecnie jestem w UK i nie mam jak zrobić fotki ale jak tylko wrócę to oczywiście fotki będą a co do mocy to sam nie wiem jak na razie to dziura w budżecie prosiłbym o jakieś wskazówki co można z tego silnika zrobić ciekawego i jak to wygląda cenowo Pozdrawiam.
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Nowe fotki mojej Na pokładzie znajduję się : multifunkcyjna kierownica, kolorowy FIS, - skórzana kierownica 6x poducha, tempomat, RNS-E PL zmieniarka, el.szyby(2szt), elektryczne i podgrzewane lusterka, czujniki parkowania, springi 1bv pakiet chrome, zderzak i grill S line oświetlenie kabiny S line lotka S line listwy drzwi S line dyfuzor S line listwy progowe S line gałka zmiany biegów skóra S line nagłośnienie BOSE podświetlany wizytownik /kubek, alu fele,18" RS4 na zime 16" ramka klubowa/naklejka spoiler cupra oraz CB. obecnie (zimowe buciki) pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie pozdrawiam